Şimdi Ara

Serum İki Kolumda Deri Altına Sızdı Elim Şiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
9.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün göğüs ağrısı şikayetiyle acile gittim. Acildeki doktor serum takılması için hemşirenin yanına gönderdi ve hemşire ilk serumu taktığında kolumda ciddi bir yanma ve şişlik hissettim hemen hemşirenin yanına gittim ve bu seferde elimin üstünden serum taktı ve yine o serum el üstü derimin içine sızdı. Hemşire hemen başka bir hemşire çağırdı ve bu seferde düzgün taktı o gelen.

Şimdi soruyorum internette birçok haber okudum deri altına sızan serumla ilgili sizce durum ne olur? Doktora da danıştım sıkıntı olmaz dedi ama haberlere bakınca korktum açıkçası. Benle birlikte o hemşire başka bir amcanın da deri altına serum sızdırdı.

• Kolun kesilir hocam büyük ihtimal
  • Baş hekime şikayet edip başka hastaneye git , bu kolay o hastane de ilk kez olmuyordur.
  • Tensegrity T kullanıcısına yanıt

Hocam doktora da diğer hemşire de olayı çok normal karşıladığı için ben de olağan bir durum diye eve geldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: eski_nesil

Hocam doktora da diğer hemşire de olayı çok normal karşıladığı için ben de olağan bir durum diye eve geldim.

Soğuk kanlı olmak onların işlerin bir parçası sizin yanınızda tartışmazlar bile

• SS isteriz
  • Tensegrity T kullanıcısına yanıt

Hocam fotoğrafını çektim de fotoğrafdan anlaşılacağını sanmıyorum.

• Bir şey olmaz hocam. Serum zaten tuzlu su gibi bir şey, emilir gider.
  • Acemi hemşire damara girememiş serum deri altına akmış. Korkacak birşey yok zamanla kaybolur gider.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.