Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (2114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: İbrahimEsad , antireis , antireis Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil
5 sn
48.477
Cevap
575
Favori
2.761.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21122113211421152116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

saolasın Metin Hocam cvp için. hemen telefonla iptal talebi vereyim, gelişmeleri iletirim.

• Zühtü bektaş Z kullanıcısına yanıt
    Eski aboneyim ilk zamanlar yıldız dolu paket kullanıyordum sonra iptal ettin. Şuanda film+dizi paketi var ve yetiyor açıkcası. Fazla maç izleyen biri değilim. Bana da farklı bir pakette 91 TL ücret verdiler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teknolojikadam07 kullanıcısına yanıt

Hocam toplam 8yılık üyeim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brs87 B kullanıcısına yanıt

dıgıturk fılm dızı konusunda albesınısı yok dısney de geldıkten sonra hersey dıgıtale kaydı.nexflıx-amazon prıme-disney hbo yakında gelebılır.dsmart modelı gıbı oldu.fıyatlarda yuksek oldugu ıcın eglence avrupa yıldızı paketı adında 89-79 tl fılm dızı avrupa lıglerı yanında super lıg uyguna gelıyo.iptv konusunda ıse tekelı yok dunya ayagına gelıyo.onemlı olan saglam guvenılır satıcı bulmak teknolıjı o kadar ılerdekı uydu ıle ıptv yayın farkı artık uydu ıle aynı bazen uydudan bıle uc yada dort sanıye onde adamlar oyle sıstem kuruyo uydu yayınından daha net görüntü dıgıturk orjınal 4k ıcın aylık 25 tl oda napar.69+25=94 tl bein office fımlerıne bakıyorum.ıptv yada ınternet te var aylık 19 tl vermeye deger mi.

0

• Arkadaşlar yeni üyelik yaptıracağım. Nasıl bir yol izleme mi tavsiye edersiniz. Süper lig maçları ve Avrupa maçlarının açık olmasını istiyorum. Pazarlık vs şansım var mıdır ?

Birde sormak istediğim kutu mu önerirsiniz yoksa modül mü . Kutu ise hangi kutuyu önerirsiniz. 4k maç yayını da herhalde yok artık

• Arkadaşalar turksat geçiş pekati ne ben 7 8 ay oldu turksat geçişmistim

• 2 yıllık bir aboneliğim vardı. Sadece Fenerbahçe maçları için 99 lira teklif etmeleri üzerine kabul etmedim ve iptal işlemini başlattım. İlk aramalarında 18 ay taahhütle 99 lira teklif ettiler kabul etmedim. İkinci aramalarında 79 liraya düşürdüler kabul etmedim. Üçüncü aramalarında 59 liraya Avrupa maçlarını ve sezon sonuna kadar FB maçlarını teklif ettiler kabul etmedim. Az önce tekrar aradılar ve 59 liraya Avrupa maçlarını + sezon sonuna kadar lig maçlarının hepsini teklif ettiler. Yine kabul etmedim. Bu şekilde çalışan bir şirketle herhangi bir şartta para kazandırmak istemiyorum, saçma sapan teklifler alan arkadaşların durumdan haberdar olması adına yazıyorum; şaka gibi ama 59 liraya sezon sonuna kadar tüm maçları veriyorlar...

• Merhaba arkadaşlar,

Digiturkten kurtulmak istiyorum ve ip tv'ye geçmek istiyorum fakat öncelikli olarak lig maçlarını izlemek istiyorum daha sonra bu sistemde netflix, exxen vs. platformları da bedavaya ya da bir yazılımla uygun fiyata izleyenler olduğunu biliyorum. Sistem hakkında aydınlatacak ve yönlendirebilecek birisi varsa çok sevinirim, teşekkürler.

• Slyvia kullanıcısına yanıt
    hocam iptali ne zaman yaptınız acaba?
    mart 2023 de sözleşmem bitiyor. şuan sadece filmin yıldız ı paketine 69 lira ödüyorum. acaba bende iptal çeksem mi aranmak için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • heisenbergan kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

BTK üzerinden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın bir de öyle deneyin

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Şikayetvara yazmıştım. Btk’ya da yazıyım o zaman

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Geçen hafta sıfırdan yeni üyelik başlatan iki arkadaşıma, kurulumdan 2 gün sonra iptal faxı çektirdim. İkisine de ilk aramada aylık 154 TL teklif edildi. İkinci aramada her ikisine de 89 TL teklifi geldi ve kabul ettiler. Hatta birine ilk aramada 89 TL teklifinin artık yapılmadığı söylenmişti. Yani artık 89 TL kampanyası bitti derlerse inanmayın...

• myilmaz67 kullanıcısına yanıt

dostlar kampanyasından faydalanmadın mı.ıkı ay sana fatura cıkmaz dı.arkadaslarıda ılk ay cuzzı vergı cıkardı.

• Faydalandım hocam

• myilmaz67 kullanıcısına yanıt

hayırlısı olsun.

• 89luk paket haricinde içinde spor olmayan, dizi+film hediyeli ailenin yıldızı en uygun kaç lira oluyor? Taahhüt az kaldı, ulusal kanallar dizi hediyeli 44tl aylık +2ay hediyeli 37.70 aylık mh teklif verdi.

• rion. kullanıcısına yanıt

Hocam iptal verin belki 25 veya 30 tl dizi veya flim pekati 12 aylık alırız bence ama 1veya 2 kere arasınalar

• modül kullanan arkadaşlar,turksat için aylık 6 tl karşılığı 4k üyeliğini başlatabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 24 Eylül 2022; 23:2:38 >
  • Bir ara vermiyorlardı modül e hiç bir şekilde müşteri hizmetleri arayarak mı yapılıyor hocam engelli indirimi ile 89 tl lik pakete 54 küsür anlaştım direk 6 tl mi yoksa 4k ücretinde de düşer mi engelli indirimi ile

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Engelli indirimi yok malesef özellikle sordum.abimim üyeliği de engelli.üyelik açtırdin.gun bazı 0.20 kuruş ay sonu 1.20-1.4 fatura çıkar.müşteri hizmetlerinden birçoğunun haberi yok yıldızlı ek servis paket ekleme en alt kısmında dersen üyelik izin verdiğinde 4k üyelik aktif oluyor.89 tl dediğin eğlence Avrupa yıldızı paketi olması gerek oda aylık 57.85 gelir.engelli %35 indirimle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 24 Eylül 2022; 23:21:43 >
  • 
Sayfa: önceki 21122113211421152116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.