Şimdi Ara

Sakal kaç yaşında çıkar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
56.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaş 17 ama sakal yok yani biraz çenede var ama uzaktan farkedilmez yanlarda yok yani jilet vuruyorum ama çıkmıyor sizce çıkar mı sakalım

• Genetik, yeni nesillerde cikmayan cok var bakarsin hic cikmaz. Hicbi dermatologun jilet vur dedigini duymadim acikcasi mit bana sorarsan. Yuzde zaten olan tuyler kesilince kut cikar, gunes gormemis oldugundan kalin gorunur insanlar da bunu sakal cikmasi sanir mesele bu.
  • Bende fauller sert yanak bolgesinde tuyler var sertlesmemis boyle sorun var bendede
  • Uplayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsiphonQpyhonTR

Bende fauller sert yanak bolgesinde tuyler var sertlesmemis boyle sorun var bendede

faul ne kardeş favori demek istedin herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: QeQo

quote:

Orijinalden alıntı: PsiphonQpyhonTR

Bende fauller sert yanak bolgesinde tuyler var sertlesmemis boyle sorun var bendede

faul ne kardeş favori demek istedin herhalde

Alıntıları Göster
    evet ama favori tam düz değil sacdan itibaren yanaklara doğru geldi çok az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jerryh

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    senin yaşındayken bende forum forum gezerdim aha köse kaldık diye şuan 21 yaşındayım yeni yeni çıkmaya başladı zaten 20 yaşına geldiğinde hala kıl tüy felan yoksa sıkıntı büyük tahminimce benim sakal gelişimim 1 yıl içinde tamamlanır
  • 25-26 ya kadar yolu var
  • Sakalin yasi olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

25-26 ya kadar yolu var
    genetik olabilir. geç ergenlik olabilir.

babamın tam olarak gür bir şekilde 24-25 yaşında çıkmaya başlamış. ben 21im adam akıllı sakalım yok.
  • 14 :(((
  • 13yasinda cikmisti bende :D abi diyolardi halada devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A5D1A0F50

genetik olabilir. geç ergenlik olabilir.

babamın tam olarak gür bir şekilde 24-25 yaşında çıkmaya başlamış. ben 21im adam akıllı sakalım yok.

Alıntıları Göster
    18'e girecem hiç dert etmiyorum saçlarım dökülüyo benim
  • Up
  • Genetik bir durum bizim arkadaş 14 yasında normal cami hocası kadar sakalı vardi(imam hatipli) bense 20 yasindayim hapa sari sari tuyler var
  • sakal olmasini napcaksin bir faydasimi var askerde her sabah duzenli sakal kescen isyerin de ayni sekilde
  • Adam sakal istiyorsa klişe laflar edip durmayın.Yok sakalı napican yok askerde şöyle olucak yok itin götünde de var.Adam sakal istiyor işte ne diye teselli etmeye çalışıyorsunuz.varsa bildiğiniz yazın kardeşim.Yoksa da tesellinize ihtiyacı olduğunu zannetmiyorum.Sakalsız adamın sakal hevesini anca sakalsızlıktan psikolojik etkilenmiş adam anlar.
  • Genetiğe bağlı ben 20 yaşındayım hala tüy tüy çıkıyor 4-5 sene sonra artar belki ama en fazla kirli sakal bırakabilirim bazı arkadaşlarım vardı 14 yaşında benden fazla sakalı vardı.
  • Bende 17’de çıktı 19’da tamamlandı.
  • Jilet; tüy varsa işe yarar, yoksa fayda etmez, pürüzsüz ciltte gider gelirsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.