Şimdi Ara

***KLİMA BOĞAZIMIZI KURUTUYOR***

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
17.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR;EVDE ISINMAK İÇİN LG BEKO KLİMA KULLANIYORUM,AMA BOĞAZ KURUTTUĞU İÇİN EV HALKI ÇOK RAHATSIZ OLUYORUZ,SÜREKLİ BOĞAZ KURULUĞUNDAN ÖKSÜRÜYORUZ,ISLAK HAVLU FALAN ASTIM ODAYA KAR ETMEDİ,BAŞKA NE YAPABİLİRİM,TAVSİYESİ OLAN VARMI,TEŞEKKÜRLER...

• eğer yeni aldıysan iade et eğer eskiyse servisi çağır
  • bildiğim kadarıyla bütün klimalar havayı kurutuyor. Bu durum yazın iyi ama kışın oda nemini artırmak için birşeyler yapmak lazım. BEn odaya devamlı duracak şekilde bir tas su koymayı düşünüyorum yeterli gelmezse oda nemlendiricilere bakacağım.
  • koçtaşta oda nemlendirici yada nem kurutucu gibi bir cihaz vardı bir bak istersen
  • bende sabahları o problem oluyor kuruma bende franjit var acayip rahatsız ediyor
  • arkadaşım soğuk buhar makinesi alacaksın...Yaklaşık 120 ile 160 ytl civarında markasına göre..Suyu titreşimle küçük zerrecikler halinde havaya veriyor sanırım..Özellikle bebekler için tavsiye ediyorlar..
  • sinbo 49 ytl her yerde tavsiye ederim süper
  • philips in soğuk buhar makinesi var nemlendirme için birebir fiyatları 150-160ytl gibi sanırım
  • CEVAP EVREN HERKESE EYVALLAH, BUHAR MAKİNALARINA BAKACAĞIM ARTIK....
  • tefal buhar makinası çözüm...aynı sorun bendede var klimada değil sorun bünyede.....
  • böyle bir probleme yol açmayan klima var mı?

ben de bu aralar bir klima yada ısıtıcı almayı düşünüyorum... ancak ufonun b öyle bir probleme yol açmadığını duydum.

bir de elektrik sarfiyatını da düşünmek gerekir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muallim35

böyle bir probleme yol açmayan klima var mı?

ben de bu aralar bir klima yada ısıtıcı almayı düşünüyorum... ancak ufonun b öyle bir probleme yol açmadığını duydum.

bir de elektrik sarfiyatını da düşünmek gerekir.

elektrik sarfiyatını düşünecekseniz kesinlikle klima ısıtma için en uygun sarfiyat klimadır bölgeniz uygunsa eger
  • Kullandığım klimada böyle bir durum farketmedim yani kuruluk yapmıyor. Ama evde ağzı açık bir kapta su olması iyi olur. Aynı sorun kaloriferli evlerde de mevcut.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.