Şimdi Ara

Diablo IV [ANA KONU] | Game Pass'e Geldi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.807
Cevap
407
Favori
668.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya ben daha yıllardır daha diablo 3'ün ek paketini bitiremedim. baydı mı beni ne olduysa artık...
  • Sanki bu DIV, aslında ilk başta çıkması gereken DIII olmalıymış gibi bir his oluştu içimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: layneth

Sanki bu DIV, aslında ilk başta çıkması gereken DIII olmalıymış gibi bir his oluştu içimde.
    Diablo 3 çıkarken de benzer hyper oluşmuştu. Diablo 2'den seneler sonra o dönemin grafikleri ile yeni bir Diablo herkeste heyecan yarattı ama içi fos çıktı. Dürüst olmak gerekirse ben bu işe mesafeliyim biraz. Yine insanları paragon denen saçmalıklarla uğraştıracaklarsa ben almayacağım net olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 12 Mart 2020; 2:21:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: layneth

Sanki bu DIV, aslında ilk başta çıkması gereken DIII olmalıymış gibi bir his oluştu içimde.
    D3 zaten D2'nin makyajlısıydı.
  • 1 yildir araliksiz d3 oynuyorum 4k paragonum var. Artik set dungeon ve bazi basarimlari acmak icin takılıyorum. Gecen rainbow portrait dusurmek icin 2 gun ugrastim düşürdüm sonunda :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sizce 4 ne zaman çıkar. Bu saatten sonra d3 alıp emek vermeye değer mi? Olaylardan önce en erken 2021 belkide 2022 deniyordu. Şimdi bu virüs yüzüne dahada uzayacaktır bu süre. Oyuncu kitlesi ne durumda? Ölmüş mü yoksa halen daha epey bir aktif oyuncu var mı?
  • Araya corona filanda girdi belliki bu oyunda D3 gibi çıktığında çağın gerisinde kalmış, eski bir oyun olarak çıkacak.
  • D4 için bir sistem toplayacağım tabii önce kendi sistemimde deneceğim :) D3 gibi pert olacaksa bir parça bile almam..
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Geride kalacak bir şey yok .Hala d2 oynuyorum .
  • diablo3 çıktığı gibi kutulu almıştım.Rezalet bir oyundu hala o hayal kırıklığını unutamam.Zorla oyunu ilk zorlukla bitirmiştim sonrada yüzüne bakmadım.Diablo4 den umudumu kesiyorum düzgün haber gelmediğinden beri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

diablo3 çıktığı gibi kutulu almıştım.Rezalet bir oyundu hala o hayal kırıklığını unutamam.Zorla oyunu ilk zorlukla bitirmiştim sonrada yüzüne bakmadım.Diablo4 den umudumu kesiyorum düzgün haber gelmediğinden beri.
    Ben de kutulu almıştım ilk çıktığı zaman hatta ilk ve tek kutulu aldığım oyun, daha sonrasında ek paketi de aldım bir müddet oynayıp bırakmıştım. Umarım bu 4. oyun uzun süre oynatır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9ED59218A -- 20 Ağustos 2020; 1:10:56 >
  • D2 oynayan yokmu

• Diablo 4 skill tree Diablo IV [ANA KONU] | Game Pass'e Geldi

• Seroloz S kullanıcısına yanıt
    adamlar ağacın hakkını vermişler
  • Seroloz S kullanıcısına yanıt
    d3'ten sonra baya umut verici gözüküyor. şu oyun patlamasa da hayallerimiz yıkılmasa.
  • d2 ile başladım diablo ya. d3 ü yanlış hatırlamıyorsam 1.5 -2 sene oynadım. d3 de 2 sene geçmiş, adam akıllı pvp bile getirememişlerdi. mal mal bot kesiyorsun "oo 1500 vurdum diyosun". pvp yoksa zaman kaybı.

• Path of diablo diye bir mod var. Bakmanızı şiddetle öneneririm. Diablo aşkını yeniden alevlendirdi. Normal battlenetten daha fazla oynayan var. İlk başta şüpheci yaklaşmışım ama son 3 haftadıe her boşlukta oynuyorum. Online oyuncu sayısı fazla. Trade sayfası var.

• eğer bir sıkıntı yaşanmazsa geliştirici ekip blizzard tarafından kapatılmazsa 2021 sonuna doğru gelebilir oyun.

Şuanda bilinen tek şey oyunun pandemi döneminde geliştiriliyor olması.

Blizzcon bu sene yapılamadı pandemi'den dolayı seneye şubatın19-21 arasında blizzcon internet üzerinden gerçekleşecek büyük ihtimalle yeni bilgiler resmi çıkış tarihi ve ön sipariş hakkında yeni duyurular göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -CristaL- -- 15 Ekim 2020; 0:45:34 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.