Şimdi Ara

Divinity: Original Sin 2 %100 Türkçe Yama (MAKİNE ÇEVİRİ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
8
Favori
50.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÜCRETSİZ NORMAL ÇEVİRİSİ ÇIKARSA KONU SİLİNİR YAMA KALKAR.

Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition v3.6.69.4648 (40474) + DLC

Yukarıdaki versiyona göre uyarladım.alt sürümlerde çalışacağını zannetmiyorum.

NOT:Alt sürümlerdede çalıştığını yazan arkadaşlar var.

Divinity Original Sin 2 Definitive Edition\Data\Localization içindeki English.pak yedeğini alın

İndirdiğiniz rarlı dosyanın içindeki English.pak dosyasını yukarıdaki yola atın.

Divinity: Original Sin 2 İNDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 5 Temmuz 2021; 6:2:36 >

• Bak güzel kardeşim oyunun çevirisi anlamsız ve kötü olabilir ben kendim rica ettim ve kendisi de çevirdi oyunun kendisi 30 tl gidip te oyunı Türkçe'ye çeviren ekibin istediği 20 tl vermekte pek mantıklı gelmiyor ve ben bu oyunu normalde google çeviri sayesinde çevire çevire oynuyor ve baya zahmet çekiyordum benim gibi yapanda mutlaka vardır. Bu yamanın zaten başlığında makine çevirisi yazıyor bu isteğe bağlı bir yama ister indir ister indirme herkes senin gibi düşünmek zorunda değil tamam anlıyorum oyunu sevdiğin için Türkçe yamasınında güzel olmasını istiyorsun ama şuanki imkan dahilinde en iyi seçim bu karar yinede sana kalmış sevgilerimle 👍

Oyunu orjinal gerçek yamayla 2 kere bitirmiştim, meraktan bunu kurup bir baktım bu kadar berbat bir şey görmedim şaka gibi..Samimi söylüyorum böyle translate yamalarla ağır rpg oyunları asla oynanmaz. Gerçi kime anlatıyorsun 20 lira vermemek oyunun zevkinin içine eden bu yamaları kullananlar kullanmaya devam etsin..

• Translate mı GPT-3 mü daha iyi
  • günaydın dosyayı attıgım halde ingilizce olarak oyun açılıyor (steam sürümü versiyon aynı)

• Elinize sağlık
  • Eline saglık bekleyen çoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline Sağlık.

• C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Divinity Original Sin 2\DefEd\Data\Localization dogru yer budur. Digeri clasic içindir.

• Hocam çok teşekkür ederim bunlarda oyun içi görüntüler <3

• teşekkür ederizzz cyberpunk bitsin akanzi makanzi 2020nin en sevdiğim yanı sayenizde oynadığımız türkçe oyunlar oldu Divinity: Original Sin 2 %100 Türkçe Yama (MAKİNE ÇEVİRİ) 

• Çevirin için çok teşekkür ederim daha önce ingilizce olarak oynayıp bitirmiştim şimdide türkçe oynayabileceğim. Ama sizden bir ricam var, yamayı atolyeye ekleyebilir misiniz? Geforce now üzerinden oynamak istiyorum bu şekilde.

• ellerine sağlık....

• Eline emeğine sağlık çok uzun zaman beklemiştim

• Tebrikler, neden yapımcı firma ile anlaşmadılar, belki de verilen bu büyük emeğin karşılığı alınabilirdi.

• doğru yerer attım sürümde uyuyor ama türkçe olmuyor bir türlü..oyun içinden dil seçmem gerekmiyor değil mi öyle bir yer bulamadım .

• oyun classic sürümü türkçe oldu Definitive Edition sürümü ingilizce .

• furandor kullanıcısına yanıt

Hocam orjinal steam versiyonumu yoksa korsan mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herofahri -- 13 Aralık 2020; 15:0:10 >
  • herofahri kullanıcısına yanıt

Orjinal versiyon .sadece klasik sürüm Türkçe oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Orjinal versiyon .sadece klasik sürüm Türkçe oldu

hocam bende korsan sürüm mevcut Divinity Original Sin 2 Definitive Edition bir sıkıntı yaşamadım. Peki oyun oynana biliyor mu şuan için ?

• herofahri kullanıcısına yanıt

İngilizce olarak evet ama classic sürümü actigimda Türkçe oluyor .bende anlamadim gitti .

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

İngilizce olarak evet ama classic sürümü actigimda Türkçe oluyor .bende anlamadim gitti .

hocam bende anlamadım pek durumu idare edin artık :(

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.