Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (2443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: YasiN® , feykbey , Venue1453 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
49.556
Cevap
590
Favori
2.805.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 24412442244324442445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

normal sartlarda bu öteleme kaç ayla sınırlı bunla iligili müsteri hizmetleri bilgi verdimi.kredı kartına mı gecerli tahütlü üyelikler içinde gecerlimi.bu konuda senın sayende fikir sahibi olup ona göre adım atariz.

• jaiecris J kullanıcısına yanıt
    Hesap kesimi bugün olduğu için max 1 ay geçerli. Normal aboneyim. Aylık ödeme yapıyorum, kredi kartlı değil.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kysis kullanıcısına yanıt

fatura kesim tarihini diyorsun.yenileme yapar iken bu öteleme işe yarar.tahut dolana kdar eskı fıyat dolduktan sonra yeni fiyat üzerinden.ay bazında 2-3 oluyor mu öteleme.

• Fraulein kullanıcısına yanıt
    Valla hocam şu maçı izledikten sonra acaba lig paketini almasam mı diye düşünmeye başladım😃

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kysis kullanıcısına yanıt
    kalan günün kullanımını düşüyorlar dedikleri teklifden misal benim 259 demişlerdi 241 tl düşüyor kalan gün sayısı düşünce

• volkanadana V kullanıcısına yanıt
    Bana 3 haziran kadar ileri tarih yapabiliriz demişlerdi

sıkıntı şu hediye 3 ağustos kadar... Acaba bayi teklifi ne olur gitmeye değermi bayi 6 ay olarak verebilir hediyeyi belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozandedebek -- 4 Mayıs 2024; 0:2:11 >
  • ozandedebek kullanıcısına yanıt
    Hemen başlattı benimkini. Hediyeye takılmıyorum. Zaten izlemiyorum film.filan. sadece spor olsun yeter.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    bende çok izlemiyorum ama 16 yıllık üyeyim kuru kuruyada sadece spor paketi verilmez ayıptır valla ayrıca son 1 ay kala nolucak seneye meçhul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozandedebek -- 4 Mayıs 2024; 0:7:47 >

10 senedir hep en kapsamlı paketleri kitliyorlar ama daha 1 film ya da dizi izlemişliğim yok Digiturk'ten.  

• Hicks kullanıcısına yanıt
    amaç burada hediye koparmak izlemek önemli değil zaten bende tivibu ve turkcell tv ayrıca netfilix var amaç digitürk gibi sömürücülerden ne kaparsam kardır diyorum

Totalde abone maliyeti kurtarmıyor demekki, yoksa fiyatı düşürüp abone sayısını katlamak hiç zor bir şey değil. Dolayısı ile hediye koparmanın onlara hiç bir maliyeti yok.

mayısdan sonra bak gör hediye ve fiyatlar nasıl oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozandedebek -- 4 Mayıs 2024; 0:20:43 >
    Bu ekonomik ortamda sanmıyorum, ciddi bir elektrik zammı kapıda, bugün olmazsa yarın elektriğe ciddi bir zam gelecek ve bu her şeye direk yansıyacak maalesef…

yahu ben fiber dahil turkcell tv 243 ödüyorum digitürk işi abarttı 💁😱

SoL’da abarttı, zaten 24 aylık paketlerin kaldırılmasından belli oluyor her şey…

zaten solda 24 ay paketleri azdı telekomda kaldırdı 18 ay düşürdü

Şuna gelmek istiyorum aslında, hep diyorlar ya nolacak yarı fiyata versin atıyorum 5 milyon abone 10 milyon olsun, herkes faydalansın, firma da daha çok kazansın, o iş öyle olmuyor işte, 5 milyon aboneyle 10 milyon aboneye vereceğin hizmetin maliyeti aynı değil.

herkese atıyorum 200 tlden verse zormu demekki verebiliyor bunu diyorum 2 milyonsa atıyorum 5 milyon çıkar abone böylece daha mobil hattım var 35 günüm kalmış teklif yok düşünün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozandedebek -- 4 Mayıs 2024; 0:41:46 >
    Onu anlatmaya çalışıyorum işte, 5m aboneye çıkması daha fazla kazandırmıyor firmalara… Abone başına maliyet ve sabit gider var. Mevcut düzende fiyatın yüksekliği her zaman çok daha karlı.

• 
Sayfa: önceki 24412442244324442445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.