DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Dikey Supurge Tavsiyesi
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.379
Cevap
32
Favori
341.927
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1238 Mesaj
      15 Mart 2010 15:36:21 Konu Sahibi
      Merhabalar,
      Dikey supurge kullananlar,hangi marka-model oldugunu ve memnun olup olmadiklari bilgisi verebilirler mi?

bir dikey supurge almak istiyorum,kriterlerim:

kullanilmadigi zaman ayakta durabilmesi ve kablosuz-sarjli olmasi,yuksek cekim gucu
      bazi modellerde orta kisim ayrilip el tipi sarji supurge oluyor,bu da zorunlu degil ama olsada iyi olur dedigim bir ozellik

siz ne tavsiye edersiniz?
      dikey supurge'de ne diyenlere ornek: Fakir marka dikey supurge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumusr -- 15 Mart 2010; 15:37:53 >

|
      |

• Binbaşı
      1725 Mesaj
      15 Mart 2010 16:02:06
      Bütçe elveriyor ve alternatiflerine göre gürültü düzeyinin fazla olması sizi etkilemiyorsa...

http://www.hepsiburada.com/dyson-dc24-ball-root-cyclone-teknolojisi-supurge/productDetails.aspx?categoryid=155123&productid=evdysondc24ball

Forumumuzda pek Dikey Süpürge tavsiyesi ne yazık ki bulunmamakta...

Fakir örneğini kullanan bir ev hanımı tanıyorum fakat sadece mutfakta kullanmayı tercih ettiğini söyledi. Yanlış yönlendirmek istemem fakat ben bu söylemden halı üzeri kullanımının pek verimli olmadığını çıkardım...

Ama esas soru neden dikey tercih ettiğiniz?

Sağlık nedenleri yüzünden ise Philips FC-9262/01 incelemenizi tavsiye ederim...

Yoksa yer kaplamaması açısından mı düşündünüz? Bence aynı sorunu teşkil ediyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-una -- 15 Mart 2010; 16:15:31 >
    • Binbaşı
      1238 Mesaj
      16 Mart 2010 11:01:07 Konu Sahibi
      sayin T-una ,
      yanitiniz icin tesekkur ederim,onerdiginiz model de guzel ama cok cok pahali
      evde normal temizlik icin zaten standart supurge var,bunu kullanimi pratik olsun,hafif,az yer kaplayan kullanisli birsey olsun diye istiyoruz

evde kucuk cocuk var,yemegini kendisi yeme konusunda israrli ama surekli yerlere birseyler dokup saciyor,arada kirilip dokuluyor...
      el tipi kucuk sarjli supurge iyi cekmiyor,mutfagin yerlerini komple supurmek istedigimizde kullanissiz oluyor...egilip kalkma vs...

genelde mutfak icin ama... hali vs de supurse iyi olurdu tabii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumusr -- 16 Mart 2010; 11:06:06 >
      |
      |

• Binbaşı
      1725 Mesaj
      16 Mart 2010 12:05:02
      Hmm çok spesifik bir istek...

O zaman size tavsiyem Boyner gibi Teknosa XXL gibi büyük ve mümkünse teknoloji mağazalarında ürünleri tek tek inceleyip karar vermeniz...
      |
      |
    • Yüzbaşı
      629 Mesaj
      11 Nisan 2010 11:57:22
      güncel...
      |
      |

''Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her seyi de Atatürk'e...''
    • Yüzbaşı
      339 Mesaj
      12 Nisan 2010 00:38:25
      bende böyle bir süpürge istiyorum.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      12 Nisan 2010 08:17:34
      Ben de böyle bir süpürge almak istiyordum.Sulu süpürgeyi her zaman açmam mümkün olmuyor.Rowenta'nın bu süpürgesi nasıldır acaba?
      •1500W
      •Toz torbasız
      •Hepa Filtre
      •Kirli hazne boşaltım kolaylığı
      •Kordon uzunluğu 6m.

• Binbaşı
      1238 Mesaj
      12 Nisan 2010 09:30:03 Konu Sahibi
      Rowenta'nin bir modelinu gordum kablosuz,kendi basina ayakta durabiliyor,supurge basligi ucgen,18V gucu var 2200W a denk oldugunu soyledi satici
      fiyati 299tl
      TEK kusuru orta bolmenin el supurgesi olarak ayrilmamasi ,bir cok dikey supurgede bu ozellik var

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      12 Nisan 2010 10:46:47
      quote:

Orijinalden alıntı: forumusr

Rowenta'nin bir modelinu gordum kablosuz,kendi basina ayakta durabiliyor,supurge basligi ucgen,18V gucu var 2200W a denk oldugunu soyledi satici
      fiyati 299tl
      TEK kusuru orta bolmenin el supurgesi olarak ayrilmamasi ,bir cok dikey supurgede bu ozellik var

Merhaba;
      Sizin dediğiniz model şarjlı, bu resmini koyduğum süpürge yeni çıkmış, elektrikli.175 lira gibi bir fiyatı var. Biraz daha uygun bir fiyata bulur muyum diye araştırıyorum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      629 Mesaj
      12 Nisan 2010 11:54:09
      şarjlı olması daha iyi. bende şarjlı arıyorum.

yalnız 2200 W a denk gelir demesi şaşırttı beni. dikey süpürgeler o kadar kuvvetli çekebiliyormu? gerçi sizin dediğiniz kablosuz da model.

kablosuz (şarjlı olarak) ASUSX51 'in bahsettiği güzel duruyor. başka tavsiye edebileceğiniz var mı acaba? fiyat daha pahalı da olabilir??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi projist -- 12 Nisan 2010; 11:57:23 >
      |
      |

• Binbaşı
      1238 Mesaj
      13 Nisan 2010 09:27:25 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ASUSX51

Alıntıları Göster

Merhaba;
      Sizin dediğiniz model şarjlı, bu resmini koyduğum süpürge yeni çıkmış, elektrikli.175 lira gibi bir fiyatı var. Biraz daha uygun bir fiyata bulur muyum diye araştırıyorum.

sarjli olmadi daha pratik,kablo olunca isni bitti supurgeyi topla kaldir,lazim olunca tekrar kur gibisinden klasik supurgeden farksiz oluyor
      sarjli olsunki isim bitince kenara koyarim,lazim olunca hemen alip kullanirim
      |
      |

• Binbaşı
      1238 Mesaj
      14 Nisan 2010 12:09:24 Konu Sahibi
      bahsettigim urun bu ,kullanan var mi hic ? Rowenta RH8548 Air Force Dikey Şarjlı Süpürge
      |
      |

• Binbaşı
      1238 Mesaj
      15 Nisan 2010 09:46:55 Konu Sahibi
      diger bir alternatif de bu Electrolux
      |
      |

• Yüzbaşı
      629 Mesaj
      15 Nisan 2010 11:44:50
      şimdi olay şu anladığım kadarıyla , volt ne kadar yüksekse o daha iyi çekiyor (teknoloji ne kadar etkiler bilemiyorum) elektro 12 rowenta 18v . bu bir etken. bu yüzden rowentaya bakmak lazım.

birde Black & Decker Fv 1805N ye bakacağım. denemeden almak istemiyorum.

az kişide oldukları için yorum alamıyoruz kullananların malesef
      |
      |

• Binbaşı
      1238 Mesaj
      15 Nisan 2010 15:33:08 Konu Sahibi
      Black & Decker icin amazon.com'da filtresini temizlemek zor diye yorum yapmislar
      Black & Decker 18v modeli de var bu arada

electrolux icin amazonda emis gucu cok zayif sikayetleri var
      |
      |

• Yüzbaşı
      629 Mesaj
      16 Nisan 2010 17:55:58
      hepsine baktım

Black & Decker aldım. umarım memnun kalırım. 18v modelini aldım. yorumlarımı eklerim.

rowentanın üçgen başlıklı modelini beğenmedim, hooover da keza öyle. Black & Decker dehşet ses çıkartıyor çalışırken ama en azından şık duruyor. şarjı biterken biraz tuttum yere, aldı çeri çöpü. zaten 10 sn sürdü hemen bitti. birde hafif . rowenta en hafifiydi gerçi. Black & Decker süpürgenin temizliği de yandan yapılıyor. kapağı açıp çöpe döküyorsun. zor olduğunu düşünmüyorum. deneyip görücez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi projist -- 16 Nisan 2010; 17:59:56 >
      |
      |

• Binbaşı
      1238 Mesaj
      16 Nisan 2010 23:38:01 Konu Sahibi
      hayirli olsun projist,

Black & Decker digerlerine gore agir,sanirim sebebi agirlik merkezinin digerleri gibi allta degil ortada olmasi

yandan kapagi acip cope dokme isini deneyip pratik olup olmadigi konusunda fikir verebilirseniz COK sevinirim
      zira Black & Decker da benim en buyuk tereddutum o idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumusr -- 16 Nisan 2010; 23:38:52 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      441 Mesaj
      17 Nisan 2010 10:14:55
      Karcher CV serisi öneririm.
      Alman malı biliyorsunuz....
      |
      |

42" Philips 8404 Sony PS4
    • Yüzbaşı
      629 Mesaj
      18 Nisan 2010 00:22:43
      evet motor aşağıda ve ortada toplandığı için ağır gelebilir diğerlerinden. kırılma hareketi çok kolay. sapta. ama güç düğmesi de sapta olabilirdi. halı için ve sert zemin için kademesi var 2 tane. çalışırken normal elektrikli süpürge gibi ses çıkartıyor. güzel aldığını düşünüyorum. yerde bir kırıntı falan bırakmadı. boşalmak için sapları birleştirip kapağını açıp döküyorsun. içini de çıkartabilirsin istersen. temizliği kolay. ama ufak tipli bayanlara ağır gelebilir. tek başına ayakta durmuyor. başka sorusu olan varsa cevaplayabilirim.umarım forumusr için yeterli olmuştur yazdıklarım yani tavsiye ediyorum. ha bu arada kızın dediğine göre 8 sene mi ne batarya garantisi varmış ama kılavuzunda yazmıyor. o çok önemli. sırf bu yüzden bile alınabilir.
      |
      |

• Binbaşı
      1238 Mesaj
      20 Nisan 2010 15:43:43 Konu Sahibi
      tesekkurler,ben sanirim rowenta alacagim
      hepsini kullandim[esim kullandi] en rahati rowenta gibi
      18V olanindan alacagim galiba

edit:Hepsiburada.com dan 260TL ye siparis verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumusr -- 21 Nisan 2010; 9:22:42 >
      |
      |

Reklamlar
SEO
modasor
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR2
0,384
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.