Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (2111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
49.570
Cevap
590
Favori
2.806.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 21092110211121122113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

89 tl ye butun kanallari izliyorum. Butun paketler açik 4k hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deppechemode45 -- 17 Eylül 2022; 18:11:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deppechemode45 D kullanıcısına yanıt
    eğlence Avrupa yıldızı paketi %35 engelli indirimi ile aylık tahutlu fiyatı 57.85 tl dır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende bu paketi kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Müşteri hizmetleri üzerinden tarih belirterek yapınca direkt iptal riski olmuyor. Ondan dolayı digiturk üzerinden iptali öneriyorum
    Benim 3 ekim itibariyle maç yayınlarım kapanacak ama ailenin yıldızı paketi ile birlikte ücretsiz izliyordum tüm maçları (8 ay boyunca) 39 TL karşılığında, ulusal kanallara ait yayınlar aynı şekilde devam ediyor olacak. Taahhüt tamamlanma tarihi: 02.03.2023

Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde maç yayınlarınız kapanmadan 1 hafta önce sizi arayacaklardır dendi. 89 TL olan paketi almak için ugraşıyorum. Sizin bir öneriniz olur mu ? Nasıl bir yol izlemeliyim sizce ?

• Ben de Mart 2022'den beri aynı sizin gibi 39 Tl'ye izliyordum Ailenin yıldızı 2023 Mart'ta bitecek şekilde ve 3 Ekim 2022'ye kadar Yıldız Dolu Paketi şeklinde. Eylül'ün ilk haftası müşteri hizmetleri aradı ortalama 179 Tl'ye gelecek şekilde öneri yaptı ben de 89 Tl'ye forumda yeniletenleri bildiğimden kabul etmedim. İptal ettirmek istiyorum dedim. 195 Tl cayma bedeli çıkıyor dedi. Olsun dedim. Arkadaşlarıma 89 Tl teklif edilmişken bana iki katını teklif ediyorsunuz dedim. 3-4 gün sonra iptal talebim ile ilgili aradılar. Ben de arkadaşlarıma 89 Tl teklif edildiğini (Avrupanın yıldızı ve lig sonuna kadar lig maçları (mini yıldız dolu paket)) bana ise 179 Tl teklif edildiğini söyledim. Müşteri hizmetlerindeki kadın da ben de size bahsettiğiniz şekilde 89 Tl'lik o paketleri önerecektim dedi :). Bu şekilde 89 Tl'ye yeniletmiş oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wonderkid23 -- 18 Eylül 2022; 20:45:39 >
  • Hocam merhabalar

İptal talebi vererek bu teklifi isteyebilirsiniz.

• Merhabalar.

Olaylara tam vakıf olmadığım için öncelikle istişare etmek istedim. Ve ilk kez evime bu tarz bir şey girecek :))

Öncelikle maçları evimden izlemek istiyorum. Hangi paket akıllıca olabilir..?

Fakat bir de bununla birlikte diğer platformlar da ilgimi çekmiyor değil. Bu doğrultuda tavsiye edeceğiniz nelerdir acaba..?

Örneğin; Amazon Prime 7,90 imiş fakat bir yandan da Disney Plus'da kafamı kurcalıyor. Puhu'su, Blu TV'si vb... Ancak Netflix'i istemiyorum. Çünkü eski şaşası yok diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: wonderkid23

Ben de Mart 2022'den beri aynı sizin gibi 39 Tl'ye izliyordum Ailenin yıldızı 2023 Mart'ta bitecek şekilde ve 3 Ekim 2022'ye kadar Yıldız Dolu Paketi şeklinde. Eylül'ün ilk haftası müşteri hizmetleri aradı ortalama 179 Tl'ye gelecek şekilde öneri yaptı ben de 89 Tl'ye forumda yeniletenleri bildiğimden kabul etmedim. İptal ettirmek istiyorum dedim. 195 Tl cayma bedeli çıkıyor dedi. Olsun dedim. Arkadaşlarıma 89 Tl teklif edilmişken bana iki katını teklif ediyorsunuz dedim. 3-4 gün sonra iptal talebim ile ilgili aradılar. Ben de arkadaşlarıma 89 Tl teklif edildiğini (Avrupanın yıldızı ve lig sonuna kadar lig maçları (mini yıldız dolu paket)) bana ise 179 Tl teklif edildiğini söyledim. Müşteri hizmetlerindeki kadın da ben de size bahsettiğiniz şekilde 89 Tl'lik o paketleri önerecektim dedi :). Bu şekilde 89 Tl'ye yeniletmiş oldum.

Peki siz öncesinde bir talepte bulundunuz mu ? Yoksa direk onlar mı sizi aradı ?

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi kanaldan iptal talebi vermemi önerirsiniz ? Müşteri hizmetleri anlık olarak bu işlemi yaptığını söylemişti bana, 3 ekime 1 hafta kalana kadar bekleyip iptal talebi mi ileteyim yoksa şuan mı iptal talebi vereyim ?

• Hocam merhabalar

Müşteri hizmetleri üzerinden iptal birimine bağlanın oradan iptal talebi iletin

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    İlginize teşekkür ederim hocam. Şuan iptal talebini verdim. 3 ekim itibariyle iptal olacağını söylediler. Bakalım nasıl geri dönüş yapacaklar.

• İlk onlar aramıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: wonderkid23

İlk onlar aramıştı

Beni de aramışlardı bir kere ama telefonu açtığımda bir kaç kere alo dedim bekledim falan ses gelmedi ve dolayısıyla kapattım. İptal talebi ilettim şuan 3 ekim itibariyle iptal olacağını söylediler. Muhtemelen o süreçte arayacaklar bakalım göreceğiz.

• Arayacaklardır iptal talebi ile ilgili...

• Hocam Merhabalar

Rica ederim. Arayıp yardımcı olurlar

• Bende Cuma günü(16.09) iptal faksını çektim, ertesi gün arandım. Bu fiyatı nereden duydunuz internetten mi falan diye sorular sordu. 1 dk bekletiyorum dedi sonrasında bir işlem yapmadan kapattık. Bakalım süreç nasıl işleyecek.

Ben ilk kez üye(Taraftar paketi Modüllü) oldum. Kredi kartına peşin blokeli 89x12 şeklinde ödeme yapıyorum.

Edit: Bugün 2. arama geldi, 89 TL.ye eğlence+avrupanın yıldızı+Süper lig Paketi açık bir uygulamalarının olmadığını iptalin geçekleşeceği bilgisi verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 19 Eylül 2022; 10:6:16 >
  • Film ve dizinin yıldızı için verilen teklif 14 ay için yıllık çekim 654 tl ortalama 46 tl yapıyor daha iyi bir teklif alan var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 89 TL'lik paketi an itibariyle ben de aldım. Sezon sonuna kadar tüm lig maçları dahil. Avrupanın yıldızı ve yıldız dolu paket sanırım. Bizim burada herhangi bir dondurma hakkımız var mı acaba ? Maçlar bittiğinde atıyorum 1 ay gibi vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReadyForAction -- 19 Eylül 2022; 12:14:39 >
  • @Metin Bilgin hocam merhaba.

Sporun Yıldızı paketini kullanıyordum. Yaklaşık 4 senelik üyeyim. Taahhütümün bitmesine yakın aldığım teklifler hep yüksek tutarlı tekliflerdi. Eylül başında taahhütüm bitti. Şu an taahhütsüz olarak kullanıyorum. İptal faksı vs. çekmemiştim hiç. Geçtiğimiz günlerde tekrar arandım yeni bir sözleşme için fakat yine yüksek bir teklifti.

Alabileceğim en iyi teklif nedir, nasıl bir yol izlemeliyim?

• Hocam Merhabalar

Standart 1 ay dondurma hakkınız var

• 
Sayfa: önceki 21092110211121122113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.