Şimdi Ara

Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
10
Favori
11.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: R.Romanoviç

Evet ya iğrenç, zorlama bi online. Hiç olmasa daha iyi. Bu virus yüzünden aldım oyunu gitti 150 tl
    150 liraya iyi almissin ben Steam'den 200 liraya aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OzanSRC kullanıcısına yanıt
    Yok kardeşim hiçbiri işe yaramıyi :) Radeon driver'ı veya bi güncelleme bekliyeceğiz sanırım. Ya da re:2 remake de olduğu gibi pc nin dilini vs değiştirip oynayacağız!
  • kürekli sürümü indirdim oyun on numara olmuş 2016'da ki reboot'u oynayıp beğenenler varsa bunuda beğenecektir.
  • Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU]Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU]Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU]Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU]Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU]Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU]Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU]Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU]Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU]Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU]Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU]

• Ben de kürekli sürümü çektim bi de online kürek çaktım : ) Oyun harika olmuş bu arada yağ gibi akıyor..
  • Bu ilk bölümde soru işareti olan yere nasıl giriliyor bilgisi olan varmı acaba ?
  • oyun maşallah 1080p her şey ultra'da %95 civarı Vram kullanıyor. (Gtx 1070 - 8 GB)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 22 Mart 2020; 14:27:13 >
  • 2 oturuşta bitirdim ve oyun gerçekten zordu diyebilirim. Uzunluğuda meşhur. Puanım 8 olabilir. Fena değildi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Can Sungur video yapmış:

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    20 saat kadar sürüyor mu ?

• blackcold1907 kullanıcısına yanıt
    15 saat sürdü sürmedi

• arkdaşlar oyuna lafım yok ama multiplayer çok kötü olmuş 3 kişi oynuyor klasik doom pvp si isterdim açıkcası

• quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

15 saat sürdü sürmedi
    Oyun uzun bayağı oyna oyna bitmiyor bi fps için. Ama sıkıyor durmadan demon öldürmek, başlarda zevkli ama ciddi bayıyor belli süre sonra.

• Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU]

Arkadaşlar burda ne yapmam lazım , portal açılmıyor.

• marseltalon M kullanıcısına yanıt
    orayı bende geçemiyorum sorun nedir anlamadım
  • Oyunun zorluk seviyesi nasıl? Doom 2016 yı Ultraviolence zorluk seviyesinde bitirdim ve baya öldüm oynarken bazı yerleri rahat geçerken bazı yerlerde takıldım. Bu oyun daha mı zor ?
  • Bu kanal süpermiş hocam.
  • ExMilitary kullanıcısına yanıt
    Oyunun zorluk seviyesi 2016 daki oyuna göre çok daha zor ve sürekli hareket halinde olmanız gerekiyor.Oyunda mermi,sağlık ve zırh eskisine oranla daha az düştüğü için bu durum zorluğuda etkiliyor çünkü mermi ve sağlık seviyesinide sürekli kontrol etmeniz gerekiyor.Oyun ilk anından itibaren koşma için şu tuşa basın gibi basit uyarılar yerine oyuncuyu yeni bir oyuncu olarak görmeyip doğrudan aksiyonun ortasına bırakıyor ve ilerledikçe yeni silahlar elde ediyor aynı zamandada Slayerinizi gerek silah modları gereksede suit özellikleri bakımından geliştirerek ilerliyorsunuz.Yoğun geçen çatışmalar sonrasıda biraz nefes almak için tamamen oyuncuya bırakılmış çeşitli platform ögeleride içeriyor.Duvarlardan tırmanma,double dash,dash refill gibi özelliklerle etrafa yerleştirilmiş gizli ögeleri ve çeşitli yan aktiviteleri keşfedebiliyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.