Şimdi Ara

PLAYSTATION GÜVENLİK (2 ADIMDA DOĞRULAMA, US PSN DESTEK İLE GÖRÜŞME REHBERİ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
6
Favori
8.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Geçen gün US Chat'e bağlandım konuştum istediğim sonuç olmadı yardım alamadım ve tekrar bağlanmak istedim ama  PLAYSTATION GÜVENLİK (2 ADIMDA DOĞRULAMA, US PSN DESTEK İLE GÖRÜŞME REHBERİ) şu fotoğraftaki yazı geliyor sürekli. Bunun çözümü ne yapmak lazım? Bağlanılmıyor Chat'e.

Ayrıca PSN TR'nin telefonu 444 7669 değil galiba. Defalarca kez aradım ama yanlış numara diyor. Başına sıfır ekleyerek ve 212 ekleyerekte denedim ama olmadı. 90 ekleyince başına zaten vaio müşteri hizmetlerine bağlanıyor. Yardımcı olabilir misiniz bu konuda?

• Telefonumdan psn hesabıma giriş yapıp 2 adımda doğrulama kodum cep telefonuma gelmiyor,neden ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de Endonezya Psn hesabım çalındı. 4447669 u aradım sadece Türkiye Psn hesaplarına destek verdiklerini söyledi. Ps asia ya mail attım henüz geri dönüş olmadı. Başka ne yapabilirim acaba süreci hızlandırmak için?

• 2 adımda doğrulama kardeşlik konusunda pek işe yaramıyor değil mi?

Hesabın şifresini verdiğiniz biri güvenlik ayarlarından 2 adımda doğrulamayı iptal edemiyor mu?
  • Arkadaşlar 2 adımlı doğrulama sistemi nedeni ile başım resmen belada..Size de tavsiyem mümkünse kullanmayın..
    3 kişilik bir gurubumuz var ve psn hesaplarının kayıtlarını ben tutuyorum..
    Yaklaşık 100 civarı psn hesabımız var ve bunlardan 10/12 kadarına 2 adımlı doğrulama sistemi ile kendi numaramı ekledim..
    Bir süre sonra telefonuma doğrulama kodu gelmemeye başladı..
    Türkiye Playstation yardım ile görüştüm..İlk sordukları ''Neden o kadar playstation hesabınız var?'' oldu..
    İngiltere psn ile uzun uzun yazışmalar sonrasında ise her hesap için ayrı ayrı kimlik doğrulaması ile beraber hesap bilgilerini içeren doğrulama istedi..
    Kısacası...
    6/7 hesabı kurtarabildim..Bazıları ise hala askıda bekliyor..
  • Arkadaşlar üzülerek farkettim ki benim de hesabım şu an çalınmış.

2-3 haftadır fırsat bulup makineyi açamıyordum, bugün girince şifre sordu. Şifreyi girdim hata verdi. Bende şifre sıfırlama yaptım ancak mail düşmedi.

Sonra mailimi açtım ve ne göreyim. Ayın 17'sinde şifre değiştirme işlemi yapılmış.
    Çalan şerefsiz 1 haftadır benim hesabımda takılıyor. Şifreyi nasıl değiştirmiş anlamak mümkün değil.

Sony'i aradım ancak mesai saatlerinde işlem yapabiliyorlarmış. Twitter'dan yazdım cevap bekliyorum.

Umarım hesabımı geri alabilirim...

not: Bu konuya girince öğrendim 2 adımlı doğrulama olayını...

Edit: Arkadaşlar bu sabah 212 391 0401 numaralı destek hattı ile görüştüm ve durumu izah ettim. 5 dklık bir telefon görüşmesinin ardından sorun çözüldü. Hesabımı tekrardan aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Büyük İskender -- 27 Mayıs 2019; 15:58:2 >
  • Merhaba. Dün gece hesabıma giriş yapıldığına dair bir mail geldi. Hemen şifremi değiştirdim ve giriş yaptım ancak hesabıma giren kişi çevrimiçi kimliğimi değiştirmiş. Tekrar eski çevrimiçi kimliğime dönmek istiyorum. Nasıl yapacağım konusunda yardım rica ederim

• Arkadaş bu doğrulama kodu niye gelmiyor kafayı yiyeceğim. İki gündür böyle.

• Herkes de olan bir sıkıntı bu. Sony ile alakalı genel bir sorun var. Tr psn, US psn fark etmiyor hiç birinde kod gelmiyor.
    Mutlaka düzelecek ama şuan yapacak birşey yok.
    illa kaldırmanız gereken bir durum varsa oyunda TR psn ise müşteri hizmetlerini arayıp telefon kurumasını Kaldırabiliyorsunuz. Biz bugün yaptık o şekilde.

• 2 adımlı doğrulama düzelmedi galiba hala..

• 5 6 saattir kod için uğraşıyorum bir türlü gelmedi hesabımıza giremiyoruz bu nasıl bir rezillik böyle

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 2 adımlı doğrulamanın artık bir önemi yok ps4 makinanın içindende hesap bilgileri kısmından 2 adımlı doğrulama kaldırılabiliyor yani sec hesabı iyi seçmeniz lazım...

• Arkadaşlar ben Microsoft Authenticator uygulamasıyla çözdüm sorunu. SMS yerine uygulamaya geliyor şifre.

• Kaç saatir telefona kod bekliyorum gelmiyor. Galiba sorun var. Nasıl giriş yapacağız şimdi?

• Banada kod gelmiyor. Ama sanırım sadece tr psn de sıkıntı var. USA psn hesabına giriş yaptım SMS anında geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kugutex -- 8 Nisan 2021; 23:2:44 >
  • Arayın müşteri hizmetlerini tel no(2 adımlı doğrulamayi) kaldirsinlar.

Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri
    444 SONY/444 7669

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 9 Nisan 2021; 0:10:41 >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam.

• Hesap girişinde doğrulama sms'i gelmeme problemi bende de var. Hattım Türk Telekom. Sabahtan beri deniyorum ama nafile. Genel bir problemdir diye çözülmesini bekliyorum...

• Maalesef aynı problemi yaşıyorum bir hesabımda maalesef dünden beri sms gelmiyor

• Aynı sorunu bende yaşıyorum.Psn hariç,epic store,steam,xbox,ubi launcher vs herşeyde 2 adım doğrulama kullanıyorum.Hiç birinde bir sorun yıllardır yaşamadım,ilk defa bu psn tr de yaşadım. PLAYSTATION GÜVENLİK (2 ADIMDA DOĞRULAMA, US PSN DESTEK İLE GÖRÜŞME REHBERİ) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Dark Poison- -- 10 Nisan 2021; 11:49:41 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.