Şimdi Ara

Dovme yapildiktan kaç gün sonra spor yapılabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
14.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dövme yapıldıktan kaç gün sonra spor (bodybuilding) ve duş yapılabilir minimum ve tavsiye ettiginiz kaç gündür spordaki pump dövmeye zarar verirmi büyük ve detaylı bi dovme icin konuşursak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunu neden dövmeciye sormayı denemiyorsun

• hocam platoda değilsen er yada geç bb dövmeye zarar verecektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum eğer şekli bozulmasın diyorsan yaptırdıktan sonra it b.ku veya at balgamı sürmen gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 28 Mart 2018; 8:19:19 >
  • En az 3 gün yapma. Beslenmene gene aynı şekilde devam et tabii. Salondan arkadaş sadece bir gün ara verip gelmeye devam etti, dövmesine krem sürdüğü halde kaslarda olan pump sebebiyle kendisi ne kadar farkında olmasa da kalitesini düşürdü dövmenin. O yüzden eğer para veriyorsan bir işe hele ki kalıcı bir şey ise en az 3 gün spora gitmemeni tavsiye ederim.
    3 günde erimezsin zaten merak etme, kas hafızası diye bir şey var toparlarsın hemen. Ben de ameliyat olacağım bir ay offum mecburen, her şeyden önce sağlık gelmesi gerek çünkü. BB kolay bir spor değil evet ama alt yapılarımız olduğu için hemen toparlayabiliyoruz o yüzden canını sıkma.
  • Ben 2 gün duşa girmemiştim, ilk girdiğim zamanda özel dövme kremim vardı onu bolca sürmüştüm kolumun üzerine, su deyince kayıp gitsin diye. Spora da 1 hafta sonra devam etmiştim. Herhangi bir açılma, bozulma vb gibi bişi olmadı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.