Yarbay
28 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
72 üye
Görüntülenme
Toplam: 107 (Bu ay: 0)
Gönderileri
modem ve port ayarları hakkında yardımcı olabilecek kimse var mı?
Klimanın gaz tipini bilmiyorum. 2012 üretimi fuji therma fth09bachh modeli 9000 btu. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bir haftadır antikacıdan aldığım Grundig rpc 200 ile uğraşıyorum bütün bakım ve temizliği bitirdim sayılır. Yalnız amfi katındaki bias ayarı denen zımbırtı ile hiç uğraşmadığımdan tecrübeli ustalardan yardım bekliyorum :) şu an seste hiç bir sorun vs yok mükemmel çalıyor fakat ayar konusunda her kafadan bir ses çıktığı için kafam karıştı. Özellikle elektürükçü hocamı konuya bekliyorum kendisi restorasyon konusunda çok iyi bence. Teşekkür ederim herkese. @elektürükçü
Bir haftadır antikacıdan aldığım Grundig rpc 200 ile uğraşıyorum bütün bakım ve temizliği bitirdim sayılır. Yalnız amfi katındaki bias ayarı denen zımbırtı ile hiç uğraşmadığımdan tecrübeli ustalardan yardım bekliyorum :) şu an seste hiç bir sorun vs yok mükemmel çalıyor fakat ayar konusunda her kafadan bir ses çıktığı için kafam karıştı. Özellikle elektürükçü hocamı konuya bekliyorum kendisi restorasyon konusunda çok iyi bence. Teşekkür ederim herkese.
Datasında ikisinin de 7 band grafik eq olduğu yazıyor fakat 3605 1 lira iken 5.6lira verip 2 adet 3607 aldım. Nedir bunların farkı
Arkadaşlar herkese merhaba. Sorun şu: çalışmakta olan bir AD 161-162 li stereo bir amfinin Transistorlaını siliyum tr ile değiştirip; buradan aldığım ad161-162 için önerebileceğiniz. Devre var mı?
İki adet oto Çakmak şarj aleti var 5v 1a yazmasına ve telefon 800 mA çekmesine rağmen mc34063 ler ve çıkıştaki bobin ateş gibi ısınıyor elim nasırlı olmasına rağmen parmak değmiyor. Sebebi ne olabilir sizce?
selamlar.win xp li Pentium 4 lü 512 ram li masaüstü kasım kasım kasılsın. Istiyorum. Dilersem eski haline çevirebilmeliyim. Yardımınız için teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar. Elimdeki Pioneer analog fm tuner çok kötü çekiyor tuned ve Fm stereo ledleri yanmıyor sorun nerede olabilir?

[simage]https://fbcdn-photos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-0/14608_10205420137811205_3715214191763612981_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=c9dcc1d62164ef3e9e547818e38f62eb&oe=553742A8&__gda__=1429605269_2a4665fff715a1f14457426cc42f5331[/simage]
Hakkında
Meslek: ne iş olsa yaparım abi
İlgi Alanları: motosiklet, elektronik, PC
Forum İmzası:

DH Japonya Hayranları
||DH Elektronik külübü||Opera fan kulübü||Amfi hastası, motor-bisiklet ustası||Az yakar, çok kaçar
Hakkımda:
Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle timsal olmuş bir milletiz.

CG 125 im, canım benim, seni ben pek çok severim.

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Arabam
Otomobil
suzuki
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Motosiklet
Honda
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.824
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 93.455 (Bu ay: 930)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 88 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.