Şimdi Ara

Doğrulama kodu gelmiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PS Store'a giriş yapıyorum fakat telefonuma doğrulama kodu gelmiyor neden olabilir?

• Genel sorunmuş..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NiTRocy kullanıcısına yanıt

Nerden okudunuz hocam?

• Merhabalar , bu olay benim de başıma geldi 3 4 gündür uğraşıyorum sistemi sıfırlamıştım tekrar kurarken çift faktör koruma kodu sms olarak gelmiyor ,bu kadar rezalet firma olamaz müşteri hizmetlerini arıyorsun 35 dk telefonda bekletip ulaşamıyorsun. Böylesine büyük bir firmanın hafta sonu çalışanı bile yok. O kadar kişi twitterdan ve instagramdan yazmasına rağmen cevap vermiyorlar açıklama yapmıyorlar ama post ve story paylaşıyorlar.PS5 almayı düşünüyordum kesinlikle almayacağım demek ki bir sorunumuz olduğunda onların insafına kalmışız.

• Hala düzelmedi ...

• Şikayetvarda sadece bu hafta onlarca ilan var. Ben de aynı sorunu yaşıyorum.

Edit: Telefonla 2AD'yi kaldırıp şifreyi Authenticator uygulamasından almaya ayarladım. Cihazınızı kullanabiliyorsanız sistem düzenlene kadar alternatif olarak düşünülebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 8 Nisan 2021; 14:44:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt

Bende kod alamıyorum. Siz telefondan nasıl yaptınız. Sonuçta telefonla da girerken kod almak gerekiyor.

• kugutex kullanıcısına yanıt

"Telefon ile 2AD" yi kaldırdım. Telefonla yapmadım işlemi yani. 

• Hesap girişinde doğrulama sms'i gelmeme problemi bende de var. Hattım Türk Telekom. Sabahtan beri deniyorum ama nafile. Genel bir problemdir diye çözülmesini bekliyorum...

• 1 haftadır doğrulama kodu bekliyorum. Şaka gibi... Plus üyeliğime 1 hafta eklenicek mi?

• Bir gelisme var mi arkadaslar? Ben kurtarma kodlarimi zamaninda ss almisim ama onlari da kanul etmiyor.

• Bogota B kullanıcısına yanıt
    Arayın müşteri hizmetlerini tel no(2 adımlı doğrulamayi) kaldirsinlar.

Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri
    444 SONY/444 7669

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şaka gibi ya gercekten. Sikayet vara bende yazdim 04 01 li numarayi arayin demisler. Oraya ulasabilene ask olsun zaten. Hic sesleri cikmiyor bu ayin oyunlarinida ekleyemedik hesaba. Sovsen yeridir yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 gün oldu. Muhteşem PS TR canla başla çalışıyor sorunu çözmek için sağolsun canlarım ya ne kadar da işini hakkıyla yapan insanlar arasan bulunmaz.

Sorunun farkındaymışlar da çözmek için uğraşıyorlarmış öyle diyor arayabilen bazı arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lextor -- 13 Nisan 2021; 13:15:27 >
  • Hala düzelmedi. Resmen kepazelik
  • Telefona doğrulama kodu gelmediği için kendi hesabıma giriş yapamıyorum. Arkadaşım da store üzerinden oyun almaya çalışıyor ama ödemeyi yaparken "bir yanlışlık oldu" hatasını veriyor bu yüzden satın alamıyor. TAM ANLAMIYLA REZİLLİK!

• quote:

Orijinalden alıntı: nomadio

Telefona doğrulama kodu gelmediği için kendi hesabıma giriş yapamıyorum. Arkadaşım da store üzerinden oyun almaya çalışıyor ama ödemeyi yaparken "bir yanlışlık oldu" hatasını veriyor bu yüzden satın alamıyor. TAM ANLAMIYLA REZİLLİK!

Ben de oyun alamıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.