Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (2112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ozandedebek , egemenism , egemenism , tanjuuyilmaz Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
48.849
Cevap
580
Favori
2.776.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 21102111211221132114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Şuan için en uygun fiyat eğlence ve Avrupa nın yıldızı paketi üzerinden 1 yıl süper lig hediye şeklinde film dizi sporun yıldızı paketi 89 tl

3 ekime kadar izlemek istiyorum diye mutlaka belirtin ve iptal talebi verin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • An itibariyle eğlence paketi + 1 ay sporun yıldızı yıl sonuna kadar da taraftar paketi 91 TL teklif verdiler.

• Bende 89 luk paketi aldım. Nisan 2023 te biten aile paketi taahhüdüm vardı. Telefonla dün öğleden sonra iptal talebi verdim. Bu sabah 9 da aradılar. İptal nedenimi sordu. Bende 89 luk paketi söyledim. Bende size zaten o paketi önerecektim. Ben söylemeden siz istediniz dedi. Benim yan odam vardı. Ona da aynı paketi istedim verdi. Beklediğimden kolay oldu. Paketi haber veren arkadaşlara çok teşekkürler. Forum sayesinde bu yılda hallettik çok şükür :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanka511 -- 19 Eylül 2022; 19:2:1 >
  • 2 hafta önce yaptığım başvuru sonucu önce 11 Eylül sonra 19 eylüle randevu verildi ama bugün de kimse gelmedi. O kadar müşteri hizmetlerini aramama şikayet etmeme rağmen ortada hiçbir sonuç yok. Böyle bir rezillik daha önce hiç yaşamamıştım. Yakın zamanda başvurup evine kurulum yapılan oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow Operation S kullanıcısına yanıt
    28 ağustos'ta satın aldım 3 eylülden beri 6-7 kere randevu verildi. 15 eylülden beri artık randevu da verilmiyor. Elimden gelen herşeyi yaptım ama yok tınmıyorlar 3 maçı da kurulum olmadığı için izleyemem de cabası. Gerçekten şu yaşıma geldim hiç bir kurumsal firmayla böyle bir sorun yaşamadım, resmen çaresizlik içinde bekliyorum.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Metin hocam zaten eğlence paketi film+dizi olmuyor mu.?

• MH. herkese farklı konuşuyor ya şuan sistemde ki teklifler bunlar ya da söylemiş olduğunuz teklif şuan görünmüyor daha öncesinde vardı gibi şeyler söylüyorlar. 😄

• ukumi kullanıcısına yanıt
    Ben beinconnectten tüm içerikleri izleyebiliyorum siz müşteri hizmetlerini arayıp şifre almadınız mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow Operation S kullanıcısına yanıt
    2 maçı izledim 3.maçta kurulum kaydı iptal olmuş onu da izleyemedim kayıt yeniledim. Uydudan izleyemedim demek istemiştim. böyle olacağını bilsem daha az para verip beinconnect alırdım. Gerçekten bıktırdılar.

• Teknolojikadam07 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Film dizi ve süper lig hariç maçları kapsıyor üstüne haziran a kadar sporun yıldızı paketi ile full paket olmuş oluyor.

89 TL lik teklif dışında başka bir teklif sundular. Şuan sistemde görünmüyor dediler.

Hocam Merhabalar

İptal talebi verdiniz mi?

Henüz vermedim ön bilgi almak istedim ayrıca sözlü olarak iptal edeceğimi söyledim.

Hocam Merhabalar

Daha önce de yazdığım gibi sizi arayan kişiler en uygun teklifi verir. Bu her kurumda böyledir. İptal talebi verin.

Genel müdürlük arar ve yardımcı olur.

• Merhaba yeni üyelikte eğlence ve Avrupa'nın yıldızı süper lig hediyeli pakete nasıl geçebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradılar 179 TL teklif ettiler şaka mı bu?

İptal talebini direkt olarak mh. yi arayıp vermek en doğrusu değil mi.?

Hocam Merhabalar

Evet doğrudur.

Hocam, dün iptal talebimi e-devlet üzerinden ilettim ve bugün Genel Müdürlük tarafından arandım.

Aylık ortalama 154 TL'lik bir paket teklif ettiler ve sizin bahsetmiş olduğunuz paketi istedim. Geçerlilik süresi bugün doldu dedi. Konu uzayınca 2 dk bekleteyim dedi fakat dönüşte yine bu teklifi vermedi. Ben de kabul etmedim.

Bu paketin süresinin dolduğu gerçek mi? Ben pek inamamadım da :)

• Bende Cuma günü(16.09) iptal faksını çektim, ertesi gün arandım. Bu fiyatı nereden duydunuz internetten mi falan diye sorular sordu. 1 dk bekletiyorum dedi sonrasında bir işlem yapmadan kapattık. Bakalım süreç nasıl işleyecek.

Ben ilk kez üye(Taraftar paketi Modüllü) oldum. Kredi kartına peşin blokeli 89x12 şeklinde ödeme yapıyorum.

Edit: Bugün 2. arama geldi, 89 TL.ye eğlence+avrupanın yıldızı+Süper lig Paketi açık bir uygulamalarının olmadığını iptalin geçekleşeceği bilgisi verildi.

Bugün 3. arama geldi. bende 89 TL.lik pakete geçtim ama anlamadığım detaylarda 119 TL de yazıyor üstteki satırda ise 89 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 20 Eylül 2022; 10:11:34 >
  • 
Sayfa: önceki 21102111211221132114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.