Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2288. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22862287228822892290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

Vucutta ki tendonları kuvvetlendirmek için bilinen herhangi bir amino asit ya da protein benzeri bir gıda takviye4si ya da ilaç var mı ya da yöntem , beslenme programı vs...

Teşekkürler
    Deca durabolin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Karaeski

Deca durabolin

Alıntıları Göster
    yalnız testeron seviyesini dibe çekiyormuş bu meret okuduğum kadarı ile yani

ADAMI MADAM YAPAR

cinsinden birşey bu kalsın almayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

yalnız testeron seviyesini dibe çekiyormuş bu meret okuduğum kadarı ile yani

ADAMI MADAM YAPAR

cinsinden birşey bu kalsın almayım

Alıntıları Göster
    Şakasına söyledim hocam zaten kür içinde kullanılabilecek riskli bir anabolik ilaç , tek başına kullanımı çok sıkıntı

Tendonlar içinse doğal olarak direkt etki eden iyi birşey pek yok,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Karaeski

Şakasına söyledim hocam zaten kür içinde kullanılabilecek riskli bir anabolik ilaç , tek başına kullanımı çok sıkıntı

Tendonlar içinse doğal olarak direkt etki eden iyi birşey pek yok,

Alıntıları Göster
    İyi o zaman Koca Karı tavsiyesi ile

kelle, paça, pöç haşlayıp yemeye devam öyleyse
  • 7 ay aranin ardindan bugun salona yazildim ve ilk sporumu yaptim.

Bu kadar aradan sonra, şu saat itibariyle aman aman hamlik agrisi yok hic.acaba yarin da gitsem mi?yoksa 1 gun off yapip carsamba mi gitsem acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsani fiyatlardan yohimbine hcl satan varsa pm atabilir mi?
  • 5x5 sonrası nasıl bir programa geçilmeli arkadaşlar ?

Açıkçası bu çalışma şeklini sevdim, güçlenme hissediliyor, gücümü arttırırken kas da geliştirmek istiyorum. Ağırsağlam atlet programı falan nasıl olur ?

Diğer merak ettiğim husus bi kası haftada 1 kez çalıştıran yani çift bölge spliti uygulayan ve 2 veya 3 kez çalıştıran bir birey arasında devasa kas gelişimi farkı olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Men Milk

5x5 sonrası nasıl bir programa geçilmeli arkadaşlar ?

Açıkçası bu çalışma şeklini sevdim, güçlenme hissediliyor, gücümü arttırırken kas da geliştirmek istiyorum. Ağırsağlam atlet programı falan nasıl olur ?

Diğer merak ettiğim husus bi kası haftada 1 kez çalıştıran yani çift bölge spliti uygulayan ve 2 veya 3 kez çalıştıran bir birey arasında devasa kas gelişimi farkı olur mu ?
    Haftada kası 2-3 kere çalışıp yenilenebiliyorsan mantıken o şekilde daha fazla gelişirsin,ciddi bi fark olur bence.
  • Eylülden beri evde çalışıyorum sıkıntı bastı. yarın salona başlayacağım 1-2 aylık hem sıkıntım geçer hem de daha yüksek ağırlıklarla çalışabilirim.

Yukarıda lifalif konusu geçmiş. Geçenlerde n11de bi satıcıdan denemek için 1 kiloluk yulaf aldım. Tat olarak önce suyla haşlayıp sonra sütle tüketiyorum farklı bir tadı yok deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulamadımbirşey -- 18 Mart 2019; 18:43:18 >
  • Arkadaşlar ben evime homegym tarzı birşey kurmayı düşünüyorum, rack, eklenti ve direnç bandı vb malzemeleri gymholixden almayı planlıyordum, ancak işin astarı yüzünden pahalı gelmeye başladı, totalde 15 bin tl gibi bir hesap çıktı Nerelerden kısmalıyım bir türlü emin olamadım. Gymholixten plaka vb materyal alan var mı aranızda?
  • Shadow_Nirvana S kullanıcısına yanıt
    O paraya en kral salonda 10 yıl antrenman yaparım. Sason değiştire değiştire hem sıkılmam hem de salonun etinden sütünden yumurtasından her şeyinden yararlanabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 22 Mart 2019; 10:16:39 >
  • Ussuz kullanıcısına yanıt
    Evet biraz yüklü ne yazık ki fiyat olarak. Ancak mevcut spor salonları evime ortalama 3 km uzaklıkta, zaten haftada 2 kez 2 km ötedeki yüzme havuzuna gideceğim, bir de spor salonu eklenince motivasyon kalmayabilirden çekiniyorum, işim de yoğun olabiliyor zaman zaman.

En büyük para giden noktalar sanırım power rack ve ağırlıklar. Power rack zaten tek başına 4250 tl, ağırlıklar da bumper plate seti (25,20,15,10 kg) 4180 tl. Olimpik halter desen 2 bin tl. Sehpa desen bin tl. Ürünlerinin kalitesinden eminim ama fiyat olarak Gymholix çok olabilir durmuyor. Daha deadlift falan için zemin kauçuklarını dahil etmedim. Sizin fikriniz nedir?
  • Shadow_Nirvana S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben çok anlamam bu işlerden ama tek bir barın fiyatı 2000TL ise boşverin almayın ben olsam ağırlıkları ve barı başka yerden alırdım. Ne çalışıyorsunuz bilmiyorum ama varsın olimpik olmayı versin barlar ve ağırlıklar. 20 kg ağırlık plakası olimpik olsa yeter barı yüksekte tutması için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_Nirvana

Arkadaşlar ben evime homegym tarzı birşey kurmayı düşünüyorum, rack, eklenti ve direnç bandı vb malzemeleri gymholixden almayı planlıyordum, ancak işin astarı yüzünden pahalı gelmeye başladı, totalde 15 bin tl gibi bir hesap çıktı Nerelerden kısmalıyım bir türlü emin olamadım. Gymholixten plaka vb materyal alan var mı aranızda?
    Dostum kesinliklikle evde yapma, ben seneler önce eve güzel bir rack sistemi yapmıştım burayada konusunu açmıştım belki bulabilirsin. Bir süre sonra evde motive olamamaya başlıyorsun o paraları gözden çıkardıysan arkadaşın dediği gibi bir spor salonuna yazıl çok daha fazla verim alırsın.

• https://builtwithscience.com/best-full-body-workout/

Bu program nasıl arkadaşlar ?

• Men Milk kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de merak ediyorum. 5x5 e benziyor biraz hareketler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratito -- 27 Mart 2019; 19:5:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratito

Bunu ben de merak ediyorum. 5x5 e benziyor biraz hareketler
    Evet baya compound var içerisinde, sadece tekrar sayıları sıkıntı biraz compound de hem ağır girip hem o tekrarı çıkartmak zorlar epey heralde.

• sebze yiyin arkadaş

• 6 senelik aradan sonra herkese selam

Yürüdüğün yerleri tekrardan yürümek motive kırıcı ama yavaş yavaş bb kanıma girmeye başlıyor gibi
  • 
Sayfa: önceki 22862287228822892290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.