Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2289. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22872288228922902291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rammstein

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

quote:

Orijinalden alıntı: Rammstein

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Benim bel de 80 miş az önce ölçtüm.Daha yeni kahvaltı yaptık ama olsun.Boyum 1.68 olduğu için belim çok da ince sayılmaz.

yaş kactı

Yaş 21 de niye sordunuz anlamadım

@Dark Beauty
    D&R a bakmıştım ben yok orda.Sıfırını bulmak zor dükkanlarda.Ama internette birçok sitede var.Ben gittigidiyordan 2. el almıştım 4 liraya.Sıfır hali 14 dü galiba.

Konuya katki saglayan ve bilgili 2-3 kisi arasindasiniz da Bende yasiniz merak ettim. Ozel bir nedeni yok yani.
    Devam mı hocam bb ye ?
  • Salonda incline bench sehpası yok, bench press'te barı üst göğüse indirsek de aynı işi görüyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Men Milk

Salonda incline bench sehpası yok, bench press'te barı üst göğüse indirsek de aynı işi görüyor mu ?
    Sakatlanırsın omuzlara binen stresten dolayı.

Bu arada Fırat Balkaya da steroidliymiş. Ben doğal sanıyordum.
  • https://youtu.be/dpqLDNvm2LQ

http://dhbr.co/bsCQ

Bu aralar tus çalışıyorum baya. Sabah 9 aksam 11-11.30 a kadar okuldayim. Tabi arada stres atma amacli spor yapıyorum. 50 gündür tempom bu şekilde. 3 kilo verdim belki 100 gr proteini ancak geciyorum. Ama güç artışı birsz var gibi. 128 kg 6 tekrar ve 120 kg 8 tekrar floor press. Bilmeyenler icin soyleyeyim nornal benche göre daha zordur ayaklardan güç alınamadığı ve her tekrar kol yere temas edince momentum sifirlandigi için. 131 kg ile 5 tekrar da yapmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 31 Mart 2019; 11:53:25 >
  • Ben de 2 aydır salona gidiyorum ve daha önce de kendimce evde çalışıyordum. Salonda bench çalışırken 60 65 kilo 4x10 kaldırınca çok zorlanıyorum. 185,90 kiloyum ve sizi görünce ben neden bu kadar güçsüzüm diye düşünmeden edemedim..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • by_sinekli kullanıcısına yanıt
    Hocam ben uzun zamandir yapiyorum ve powerlifting spesifiginde biraz ondan. Ben de arada salona gidiyorum steroid kullanan adamlar bile benim kilolara yaklaşamıyor. Dediğim gibi powerlifting spesiginde çalışınca kilolar cok artıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 31 Mart 2019; 12:42:13 >
  • Beyler 2 ay kadar sadece interval kardiyo calistim 96 kilolara kadar geriledim tabi bu surede protein alimina dikkat ettim ancak tabi kesin kas kaybida olmhstur su an Compound Egzersizlerle tekrar vg'ye basladim, aynaya baktigimda halimden memnunumda ulan bu tartiya ciktigimda neden 96 dan 99lara firladim ben? Beslenmede yine protein agirlikli, seker vs hic bir sey yok karb. Ve yag alimida makro hesaplamaya uygun, noldu yani simdi kas hafizasi canlandi ve kas yogunlugu arttigi i icin mi 3 kilo girdi bana :(

• Savaş Cebeci sayfasını mı kapatmış? Arada gülmek için giriyordum...
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    ben yabancı 2 kanala bakıyorum.genelde vg için bilgi verici videoları oluyor.athen-x ve scot herman
  • Beyler Perşembe günü sporumu yaptım, ilk defa deadlift yapmaya başladım. Bugün cumartesi ve bacaklarım baya yorgun ve halsiz..

Hatta tüm vücudum halsiz, saat 12 yeni uyandım diyebilirim.

Spor sağlıklır, yok zinde hissettirir, yok enerji verir, kaliteli uyku falan filan....ben anlamadım bu işten..

Kendimi bildim bileli hareketli bir insanım, düzenli olarak ağırlık idmanı yapmıyorum ama düzenli barfiks şınav çekerim ( ağırlık idmanı düzenli yapmıyorum derken haftada 1 muhakkak yaparım)

Yorgunluk -halsizlik kısmı için ne önerirsiniz?

• Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    Ben fitiktan önce 100 squad yapardım zamanla ve beslenme ile alışırsın

• https://youtu.be/h0eOcIKgnQ4

101 kg 14 tekrar floor press.7. set bu. Oncesinde 128,121 ve 111 kg ile çeşitli tekrarlarda setler yapmıştım. Geçen hafta sinav haftamdi bir hafta ara verdim tekrar başladım

• Arkadaşlar merhaba

Skinny fat diye tabir edilen vücut tipim var. Bacaklarım ve göğsüm ince ama bira göbeği gibi göbeğim var. Düğün için fotoğraf çekimi olacak 2 haftaya, en azından çekime kadar 2-3 cm de olsa eritmek istiyorum göbeğimi.

Biliyorum sadece göbek eriten bir program yok ama en azından eritilecek yağın göbek çevresindeki yağlardan daha fazla kullanılmasını sağlayacak bir çalışma şekli var mı ?

Bol bol yürüyüş KH en az seviyeye indirilecek nasıl bir egzersiz programı önerirsiniz ?
  • Emre9110 kullanıcısına yanıt
    2 hafta içinde ancak yapacağın Karbonhitrat almamak. Ve bol bol Kardiyo yapmak olmalı. Günde 1500 Kalori Acik oluşturursan ancak 2-cm gider ama kas kaybı olur. Kas kaybetmemek için ayrıca Ağırlık çalışmalı ve protein almalısın.

• Arkadaşlar 2 ayı geçtim.Seneler öncede 10 ay gitmiştim salona.Bu yüzden biraz altyapım vardı

Tabi şimdi durum farklı eskiden 84 kiloydum.Ve yağ oranım fazla değildi.Şuan 181cm boy 75 kiloyum.Sadece 2 kilo aldım.Kol ve omuzlarımda gelişme oldu ama yinede sıska bir görüntüm var.Salondaki hocam gainer’siz kilo alıp hacim kazanmamın zor olduğunu söyledi.Amacım 80 kiloyu geçip yağsız bir vucuda kavuşmak.

Sizce piyasadaki en etkili gainer hangisidir? Hocamın tavsiye ettiği gaineri kullanan arkadaşlar hiç memnun kalmamış.Bende internetten kendim almak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Savaş Cebeci sayfasını mı kapatmış? Arada gülmek için giriyordum...
    hele hele siyasi paylaşımlarına.. adam tam bi' abd sevici. olası abd rusya savaşında rusya köye döner filan diyodu
  • Peter Jones P kullanıcısına yanıt
    deadlift yapmayın diyordu.en doğrusu serdar aktolgadır.
  • 5x5'te 2.5 aya yakın bi süre geçti. Programda gözlemlediğim bacak fark edilir düzeyde ölçü aldı, omuz da fena değil. Ancak özellikle squatta son setleri getirememeye yorulmaya başladım. Belki çok daha ileri götürebilirim ama bu aşırı kalori almaya çalışma olayı yoruyor cidden.

Tamamen hipertrofi odaklı bir programa geçmek istiyorum, önerileriniz nedir?

• hocam sizin dumbell barlari normalden uzundu.nerden almiştiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada dan

• 
Sayfa: önceki 22872288228922902291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.