Şimdi Ara

Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
10
Favori
11.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gio88

https://www.youtube.com/watch?v=uVRCk-j-LcE&

Şu bölümde 7:11 de başlayan yerde inanılmaz demonlar geliyor.Oyunu oynayıp paylaşanları izlediğimde bana geldiği kadar demon gelmiyor kimseye.Sebebi ne acaba? Normal modda oynuyorum.Millet 2-3 dk içinde bölümü geçiyor.Yemin ederim 10 15 dk öldürüyorum bende bitmiyorlar.Bişeyi yanlış mı yapıyorum acaba?
    Büyük ihtimal sen ammo, can, zırh vs toplayabil diye sürekli spawnlanan küçük düşmanları öldürüyosundur. Daha güçlü olanları hallatmen lazım.
  • Meurglys kullanıcısına yanıt
    yok hocam büyükleri öldürüyorum hep.bu izlediğim oyunda bana gelenler gelmiyor.Mesela büyükleri öldürüyorum.Sonra alevli şekilde spawn olma olayı oluyor.Tekrar tekrar doğuyor büyükler.
  • oyun quake , unreal tournament tarzı sevdim ama şu hoplama zıplama olayları çok can sıkıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gio88

yok hocam büyükleri öldürüyorum hep.bu izlediğim oyunda bana gelenler gelmiyor.Mesela büyükleri öldürüyorum.Sonra alevli şekilde spawn olma olayı oluyor.Tekrar tekrar doğuyor büyükler.
    He videoda şimdi farkettim, sürekli demon spawnlayan bi yaratık var onu öldürmen lazım ilk. Bunun dışında bazı yerlerde buff totem denilen bi olay var ilk önce onu bulup kırman lazım yoksa yine sürekli spawn oluyolar. Buff totem varsa ekranda belirtiyor zaten onu da.
  • Ben oyunda 8. bölüme gelmiştim ama sonra anakartım uçtuğu için anakart işlemci ve ram değiştirdim sistemi yeniledim.. Eski SSD deki windows bootladı ama performans sürünüyordu. dün gece format attım save dosyalarımı yedek almamışım hepsi silindi gitti. İnternetten save dosyası baktım full bitirilmiş oyun savesi indirdim ama c:\users\ deki id software save klasörüne kopyaladığım halde oyun görmedi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adolf Hitler 88 -- 17 Nisan 2020; 20:0:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huncacare

oyun quake , unreal tournament tarzı sevdim ama şu hoplama zıplama olayları çok can sıkıcı
    Bence hoplama zıplamalar çok zevkli onlar da olmasaydı oyun zaten tek düze olduğundan daha zevksiz olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adolf Hitler 88 -- 17 Nisan 2020; 19:58:16 >
  • Meurglys kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi onu öldürünce bi daha doğan olmuyor.Oyunun sonuna gelmeme rağmen bunu yeni farketmem üzdü
  • Oynanış olarak hızlı akan sistem çok eğlendiriyor fakat sürekli aynı animasyonlar ve birbirinin tekrarı gelen chapterler biraz sıkıcı geliyor . Oyunu kapatıp her seferinde tekrar o aksiyona tekrar dalma isteği gelmiyor değil yinede. O grafiklere teknik anlamda akıcılık çok iyi fps yüksek .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Doom Eternal için 257 Mb boyutunda bir güncelleme yayınlandı.Güncelleme notları paylaşılmasada oyunda İnvade sisteminin henüz aktif olmadığını belirtmek istiyorum.Bu sistem ile başka bir oyuncuya hikaye modunda oynarken baskın yapabiliyoruz ve isteğe bağlı olarak İnvade sistemi seçeneklerden kapatılabiliyor.Bu sistem henüz aktif değil ve ilerleyen günlerde oyuna eklenecek.
    Invade modundan ses seda yok, hala gelmedi değil mi bu şu invade modu? Merak ediyorum nasıl olacak.
  • %25 indirim almış.

https://store.steampowered.com/agecheck/app/782330/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doom Eternal'in ilk büyük güncellemesi yayınlandı.Güncelleme ile Empowered Demonlar oyuna ekleniyor.Bu sisteme göre bir oyuncuyu tek kişilik modda öldüren demon başka bir oyuncunun oyununa geliyor ve eğer öldürürseniz hem bonus XP elde ediyor hemde etkinlik ilerlemenize katkı sağlıyor.Ayrıca Echelon Seviye sistemi eklenmiş.Bu sistemde 250.seviyeye geldiğinizde ilk Echelon aktif oluyor ve özel bir rütbe elde ediyorsunuz.Bunlar dışında ise BattleMode PvP moduna Anti-Hile yazılımı gereksinimi getirilmiş.Buna göre PC de BattleMode oynamak için bu güncellemeyle birlikte oyuna eklenen anti-cheat yazılımı gerekecek.Ayrıca BattleMode'a bağlantı bilgilerinizi gösteren Latency Variation,High Latency ve Packet Loss göstergeleri oyun içerisinde görünür olacak.Hikaye modunda iyileştirmeler ve düzenlemelerin yapıldığı ve PvP modunda denge düzenlemelerinin olduğu 2.2 GB boyutundaki güncellemeyi Steam üzerinden indirebilirsiniz.
  • İlk defa doom serisi oynuyorum. Ultra Violence ile başladım. İlk bölümden neye uğradığımı şaşırdım
  • Geçen hafta bitirdim. Şu yaşama kadar oynayıpta sonunu getirdiğim oyunlar doom, doom eternal ve crysis. Yeni bir doom için 3-5 yıl beklemek gerekecek sanırım.

• Oyunun sözde crackli versiyonlarının neredeyse hepsini indirdim ne yaptıysam hiçbirisi çalışmadı...hepsi bir saniyeliğine açılıp kapanıyor o kadar yani.......Pc de herşey güncel

Amd fx 8320 8x
    amd radeon r7 265 2gb 256bit
    8 gb 1600 mhz ram
    win 10 64bit
  • rdincer64 R kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun var lütfen yardım
  • Oyun geliştiricilerin speedrun'a verdikleri tepki. (Spoiler içerir)

• quote:

Orijinalden alıntı: Adolf Hitler 88

Ben oyunda 8. bölüme gelmiştim ama sonra anakartım uçtuğu için anakart işlemci ve ram değiştirdim sistemi yeniledim.. Eski SSD deki windows bootladı ama performans sürünüyordu. dün gece format attım save dosyalarımı yedek almamışım hepsi silindi gitti. İnternetten save dosyası baktım full bitirilmiş oyun savesi indirdim ama c:\users\ deki id software save klasörüne kopyaladığım halde oyun görmedi..
    Anakartınız neydi hocam

• Wolfenstein 3D'den beri FPS oynuyorum, bu oyunu henüz bir saat falan oynadım sadece ve serinin en kötü oyunu diyebilirim. Doom 2>Doom 1>Doom 3>Doom 2016>Doom Eternal.

Başta optimizasyon çok kötü. Yani tamam açık alanlar ile kapalı alanlar arasında FPS farkı normaldir ama 40 nerde 80 nerde. Grafikler iyi olsada sonuçta açık doğa şehir vb. olmadığı için yıkık alanlar olduğu için 2016dakinden çok büyük fark göremedim. Ama buna rağmen performans olarak çok daha fazlasını istiyor. Birde henüz alışamadım diyede olabilir ama oyunda karakter hızı ile canavarlar ve gönderdikleri ateş topu vs. arasında orantısız bir fark var. Yani bu oyunlarda hepsinde karakter gelen toptan kaçabilir ama bunda kaçıyorsun misal aynı yaratık melee atağı yapıyor taa ilerden. Hatta melee atağına gerek yok, belirli bir yakınlıktan atarsa strafe yapsan bile hızı yetmiyor kaçmaya.

Keşke Wolfenstein gibi MachineGames yapsaydı. Adamlar New Blood hariç tüm oyunları çok iyi yaptılar.

Yinede bakalım fikrim değişirse editlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 88mph

Wolfenstein 3D'den beri FPS oynuyorum, bu oyunu henüz bir saat falan oynadım sadece ve serinin en kötü oyunu diyebilirim. Doom 2>Doom 1>Doom 3>Doom 2016>Doom Eternal.

Başta optimizasyon çok kötü. Yani tamam açık alanlar ile kapalı alanlar arasında FPS farkı normaldir ama 40 nerde 80 nerde. Grafikler iyi olsada sonuçta açık doğa şehir vb. olmadığı için yıkık alanlar olduğu için 2016dakinden çok büyük fark göremedim. Ama buna rağmen performans olarak çok daha fazlasını istiyor. Birde henüz alışamadım diyede olabilir ama oyunda karakter hızı ile canavarlar ve gönderdikleri ateş topu vs. arasında orantısız bir fark var. Yani bu oyunlarda hepsinde karakter gelen toptan kaçabilir ama bunda kaçıyorsun misal aynı yaratık melee atağı yapıyor taa ilerden. Hatta melee atağına gerek yok, belirli bir yakınlıktan atarsa strafe yapsan bile hızı yetmiyor kaçmaya.

Keşke Wolfenstein gibi MachineGames yapsaydı. Adamlar New Blood hariç tüm oyunları çok iyi yaptılar.

Yinede bakalım fikrim değişirse editlerim.
    ekran kartınız ne?

biraz daha oynayın, çok önemli bir mobilite yeteneği açılacak, o oyunun seyrini tamamen değiştiriyor (o noktaya kadar ben de oyundan pek zevk alamamıştım)

performans olarak ben bi sorun görmedim, arkadaşım da gtx 1060 ile çok rahat oynamıştı, 100 fps altına hiç düşmedim demişti.
  • Slayer keyi bölümde olması gereken yerde bulamıyorum, nedeni cheat code kullanmam olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.