Binbaşı
03 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri

bu directX hatası harbi canımı sıkmayı başardı.Netten yardım aldım fakat olmuyor bir türlü

ekran kartı 1660tii

işlemci i7 11700k

32 gb ram

windows 11 kullanıyorum

gereken sistem bu arkadaşlar bu hatayı alıp da düzeltebilen oldumu???

Arkadaşlar Vento VG04F+ 500w kasa var resimde olduğu gibi işlemcim i7 11700 k ve bazı oyunlarda sıcaklık 80 çıkıyor kasa biraz ufak olduğundan her soğutucu olmuyor anlayan varsa ne alsam bu sıcaklık derdinden kurtulurum

acil sıvı soğutma almam lazım

arkadaşlar elimde 1660ti armor ekran kartı var ve 13 bi lira nakitim var en iyisinden bir kasa alcatım belki ekran kartı sonra alırım ama şimdilik gerek yok önerileriniz nelerdir....

açıklamak gerekirse oyun free server LK serverinde oynuyorum ekran kartı 1660 ti armor ama oyun oynadıkca kasmaya takılmaya başlıyor ram da 16 gb sebebi ne olabilir

Resimdeki kasa için yorum ...

Arkadaşlar söyle bir sistem var alacak arkadaş o kadar pc oyuncusu değil orta seviye oyun için almak istiyoruz sizce idare edermi
Purble hex ve Mother of Pearl bu skinler için ne gerekiyorsa yaptım ama olmadı 1 dürbün 5 de attachments taktım ama olmuyor hic tek oyundamı 50 kill almam lazım yoksa bişe mi yanlış yaptım
arkdaşlar infinity warve de silahlar max lvl gelince resleniyordu bu bo4 de de varmı baya aradım bulamadım (Not:Ana konuda yazdım cevaplanmadı)
arkadaşlar jack girişleri tam takınca kulaklıgın birinden ses geliyor hoparlör icin de geçerli ama jack girişleri biraz cıkarınca hepsinden ses geliyor sorun ne olabilir ?
arakdaşlar 780 de kaldım fakat 800 gitmem için rank isteyen set yapmam lazım planları var ama öğrenemiyorum yardımcı olabilecek varmı acaba ?
arkadaşlar 3 yıl önce crysis 3 aldım fakat keyi kaybettim oyunu bir kere yükledim oynadım sildim ama şimdi keyi bulamıyorum orjinal cd leri elimde simdi oyunu nasıl kurtarabilirim keyi nasıl öğrenebilirim ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.218
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 56.275 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.