Şimdi Ara

Destone marka lastik taktırdım.....?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70
Cevap
0
Favori
12.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 35
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 17
  • Ortalama Mesaj Aralığı 26 gün 4 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ulasseven (17 mesaj) er76. (10 mesaj) tubul (3 mesaj) etkinus (3 mesaj) himzo (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21 mesaj) Mobil (5 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    681 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ön lastiklerden birinin delinmesi sonucu önlere 2 adet destone 175-70-13 ölçülerinde 2 adet lastik taktırdım. Bu lastikler nasıldır? Kullanan varmı acaba? Fiyatı oldukça uygun geldi. Araba broadway.

|
    |
  • Yarbay
    7123 Mesaj
    ilk defa duydum
  • Yarbay
    5704 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

ilk defa duydum

artı bir
  • Binbaşı
    1202 Mesaj
    çin işidir kesin.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    almadan sorsaydın keşke.
    |
    |
  • Yarbay
    8842 Mesaj
    Forumda ilk olduğunuza eminim. İlerleyen günlerde izlenimlerinizi paylaşmanızı bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 15 Nisan 2012; 20:12:49 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    681 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Aslında 2 tane çıkma lastik taktıracaktım.Sonra baktım taktığı lastik içten yamalı. Boşver dedim sen yeni lastik tak.Kampanyası var dedi.Tayland malı.150 tl 2 tanesi.Eskiler lassa idi.Çok memnundum. Arkadakiler duruyor .Yenileri öne taktırdım. 2 yıl garantili.
    |
    |
  • Yarbay
    2721 Mesaj
    Ben bu alemde iki lastik bilirim, michelin ve destone
  • Yüzbaşı
    681 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Deestone nakara marka İzlenimlerimi anlatırım kullandıkça.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    681 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Birde prasa marka vardı aynı fiyattı oda boşver pırasa olmasın dedim sen deestone nakara tak.
    |
    |
  • Yarbay
    8842 Mesaj
    Aracı yere bağlayan tek parçada ucuza kaçmamak lazım bence. Lassa alsaydınız keşke. Türkiye şartlarına en uygun lastik Lassa'dır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1118 Mesaj
    sonunu bridgestone dan alan çakma bir çin markası.keşke almadan sorsaydınız,ucuz diye çin almanızı tavsiye etmem sonuçta araç sadece 4 lastik üstünde gidiyor ve en önemlisi arabayı falan geçtim can taşıyor
    |
    |
  • Yarbay
    30169 Mesaj
    Kore japon taylanddir buyuk ihtimal
    |
    |
  • Yüzbaşı
    681 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Rot balans yapmayı unutmuş taktıktan sonra. Bu gün öğleden sonra uğrayacağım. Birde lastik imal yılı 0911 yazıyor. Sorun olmaz dedi satıcı.Nasılsa 2 yıl garantili dedi.Birde direksiyon çok hafifledi.
    |
    |
  • Yarbay
    3537 Mesaj
    destone taktirana kadar insan yerli uretim CEAT taktirir, pirelli urunu en azindan ...
  • Binbaşı
    1057 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

destone taktirana kadar insan yerli uretim CEAT taktirir, pirelli urunu en azindan ...

Bildiğim iki yerli var

Petlas %100

Lassa %50 (%50'si bridgestona ait)

Pirelli (CEAT) İtalyandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubul -- 17 Nisan 2012; 10:04:58 >
    |
    |
  • Yarbay
    3537 Mesaj
    yerli mali demedim, yerli uretim diyorum, Turkiyemde uretiliyor... F1 lastiklerinin uretildigi pirelli Turkiye fabrikasinda ...
  • Yüzbaşı
    681 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Ceat spider fiyatı tanesi 100 tl idi. Bu tanesi 77.5 tl'ye geliyor. 45 tl cepte kaldı.2 Adette sipop taktı ücretsiz. Zaten yakında satacağım arabayı.(İnşallah) Lastik 4 oluklu. Bridgestone b 330'a benziyor.Yalnız üretim tarihi biraz eski gibi. 0911 tarihli. 2011 mart üretimimi oluyor?
  • Binbaşı
    1057 Mesaj
    quote:

yerli mali demedim, yerli uretim diyorum, Turkiyemde uretiliyor... F1 lastiklerinin uretildigi pirelli Turkiye fabrikasinda ...

Madem yerliyi teşvik edeceğiz öncelikle hem yerli malı hem yerli üretimi olanları özendirsek 'Türkiyem' demeye daha bi hakkımız olmaz mı ?

|
    |
  • Binbaşı
    1057 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ulasseven

quote:

Ceat spider fiyatı tanesi 100 tl idi. Bu tanesi 77.5 tl'ye geliyor. 45 tl cepte kaldı.2 Adette sipop taktı ücretsiz. Zaten yakında satacağım arabayı.(İnşallah) Lastik 4 oluklu. Bridgestone b 330'a benziyor.Yalnız üretim tarihi biraz eski gibi. 0911 tarihli. 2011 mart üretimimi oluyor?

Evet 2011'in 9. haftası

bayat sayılmaz.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.