Yarbay
26 Mart 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
29 üye
Görüntülenme
Toplam: 1045 (Bu ay: 22)
Gönderileri
Yardımınızı rica ediyorum

Ups ile logitech destek tarafından ücretsiz tüm masraflar karşılanmış olarak tarafıma değişim ürünü gönderildi fakat ups ısrarla fatura ve vekaletname istiyor. Fatura sağlandı ancak vekaletname veremiyorum yürüyemiyorum durumum yok ve daha önce böyle bir şey istememişti. Gümrük te çalışan varsa yardımcı olabilir mi rica etsem?
Merhaba,

Bu sene Ankara üniversitesi açık ve uzaktan öğretim fakültesine başlayacağım yönetim bilişim sistemleri bölümünden.

Yüzde 92 engelli raporum var ve katkı payı ücreti konusunda indirim olması için bunun tanımlanması gerekiyor. Engelli öğrenci birimi ile görüştüğümde üniversite nin daire başkanlığına kendim götürmem gerektiği söylendi belgeleri. Yürüyemiyorum ve hiçbir şekilde Ankara ya gitme durumum yok. Daire başkanlığını arıyorum ancak açan olmuyor.

Nereden ulaşıp nasıl bilgi alabilirim veya başvurabileceğim başka bir yer var mı?

Yardımınızı rica ederim.
Merhaba,
Sizlerden bir ricam olacak çözüm olur mu bilmiyorum olmasa da canınız sağ olsun :)

Konuya gireyim benim muhabbet kuşum geçenlerde öldü ve çok üzüldüm yaklaşık 3 yıldır bizimleydi. Neyse gruptan bi arkadaş (muhabbet kuşu grubu) bana muhabbet kuşu hediye etmek istedi acımı biraz olsun dindirmesi için. Şimdi problem şurada kuş Antalya merkez de hava alanına yakın bi yerde bende oraları hiç bilmiyorum ve yürüyemiyorum. Babam otelde çalışıyor. Eğer oralara yakın olup kuşu alıp babama teslim edebilecek bir yardımsever arkadaş var mıdır acaba? Almaz isem kuş başkasına verilecek 😕
Daha önce buradan konu açmışım millenicom ile alakalı olarak. Malum covid 19 dolayısıyla evdeyim. Ben 12. Sınıfım eba üzerinden canlı ders vs yaparak elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum. Son 3 4 aydır internet bağlantım ile ilgili sıkıntı yaşıyorum fakat millenicom kesinlikle yardımcı olmuyor. Cimer üzerinden yazdım olmadı btk üzerinden yazdım olmadı rica ettim olmadı. Artık müşteri hizmetleri bile telefonlara bakmıyor.

Turkcell de çekmiyor internet yeterince maalesef.

Ne yapabilirim zaten çok stresliyim bu sene ve çaresiz durumdayım. Dostlar lütfen bi çözüm önerin.
İnternet bağlantım da sorun yaşıyordum. Neyse aradım millenicom müşteri hizmetleri ni dedim sorun yaşıyorum. Önce telefon iki kere yüzüme kapatıldı. 3.defa aramam ile zorda olsa birine bağlandım derdimi anlattım. Bizde sorun yok dedi. Ben ama benim hızım çok düşüyor ve interneti kullanamıyorum dedim. Ondan sonra yapabileceğim bir şey yok dedi sert bir şekilde.

Biraz daha konuşma ilerleyince hanımefendi sanırım işinin stresini bana yıktı. Ne yaparsanız yapın yapabileceğim bir şey yok diye bağırıp ücret karşılığında ekip dışında hiçbir şey yapamam dedi. Tabii şok oldum.

Bugüne kadar kimseyi kıracak bir şey yapmadım. Ben yüzde 96 engelli raporu olan bir insanım kendi halimle yaşayıp gidiyorum.

Dostlar bu çok ağrıma gitti tanımadığım biri tarafından bu şekilde örselenmek.

İçimde kalmasın diye yazmak istedim. İnsanlar niye bu kadar tahammülsüz?
BİLGİLENDİRME // 12 Ağustos Çarşamba 15:05 itibariyle "BBC HD" kanalı platformdan çıkıp, yerine "BBC First" eklenerek 114 numaralı kanaldan Eutelsat ve Turksat uydusunda yayına başlayacaktır.
Digitürk Filmin Yıldızı Paketi Web'e özel 12 ay boyunca ayda 49 TL üstelik 12 ay dizi paketi hediye!

Not :Kampanya 3 haziran 2020 tarihine kadar sadece yeni üyeliklerde geçerlidir.
Merhaba Arkadaşlar

Daha önce donanımhaber forum un gücünü pek çok konuda gördüm ve şahit oldum. Şimdi sizlerden benimde bir ricam olacak. Olayı kısaca anlatayım

Malumunuz covid 19 dolayısıyla evdeyim. Dersler vs internet ve eba tv üzerinden takip etmeye çalışıyorum. (daha çok eba tv) yakın zamanda okulum canlı derslere başladı. Millenicom dan uzun zamandır zaten sıkıntı yaşıyordum. Mobil de çekmeyince mecbur kaldık. Bu konuda sıkıntı yaşadığımı iletince firma resmen görmezden gelmeye başladı. Mesajlarım ve arıza kayıtlarıma sadece kapatmak için dönüyorlar.

GERÇEKTEN ZOR DURUMDAYIM EN AZINDAN KONUYU ÖNE ÇIKARIP DESTEK VEREBİLİRSENİZ CEVAP VERMEK DURUMUNDA KALIR. TEŞEKKÜRLER.

GÜNCELLEME

Aşağıda arıza kaydına dair resimleri ekliyorum.

GÜNCELLEME 2

Cimer üzerinden yaptığım şikayete cevap geldi, ancak tarafıma henüz millenicom tarafından dönüş sağlanmadı. Resim paylaşıyorum.

GÜNCELLEME 3

8 mayıs 2020 itibari ile destek kayıtları cevapsız bırakılmaya devam ediyor.

HIZ TESTİ VE TARİFE BİLGİLERİMİ EKLİYORUM.

GÜNCELLEME 4

KONUYU ÖNE ÇIKARMAYI ENGELLEMİŞLER. KİMİNLE YA DA NE İLE ALAKALI BİLMİYORUM FAKAT KASITLI OLARAK YAPILDIYSA YAZIKLAR OLSUN.(!)

GÜNCELLEME 5

Modem değerleri resimdeki gibidir

GÜNCELLEME 6

Şuan güncelleme sağlandı. Aradılar. 6.8 kadar çıktı hızım. Sonra daha da artacaktır dendi. Bu akşam da detaylı test edeceğim bakalım şuan normal en azından 3.75 ten daha iyi.
Merhaba Arkadaşlar

Biliyorsunuz ki millenicom her zaman müşteri hizmetleri olmasıyla övünür. Fakat anladım ki aslında yok nasıl mı anlatayım?

Yaklaşık 3 aydır 12 MPS hızından 5 mps (maksimum) hız alıyorum. Kendilerine yazdığımda sözde kontrol edeceklerini söylüyorlar bir gün bunları denemek için kontrol edip dönüş sağlayacağız dediklerinde tam 10 gün bekledim ve herhangi bir dönüş olmadı.

YANİ DEMEM O Kİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ VAR DEYİP ALDANMAYIN. EBA ÜZERİNDEN CANLI DERSİM VAR İNANIN SIKINTI YAŞAYAN BİR BENİM. BUNU BURAYA ÇÖZÜM ARAMAK İÇİN DEĞİL SİZLERİ UYARMAK İÇİN YAZDIM.

Yine de millenicom da etiketleyelim de bi hafta 10 kontrol edip dönsün bakalım :)

Hadi görüşürüz arkadaşlar kendinize iyi bakın sağlıklı günler.
BİLGİLENDİRME

Digiturk, spor paketi olan üyelerine verdiği ücretsiz eğlence içeriği izleme hakkının yanı sıra şimdi, erteleme hakkı da tanıyarak taraftara desteğini sürdürüyor. Yayıncı kuruluş bu zorlu dönemde üyelerine sunduğu yeni imkanlar, dünyadaki diğer yayıncıların sunduklarına kıyasla oldukça cazip.
Bu zorlu dönemde mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için tüm eğlence içeriklerini erişime açan Türk futbolunun resmi yayıncısı Digiturk, spor paketi üyelerine yeni bir imkan daha sunarak taraftara destek oluyor.
Bugünden itibaren Digiturk spor paketi üyeleri, alt paket üzerinden fatura ödeyebilecek. Böylece, spor karşılaşmalarının ertelendiği bu dönemde, spor içeriği için yaptıkları ödemeyi 2 ay boyunca dondurarak maddi yüklerini önemli ölçüde hafifletebilecekler. Taahhütlerini 2 ay uzatarak bu imkandan yaralanmak isteyen Digiturk üyelerinin müşteri hizmetlerini arayıp başvurması yeterli olacak. Digiturk müşteri hizmetleri ekibi, bu imkandan yararlanmak isteyen üyelere farklı öneriler de sunarak kendileri için en uygun seçeneği tercih etmelerini sağlayacak.
Spor paketi üyelerine sunulan bu yeni imkan, Digiturk'ün iki hafta önce toplumsal dayanışma amacıyla mevcut üyelerine ve yeni üye olacaklara sunduğu fırsatların bir devamı niteliğinde. Digiturk birkaç gün önce, ertelenen spor müsabakaları yeniden başlayana kadar, tüm dizi ve film kanallarını spor paketi üyelerinin ücretsiz erişimine açmış, eğlence içeriklerine de daha fazla üyenin erişmesini sağlamıştı. Ayrıca beIN CONNECT'e yeni üye olan herkese tüm eğlence içeriklerini 1 ay boyunca ücretsiz izleyebilme hakkı tanımıştı. Digiturk'ün bu zorlu dönemde üyelerine sunduğu tüm imkanlar, Türkiye'nin en iyi içeriğine benzersiz erişim fırsatı sağlıyor.
beIN MEDIA GROUP ve Digiturk CEO'su Yousef Al-Obaidly, konuya ilişkin açıklamasında, "Herkes için oldukça zorlu geçen ve yayıncılık endüstrisini pek çok sektörden daha fazla etkileyen bu dönemde, Türkiye'deki üyelerimizi önceliklerimiz arasında ilk sıraya koyarak onlara, elimizden gelenin en iyisini sunuyoruz. Bugün açıkladığımız paket dondurma hakkı ve daha önce açıkladığımız eğlence içeriğine daha fazla ve ücretsiz erişim gibi imkanlar, üyelerimize farklı seçenekler sağlıyor. İyi günlerde olduğu kadar kötü günlerde de üyelerimizin yanında olmak istiyoruz. Teknik servislerimiz ve bayilerimiz bu zorlu dönemde üyelerimize kesintisiz hizmet vermek için büyük bir özveriyle, onların güvenliği ve rahatı için tüm tedbirleri alarak çalışmaya devam ediyorlar. Ayrıca, tüm Digiturk ailesi ile gurur duyuyorum; çünkü Türk futbolu başta olmak üzere dünyanın önde gelen spor organizasyonları tamamen durmuşken üyelerimize, mümkün olan en iyi içeriği mümkün olan en iyi fiyatlarla sunmak için kimse onlar kadar hızlı hareket edemezdi" dedi.
Hakkında
Hakkımda:
DİGİTURK Dostlar kampanyası Referans Kodu : 271189
Sistem ve Tercihleri
ISS
Digiturk
TV
TV
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.361
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.708 (Bu ay: 90)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.248 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.