Şimdi Ara

Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
10
Favori
11.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deluxe Edition alındı bekleniyor , yeni nesil hurdalar çıkınca , "Ray Tracing" ve grafik gelişimi içeren update yayınlanıcak diye söylentiler var.
  • 1 hafta kaldı.
  • Metascore 87 - 90

Cubed3 100
    Cultured Vultures 100
    Press Start Australia 100
    Eurogamer Italy 100
    GameSpew 100
    Daily Star 100
    TheSixthAxis 100
    COGconnected 96
    AusGamers 95
    AusGamers 95
    Vandal 95
    IGN Italia 95
    Critical Hit 95
    God is a Geek 95
    PC Gamer 94
    4Players.de 91
    IGN 90
    XGN 90
    Gamer.no 90
    Windows Central 90
    DualShockers 90
    Push Square 90
    Twinfinite 90
    JeuxActu 90
    PSX Extreme 90
    Multiplayer.it 88
    Destructoid 85
    GameWatcher 85
    Millenium 84
    Player 2 83
    EGM 80
    GameSpot 80
    VGC 80
    Metro GameCentral 80
    GAMINGbible 80
    Shacknews 80
    GamesRadar+ 70

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Steamde ön yükleme açıldı. 37,2 GB.
  • Spoiler yemek isteyenlere
    2 saatlik gameplay walkthrough
    https://www.youtube.com/watch?v=y7TcosmxL7E
  • playstore ön siparişe özel 178 TL'ye indirmişhttps://www.playstore.com/urun/doom-eternal
  • Oyun Steam'de erişime açıldı ve ilk bakış olarak 1 saat kadar oynadım.Tek kelimeyle harika görünüyor,zorluk seviyesi önceki oyuna göre çok daha yüksek ve sürekli hareket halinde olmanız gerekiyor.Her düşmanın bir zayıf noktası var ve ilk kez karşılaştığınızda düşmanların zayıf noktaları oyun temposunu bölmeyecek bir ara menü ile gösteriliyor.Bu noktalara yapacağınız isabetli atışlar daha çabuk düşmelerine yol açıyor diğer türlü oyunun zorluk seviyesi gerçekten çok yüksek,oyunda sadece ateş ede ede ilerlemek isteyenler içinde etrafı araştırarak kodeks,toplanabilir ögeler vb ekstraları toplamak isteyenler içinde oynanış seçenekleri mevcut,etrafı keşfetmeniz silahlarınızı geliştirebileceğiniz modları bulmanızı sağlıyor.Bunun dışında ise parkur ögeleride tempoyu bölmeyecek şekilde eklenmiş,müzikler çok güzel ve optimizasyon neredeyse kusursuz seviyede,4K çözünürlükte Ultra Nightmare grafik ayarlarında +60 Fps ile oynuyorum ve önceki oyuna göre optimizasyonu geliştirmişler ve genel görsel kalitede gayet üst seviyede,oyunun erteleme aldığı süreyi iyi değerlendirmişler ve başta hikaye sunumu,animasyonlar,silah ve karakter özelleştirmeleri,görsel kalite ve henüz keşfetmediğim yenilikleriyle 2016 yılındaki DOOM'a göre gerçekten çok daha iyi bir oyunla karşımıza çıktıklarını rahatlıkla söyleyebilirim.Herkese iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 20 Mart 2020; 5:8:29 >

• Bethesda oyunun exe dosyasını yanlışlıkla korumasız şekilde yayınlamış sanırım.Ortalıkda çıktığı gibi gümledi söylentileri var. En azında ilk 3 ay bi korunsaydı satış yapsaydı bari iyi olmadı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 20 Mart 2020; 10:47:46 >
  • malum ortama gelmiş sanırım yakın zamanda oynarız.
  • para verip aldık ama oyun açılmıyor bir sorundan dolayı çözemedim de. şimdi ortamlardan indirip millet oynarken biz yama bekleyeceğiz.
  • Oyunun online kısmı rezalet kötü, tdm modu yokmu benmi bulamadım bilmiyorum. ama oynadığım şey berbat ötesi

quake championsda karakter açmak için para bayılalım diye online leş yapmışlar sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 20 Mart 2020; 15:50:42 >
  • şu drm free versiyonunu yayınlamaları tam komedi ya aynısını daha önce rage 2 içinde yapmışlar, bethesda üzerinden oyunu kimsenin almıcağını bildikleri için orayı çok önemsemediler herhalde
  • Sistem gereksinimleri yayınlanınca biraz endişelenmiştim ama Ultra Nightmare ayarlarda 100 fpslerde geziyor yağ gibi akıyor oyun.
  • Oyunda arka planda herhangi bir FPS göstergesi(MSI Afterburner,Steam vs) kullanmayıp sadece oyunun kendi göstergesini kullanın çünkü bu tür programlar oyunda performans kaybına yol açıyor.Bu nedenle örneğin Afterburner varsayılan olarak oyunda çalışmıyor.Afterburner Config dosyalarından Doom Eternal için OSD özelliğini aktif ettim ve açık olduğunda gpu kullanımını %15 oranında düşürüyor.Bu nedenle oyunda herhangi bir Fps kaybı oluşmaması için kendi performans göstergesi dışında olanları kullanmamayı öneriyorlar.
  • Steam'den 200 lira para verip satın aldım iniyor şuanda. Bakalım değecek mi Gtx 980 kartımın performansını göreceğiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SelimmDD

Sistem gereksinimleri yayınlanınca biraz endişelenmiştim ama Ultra Nightmare ayarlarda 100 fpslerde geziyor yağ gibi akıyor oyun.
    Hocam sizin ekran kartı nedir ?
  • HeAdShOcK H kullanıcısına yanıt
    Yorumlarınızı bekliyorum hocam, bende de GTX980 var. İşlemci ve ram bilginizi de yazarsanız sevinirim. İyi oyunlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Yorumlarınızı bekliyorum hocam, bende de GTX980 var. İşlemci ve ram bilginizi de yazarsanız sevinirim. İyi oyunlar dilerim.
    i7 4770k ve Gskill 2x8 gb 2400 mhz kullanıyorum. Açıkladıkları sistem özelliklerine göre kurtarıyor gtx 980. 2 saate iner caps alıp paylaşırım.
  • HeAdShOcK H kullanıcısına yanıt
    1660ti
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.