Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2286. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22842285228622872288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendi kendime Macfit’te çalışıyorum. Haftada üç gün gidiyorum, takviye vs kullanmıyorum. En sevdiğim yanı Macfit’in uygulamasıydı. Uygulamayı güncellemişler, eski kayıtlarım da silindi. Macfit buradan bile para kazanma derdine düşmüş. Tüm hareketlerin yapılışlarını görmek için pro üyelik alman gerekiyor. Eski uygulamadaki videolar ve uygulamanın kullanımı çok daha iyiydi.

Sizin kullandığınız ve önerdiğiniz IOS uygulaması var mı ? Pek çok uygulama var, hepsini tek tek denemem zor. Bu konuda Öner’inizi bekliyorum, teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Ben Daily Strength kullanıyorum memnunum. Kendi programını hazırlama ve Gif görseli olarak hareketler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Bulking Program Arıyordum ... Bir Kaç Arkadaş / Dost Sağolsun Farklı Programlar Belirttiler ... Bende Sizinle Paylaşmak İstedim Belki Kullanmak Denemek İsteyen Olabilir ...

Ömer Alken Paylaştığı Program

Pzts:Göğüs-Biceps
    BenchPress 6x6-8
    InclineDumbellPress. 5x8-12
    CableFly-farklı açılarda. 6x12-15

Ağır Curl Z-Bar/Alternate 4x6-8
    ScotMachine/SpiderCurl. 3-4x8-12
    HammerCurl. 3-4x8-12

Salı:Sırt-Omuz
    SeatedRow. 5-6x6-8
    OHP/DumbellShoulderPress 5x5-8
    LatPull.Down1/2 5-6x6-10
    Shrug Bar/Plaka/Dumbell 4-5x6-10
    Side Raise Dumble/Cable. 6x12-15

Çarşamba:Bacak-Triceps
    Squat/LegPress 6x6-8
    RDL. Dumbell/Bar. 4-5x6-10
    BulgarianSplit. 4x8-12
    SingleLegCurl. 4-5x8-12

PlateExtension. 4-5x8-12
    Tricepsİzole(kişisel) 3-4x10-15

Program
    ***3gün On-1 gün Off şeklinde uygulanabilir.Bu şekildeki programda hafta 7 gün şeklinde değil sürekli değişen bir şekilde periyotlanmış olur.
    ***3gün-3gün Pazar günü Off şeklinde de uygulanabilir.
    ***Değişken set sayılarında(RDL 4-5x6-10 gibi) o günkü performansa dikkat edip ona göre seçmek gerekir.
    ***Kırmızı ile yazılan hareketler opsiyoneldir.Yapıp yapmamak kişiye kalır.
    ***İzole hareketlere(triceps-biceps)eklemeler yapmak göğüs ve sırt performansını düşürebilir.
    ***Programı haftada 3 gün şeklinde uygulamak çok verimli olmaz.Zaten haftalık 3 gün çalışmak isteyenler çift adele yerine fullbody ya da push-pull-fullbody idmanları takip etmeli.

mannow Paylaştığı Program

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Kendi kendime Macfit’te çalışıyorum. Haftada üç gün gidiyorum, takviye vs kullanmıyorum. En sevdiğim yanı Macfit’in uygulamasıydı. Uygulamayı güncellemişler, eski kayıtlarım da silindi. Macfit buradan bile para kazanma derdine düşmüş. Tüm hareketlerin yapılışlarını görmek için pro üyelik alman gerekiyor. Eski uygulamadaki videolar ve uygulamanın kullanımı çok daha iyiydi.

Sizin kullandığınız ve önerdiğiniz IOS uygulaması var mı ? Pek çok uygulama var, hepsini tek tek denemem zor. Bu konuda Öner’inizi bekliyorum, teşekkürler
    hareketlerin uygulaması hala görünüyor
    sizin telefonda bir problem olabilir mi
    yada bulamamış olabilirmisiniz

• Merhaba, bazı hareketleri görmek için pro üyelik istiyor ya onu kastetmiştim. Bu arayüze alışmak biraz zor olacak gibi, yukarıda arkadaşın önerdiği diğer uygulamaya da bir göz atacağım. Teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Rastgele baktım ücret veya pro üyelik isteyen denk gelmedi. Merak ettim bir tane bu şekilde üyelik isteyen hareket ismi yazabilirsiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: vuysal

Rastgele baktım ücret veya pro üyelik isteyen denk gelmedi. Merak ettim bir tane bu şekilde üyelik isteyen hareket ismi yazabilirsiniz ?
    Yanında sarı renk pro yazıyor bu hareketlerin. Concentration Curl, Biceps Curl Two Sides, Lying Pull Up Bar, Bench Press Decline Wide vs. Dediğim gibi çok önemli değil, benim önceliğim kullanıcı dostu bir uygulama bulmaktı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Yanında sarı renk pro yazıyor bu hareketlerin. Concentration Curl, Biceps Curl Two Sides, Lying Pull Up Bar, Bench Press Decline Wide vs. Dediğim gibi çok önemli değil, benim önceliğim kullanıcı dostu bir uygulama bulmaktı :)

Alıntıları Göster
    evet şimdi farkettim hakkaten ayıp etmiş macfit bence de
  • mmacilerde neden gyno yok? phil heath, jay cutler da bile varken onlarda olmaması tuhaf geliyor.

net şekilde basıyolar anaboliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: Del Toro

mmacilerde neden gyno yok? phil heath, jay cutler da bile varken onlarda olmaması tuhaf geliyor.

net şekilde basıyolar anaboliği
    her anabolik alanda gyno olacak diye kesin birşey yok
  • bizim genetikler çöp heralde. şu sayfada flatchestli 1 tane adam yok. belki 1 tane vardır 100kişinin arasında.
    https://www.instagram.com/fitresim/

hele bağzılarında gyno yok gynonun kendi pectoralisi var. mesela,https://www.instagram.com/p/BtG34cWgpyy/https://www.instagram.com/p/BrnO0LRBG0_/

ya da algıda seçicilikten mi aşırı geliyor nedir.
  • Del Toro kullanıcısına yanıt
    salonda 4 senedir steroid kullanan bir kişi var ve gram gyno olmadı cocuk. ama steroid kullanım bilgisini her küründe pro birilerinden alıyor telefonla.
  • Dostlar merhaba
    Göğüs kafesimin altı yani kaburgam çok çıkıntılı ve kötü görünüyo bu zamanla içe kapanır mı ya da bunun için bi hareket vs. var mıdır acaba

• trapez için power shrug tehlikeli mi

• Deri çatlaklıklarının çok ağır antrenmanla ya da çok fazla ağırlık kaldırmakla alakası var mı?

Lütfen kulaktan duyma bilgilerle değil de bilimsel bilgisi olanlar cevap versin.
  • Valla hocam bu dediğimi bilimsel olarak değil görmüş biri olarak diyorum.Bi arkadaşım vardı tabiri cayizse hayvan gibi giriyordu.Sonra göğüs kısmı pempe oldu sonra çatladı şimdi tuhaf bişi oldu.Genel olarak nasıl neden cok ağır girmekten oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dwayne35

Valla hocam bu dediğimi bilimsel olarak değil görmüş biri olarak diyorum.Bi arkadaşım vardı tabiri cayizse hayvan gibi giriyordu.Sonra göğüs kısmı pempe oldu sonra çatladı şimdi tuhaf bişi oldu.Genel olarak nasıl neden cok ağır girmekten oldu.
    Tamamdır hocam. Ben de şüpheliyim zaten. Çünkü bu zamana kadar olmadı, nedense işi abartığım da kırmızılık çıkmaya başladı. Biraz motivasyonu da düşürmüştü.

• lifalif 9tl olmuş 1kg yulaf 18 tl.

adamlar baktı zamanında 4tl olan yulafı 4.5 yaptılar, ses yok. 5 yaptılar,ses yok. 5.5 yaptılar ses yok, 6.25 yaptılar yine ses yok. "lan bunlar her halükarda bunu alıyorlar,0.5tl 1tllik zamlarla uğraşmayalım o zaman" diyip direkt 3tlye yakın zam yaptılar.ve işin kötü kısmı,milletin cogunlugu yine almaya devam edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 1 Mart 2019; 23:4:26 >
  • yigitcan19901 Y kullanıcısına yanıt
    Yuh Arkadaş Bu Neyin Zammı Ya ...

5,5 TL En Son "carrefour" Marketlerinde

9 Liraya Çıkacak ÜLKEDE NE Değişti Ya ?

Kalite Karbonhidrat Tüketelim Diyoruz PAHALI

TAVUK FİYATLARI ALDI BAŞINI ZATEN.

BU NEDİR BÖYLE YA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jezxy -- 2 Mart 2019; 0:3:18 >
  • 
Sayfa: önceki 22842285228622872288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.