Şimdi Ara

Destone marka lastik taktırdım.....?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
13.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön lastiklerden birinin delinmesi sonucu önlere 2 adet destone 175-70-13 ölçülerinde 2 adet lastik taktırdım. Bu lastikler nasıldır? Kullanan varmı acaba? Fiyatı oldukça uygun geldi. Araba broadway.

• ilk defa duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

ilk defa duydum

artı bir
  • çin işidir kesin.
  • almadan sorsaydın keşke.
  • Forumda ilk olduğunuza eminim. İlerleyen günlerde izlenimlerinizi paylaşmanızı bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 15 Nisan 2012; 20:12:49 >
  • Aslında 2 tane çıkma lastik taktıracaktım.Sonra baktım taktığı lastik içten yamalı. Boşver dedim sen yeni lastik tak.Kampanyası var dedi.Tayland malı.150 tl 2 tanesi.Eskiler lassa idi.Çok memnundum. Arkadakiler duruyor .Yenileri öne taktırdım. 2 yıl garantili.
  • Ben bu alemde iki lastik bilirim, michelin ve destone
  • Deestone nakara marka İzlenimlerimi anlatırım kullandıkça.
  • Birde prasa marka vardı aynı fiyattı oda boşver pırasa olmasın dedim sen deestone nakara tak.
  • Aracı yere bağlayan tek parçada ucuza kaçmamak lazım bence. Lassa alsaydınız keşke. Türkiye şartlarına en uygun lastik Lassa'dır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunu bridgestone dan alan çakma bir çin markası.keşke almadan sorsaydınız,ucuz diye çin almanızı tavsiye etmem sonuçta araç sadece 4 lastik üstünde gidiyor ve en önemlisi arabayı falan geçtim can taşıyor
  • Kore japon taylanddir buyuk ihtimal
  • Rot balans yapmayı unutmuş taktıktan sonra. Bu gün öğleden sonra uğrayacağım. Birde lastik imal yılı 0911 yazıyor. Sorun olmaz dedi satıcı.Nasılsa 2 yıl garantili dedi.Birde direksiyon çok hafifledi.
  • destone taktirana kadar insan yerli uretim CEAT taktirir, pirelli urunu en azindan ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

destone taktirana kadar insan yerli uretim CEAT taktirir, pirelli urunu en azindan ...

Bildiğim iki yerli var

Petlas %100

Lassa %50 (%50'si bridgestona ait)

Pirelli (CEAT) İtalyandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubul -- 17 Nisan 2012; 10:04:58 >
  • yerli mali demedim, yerli uretim diyorum, Turkiyemde uretiliyor... F1 lastiklerinin uretildigi pirelli Turkiye fabrikasinda ...
  • quote:

destone taktirana kadar insan yerli uretim CEAT taktirir, pirelli urunu en azindan ...

Ceat spider fiyatı tanesi 100 tl idi. Bu tanesi 77.5 tl'ye geliyor. 45 tl cepte kaldı.2 Adette sipop taktı ücretsiz. Zaten yakında satacağım arabayı.(İnşallah) Lastik 4 oluklu. Bridgestone b 330'a benziyor.Yalnız üretim tarihi biraz eski gibi. 0911 tarihli. 2011 mart üretimimi oluyor?
  • quote:

yerli mali demedim, yerli uretim diyorum, Turkiyemde uretiliyor... F1 lastiklerinin uretildigi pirelli Turkiye fabrikasinda ...

Madem yerliyi teşvik edeceğiz öncelikle hem yerli malı hem yerli üretimi olanları özendirsek 'Türkiyem' demeye daha bi hakkımız olmaz mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ulasseven

quote:

Ceat spider fiyatı tanesi 100 tl idi. Bu tanesi 77.5 tl'ye geliyor. 45 tl cepte kaldı.2 Adette sipop taktı ücretsiz. Zaten yakında satacağım arabayı.(İnşallah) Lastik 4 oluklu. Bridgestone b 330'a benziyor.Yalnız üretim tarihi biraz eski gibi. 0911 tarihli. 2011 mart üretimimi oluyor?

Evet 2011'in 9. haftası

bayat sayılmaz.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.