Şimdi Ara

DOĞAL GAZ KUTUSU [SS] Lİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
2.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bursanın gemlik ilçesinde en işlek caddelerinden istiklal caddesinde 3 4 sene önce yetkili gaz dağıtım şirketi tarafından yerimin yanına gaz kutusu konuldu. Belli bir süre sonra önce üstüne oturmaya başladılar ve gaz kutusunun kapağı kırıldı kendi imkanlarımla uzun bir vida ile kapağı yerine tutturdum ve kimse oturmasın diye gaz kutusunun üstüne makine yağı ve kum döktüm ama çare bitmez bizim insanımızda bu seferde gazete yada karton tarzı bir şey bulup o şekilde oturdular her neyse bugün olan oldu gaz kutusu içindeki malzemelere ve üstüne oturulmasına dayanamayarak kapağı tekrar kırıldı işte sonuç resimlerde.

DOĞAL GAZ KUTUSU [SS] Lİ

DOĞAL GAZ KUTUSU [SS] Lİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostplayer -- 30 Temmuz 2011; 23:23:16 >

•  DOĞAL GAZ KUTUSU [SS] Lİ

• Cahil ve gorgusuz insan yigini iste turkiye halki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  DOĞAL GAZ KUTUSU [SS] Lİ

• Korusu şişeyi ben atmıştım
  • Gayet normal hiç şaşırmadım
  • Alttan 3-4 tane vida çak. Son kez kapağını yaptır. Bak ozaman oturuyorlar mı?
  • üstüne jilet sapla bidaha oturmazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanlevis

Alttan 3-4 tane vida çak. Son kez kapağını yaptır. Bak ozaman oturuyorlar mı?

çektiğim fotoğrafları yetkili gaz dağıtım şirketine mail olarak atmayı düşünüyorum oda olmadı sizin dediğinizi yapıcam...
  • şu millet ne plastik kullanıyor arkadaş.
  • Bursa yı istanbul dan daha temiz derlerdi bence hiç de temiz değil gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRansilvania*

Cahil ve gorgusuz insan yigini iste turkiye halki

cahil değil, eğitimsiz. ancak eğitime çok da müsahittir. bir şeyi güzelce ve doğru şekilde öğrettin mi çok iyi yapar. misal o resim. dikkat edersek çöpler sokağa saçılmak yerine belli bir yerde toplanmış ancak yanlış yerde. işte eğitimle doğru yer halka öğretilir. aynı zamanda görgüsüz diyen ilk seni gördüm. gayet görgülü ve terbiyelir. ve birkaç kişinin yaptığı şeyi tüm millete maal edenin zekasından şüphe etmek lazım çünkü her milletin içinden iyiler de çıkar kötüler de... misal suç oranı yerlerde sürünen norveç; 70 küsür kişiyi katleden kişi bir norveçli, e o zaman senin mantığa göre bütün norveçliler katil ve vahşi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi censef57 -- 31 Temmuz 2011; 6:01:40 >

• Durum Vahim Beyler
  • Her zamanki gibi utandım
  • onun doğal gaz kutusu olduğuna emin misin
    Bi de nasıl yapmışlar onu merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yandaki delikten çöp kutusuna atar gibi atmışlar çöpleri
  • doğalgaz kutusunun yanına çöp kutusu koysan yine doğalgaz kutusuna atarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weirdo -- 31 Temmuz 2011; 10:50:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

doğalgaz kutusunun yanına çöp kutusu koysan yine doğalgaz kutusuna atarlar

+1
  • küfüt yapıştır buraya cok atanın a..... b ..... g.... g..... s...... a.......... o...........
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nipp10

Her zamanki gibi utandım

+1
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.