Şimdi Ara

Adblue yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
8.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aracım adblue uyarısı vermeye başladı.
    Siz hangi markayı tavsiye dersiniz.
    Kalitesiz kulllanınca sıkıntı olabiliyor diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: castinyo

https://urun.n11.com/diger-yaglar/shell-adblue-10-lt-P240767519
    Hocam siz kullandınız mı memnun musunuz?
    Opette satılan adblue da iyi diyorlar.Ne dersiniz?
  • Shell veya opet farketmez.Herhangi birinden alin.Fiyatlari yakindir.
  • shell olur opet olur bunlar güvenilir markalar sıkıntı olmaz
  • Caravelle'miz vardı. Uzun yolda uyarı verdi.
    daha önce hep bp'den lt ile alıyorduk. 11-12 ltre alıyordu galiba. Hiç sıkıntı olmadı.
    Ankaraya gitmiştik bir seferinde. Ankara afyon arasında, bir yerden ucuza almıştım. Yine 1 tl idi litresi. Petrol bilindik bir yer bile değildi.
    Opete sormuştum, litre 4-5 liraya geliyordu. Daha pahalı diye almamıştım.

Sonra ne mi oldu. Araba arıza lambası yaktı, bir kaç gün sonra. Servise götürdük, Azalan kısma eklediler falan. Problem olmadı daha da. Bir daha alır mıyım gerek yok 10-20 tl için. Servise git gel yaktı araba zaten

shell olmuş po olmuş farketmez bence. Şu ölücü dizel satanlardan alma yeter.
  • arkadaşlar bana da sürekli istasyonda soruyorlar katkı maddesi koyalım mı diye... Alıp kendim eklesem nasıl yapacaz bu işi?
  • Bende 308 var hocam buradan alıp koydum. Euro 5 ve 6 uyumlu . Gerçi Adblue farketmez iyi bir markanın alıp kendiniz tamamlayın
  • shell adblie internetten mi aliyorsunuz istasyon vs mi
  • Renault servisinde calisan biri olarak suan serviste yatan 5 arabada. 4 u adblue arizasindan yatiyor.

bizim tespitiniz en iyi adblue markası wuhhler adblue. Digerlerinden shell bile olsa sorun yasayan aravalar var.

• 3 yıla yakın jeep renegade kullandım. ilk başlarda opetinkini alıyordum ama 6-7 ay sonra baktım böyle olmıcak. en ucuz pompa nerde denk gelirse orda aldım hep. aracı elden çıkarırken 128bin km deydi. bir kere olsun ne motor arıza ışığı yandı ne de adblue kaynaklı bir sıkıntı yaşadım.

• bende de aynı sıkıntı vardı. ben polisan adblue kullanıyorum.. 

Türkiye'nin en iyi adblue markasının o olduğu söyleniyor.

• ajan321 A kullanıcısına yanıt

hocam megane alıcamda 1.5 bluedci mı öneririsin yoksa 1.5 dci mi ? edc7 yağlı kavrama olmasa daha cazip kıldı ama adblue arıza ilede uğraşmak istemem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.