Şimdi Ara

Destiny 2 (2017) [PC ANA KONU] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
847
Cevap
22
Favori
42.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gorkem0707

Canim arkadslarim xbox da oynamaktym. Oyun gayet basarili karmasik bazi seyleri hala ogrenemedim. Finisher nasil yapiliyor x box da bu destiny 2 neden bu tarz seyleri gostermez anlamiyrm :) x box da finisher hangi tuslar ile yapiliyor bilen varsa lutfen yazsin be ya :) birde titanim ben kiyafetlerimde hangi ozeligin daha yuksek olmasi gerek ?
    Sağ analog olması lazım. Karakter itemleri kısmında aşağı inince finisher kısmına gelin hangi buton olduğu yazıyor. Titan için resilience olması lazım dayanıklılığı arttırıyor titan mainler daha iyi bilir.
  • Finisher bugun sans eseri denerkene buldum ates etme tusu ve sag joystik tusu ile oldu tesekkurler bilgi icin. 935 powerim kendi kendime kesfettm oyun ilk basta karisikdi emme. Suanda cok zevkli oldu :) exotic chest de cikti tadindan yenmio :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar rat king nasıl yapılıyor ?bikaç makale okudum kimisinde fire team ile 3 patrol tamamla diyor 1. adım için kimisinde takım arkadaşınızda ayı göreve veya silaha sahip olmalı denmiş bilgi verebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: okinkurt

Arkadaşlar rat king nasıl yapılıyor ?bikaç makale okudum kimisinde fire team ile 3 patrol tamamla diyor 1. adım için kimisinde takım arkadaşınızda ayı göreve veya silaha sahip olmalı denmiş bilgi verebilirmisiniz
    Fireteam üyelerinin silaha ve göreve sahip olma şartı yok diye hatırlıyorum. 2 kişilik fireteam yetiyor olması lazım birkaç adımı vardı görevin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Fireteam üyelerinin silaha ve göreve sahip olma şartı yok diye hatırlıyorum. 2 kişilik fireteam yetiyor olması lazım birkaç adımı vardı görevin.

Alıntıları Göster
    Şu linkte öle bahsedilmişhttps://www.polygon.com/destiny-2-guide-walkthrough/2017/9/19/16335032/rat-king-guide-quest-steps-riddle-solutions-old-childrens-rhyme

Bilmeceleriniz üzerinde çalışmaya başlamadan önce, bunları tamamlamak için, bu bilmeceleri, Rat King'in Mürettebat eşyasına sahip bir takım arkadaşıyla veya Rat King silahına sahip bir takım arkadaşınızla tamamlamanız gerektiğini unutmayın. Ayrıca tüm zaman donanımlı olması gerekir. denmiş ama diğer makalede yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: okinkurt

Şu linkte öle bahsedilmişhttps://www.polygon.com/destiny-2-guide-walkthrough/2017/9/19/16335032/rat-king-guide-quest-steps-riddle-solutions-old-childrens-rhyme

Bilmeceleriniz üzerinde çalışmaya başlamadan önce, bunları tamamlamak için, bu bilmeceleri, Rat King'in Mürettebat eşyasına sahip bir takım arkadaşıyla veya Rat King silahına sahip bir takım arkadaşınızla tamamlamanız gerektiğini unutmayın. Ayrıca tüm zaman donanımlı olması gerekir. denmiş ama diğer makalede yok.

Alıntıları Göster
    Bu bilgi güncel olmayabilir. Arkadaşınız varsa patrol yapmak çok sürmez deneyebilirsiniz hatta o sırada etrafta olan rastgele insanları gruba çağırıp da deneyebilirsiniz. Patrol açmak için fireteam lideri olmaya gerek yok diye biliyorum o yüzden grup gizliliği public olan birine katılıp da deneyebilirsiniz en kötü ihtimalle. Patrol zaten etrafta public event yoksa 1-2 dk anca sürüyor ilerleme varsa diğerlerinde bu silaha gerek yoktur.

• quote:

Bu bilgi güncel olmayabilir. Arkadaşınız varsa patrol yapmak çok sürmez deneyebilirsiniz hatta o sırada etrafta olan rastgele insanları gruba çağırıp da deneyebilirsiniz. Patrol açmak için fireteam lideri olmaya gerek yok diye biliyorum o yüzden grup gizliliği public olan birine katılıp da deneyebilirsiniz en kötü ihtimalle. Patrol zaten etrafta public event yoksa 1-2 dk anca sürüyor ilerleme varsa diğerlerinde bu silaha gerek yoktur.

Alıntıları Göster
    Arkadaş yok malesef çevreden 1-2 davet attım gelen olmadı artık gelen olursa deneyip görücez bakalım teşekkür ederim

Bu arada beraber oynamak isteyen varsa eklesin oyunu cok bilmiyorum ama beraber oynayabiliriz steam forum nicki ile aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okinkurt -- 20 Ocak 2020; 21:29:25 >

• Fireteam ile denedim arkadaş ile görev ilerlemedi 3 patrol yaptık diğer fireteam üyesinde görev veya silah lazım sanırım bu görer için yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba ? göreve veya silaha sahip olan
  • Oyunu 3 haftadır oynuyorum şuan 916 Powerim klan veya beraber oynayacak kişiler arıyorum Steam id kurek44 nickim Räikkönen
  • Bir haftadır oynuyorum power 925 şuan yeni başlayanlar ekleyebilir birlikte oynarız
    Steam arkadaşlık kodum 106543167
  • Ciksa da alsak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yaklaşık 3-4 gündür ücretsiz halini deli gibi oynuyorum 900 power'a ulaştım. Gelişebilmem için raid yapmam gerekiyor bunun için türk klanı arıyorum. Birlikte oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilir beni .
    Steam arkadaşlık kodum: 444536731
  • Xboxdaki ilerlemelerimi steame tasidim az önce. Boyle bir opsiyon varmış. Bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu düzenli , aktif şekilde oynayan ve klan arayan arkadaşlar p.m üzerinden iletişime geçebilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İLkinSAin -- 23 Şubat 2020; 16:38:15 >
  • Beyler arkadaslar ile oyuna basladik 4 kisiyiz .
    Oyunda yeni oldugumuz icin bulamamis olabiliriz.
    4 kisi ile raid yapacak yer yok mu.Vanguard var Fireteam 1-3 hepsi.Bu konuda yardimci olurmusunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baxa

Beyler arkadaslar ile oyuna basladik 4 kisiyiz .
    Oyunda yeni oldugumuz icin bulamamis olabiliriz.
    4 kisi ile raid yapacak yer yok mu.Vanguard var Fireteam 1-3 hepsi.Bu konuda yardimci olurmusunuz.
    Destiny 2'de (bildiğim kadarıyla) Raid dışında tüm PvE etkinlikler 3 kişilik fireteam ile yapılıyor sadece raid 6 kişiyle yapılıyor. Raid de yeni başlayanlar için ne kadar uygundur bilemiyorum 500-600 saatim var oyunda hiç Raid yapmadım bir ara yapayım dedim videolarına baktım oyunun tüm zor görevlerini toplasam bu kadar zor görev olmaz herhalde 6 tane iyi iletişimli oyuncu lazım. Gezegenlerde boş boş gezelim derseniz bile fireteam sınırı yine 3 kişi.

4 kişi ile yapabileceklerinizi de yazayım ama bence 4 kişiyseniz yol yakınken geri dönün. O kadar indirdik hikayeyi bitirelim derseniz 2-2 bölünüp bitirin derim en azından hikaye vaktinize değer bir hikaye bence.

-6 kişi ile Raid
    -6 kişi ile Crucible (PvP)
    -4 kişi ile Gambit (PvEvP)
    -6 kişi ile Tower (futbol sahası var arkada maç yapabilirsiniz )

Oyunu PvP için oynayan fazla kişi olduğunu düşünmüyorum PvP pek keyifli değil anca item kasmak için giriliyor. Gambit modu fena değil aslında, hem yapay zeka hem diğer oyuncularla aynı anda oynanıyor. Şu anlık tek seçeneğiniz Gambit gibi duruyor onu da açıklayayım.
    2 takım 2 farklı arenada doğrudan olmasa da birbiriyle yarışıyor, zamana karşı yarış gibi denebilir. Yapay zeka yaratıkları kesip "mote" diye bir şey düşürüyorsunuz sonra bunları ortadaki bankaya yüklüyorsunuz 75 mote depolayan takım boss çağırıyor ve bossu ilk kesen 1 puan alıyor maç 2 puanda bitiyor. Belli aralıklarla bankanın yanında portal açılıyor bu portaldan rakip oyuncuların arenasına geçiyorsunuz, portal diğer takım ile doğrudan tek bağlantınız oluyor. Portaldan geçtikten sonra diğer oyuncuları vurup ellerindeki moteları düşürmelerini sağlıyorsunuz. Mesela adamın 12 mote'u var 15 olunca bankaya atayım diyor siz gidiyorsunuz bunu öldürüp 12 mote'u ziyan ettiriyorsunuz ve kazanmanızda etkisi olabiliyor. İyi bir takımla oynanınca keyifli bir mod aslında ama Destiny'yi güzel yapan PvE modlarıdır bence.

• quote:

Destiny 2'de (bildiğim kadarıyla) Raid dışında tüm PvE etkinlikler 3 kişilik fireteam ile yapılıyor sadece raid 6 kişiyle yapılıyor. Raid de yeni başlayanlar için ne kadar uygundur bilemiyorum 500-600 saatim var oyunda hiç Raid yapmadım bir ara yapayım dedim videolarına baktım oyunun tüm zor görevlerini toplasam bu kadar zor görev olmaz herhalde 6 tane iyi iletişimli oyuncu lazım. Gezegenlerde boş boş gezelim derseniz bile fireteam sınırı yine 3 kişi.

4 kişi ile yapabileceklerinizi de yazayım ama bence 4 kişiyseniz yol yakınken geri dönün. O kadar indirdik hikayeyi bitirelim derseniz 2-2 bölünüp bitirin derim en azından hikaye vaktinize değer bir hikaye bence.

-6 kişi ile Raid
    -6 kişi ile Crucible (PvP)
    -4 kişi ile Gambit (PvEvP)
    -6 kişi ile Tower (futbol sahası var arkada maç yapabilirsiniz )

Oyunu PvP için oynayan fazla kişi olduğunu düşünmüyorum PvP pek keyifli değil anca item kasmak için giriliyor. Gambit modu fena değil aslında, hem yapay zeka hem diğer oyuncularla aynı anda oynanıyor. Şu anlık tek seçeneğiniz Gambit gibi duruyor onu da açıklayayım.
    2 takım 2 farklı arenada doğrudan olmasa da birbiriyle yarışıyor, zamana karşı yarış gibi denebilir. Yapay zeka yaratıkları kesip "mote" diye bir şey düşürüyorsunuz sonra bunları ortadaki bankaya yüklüyorsunuz 75 mote depolayan takım boss çağırıyor ve bossu ilk kesen 1 puan alıyor maç 2 puanda bitiyor. Belli aralıklarla bankanın yanında portal açılıyor bu portaldan rakip oyuncuların arenasına geçiyorsunuz, portal diğer takım ile doğrudan tek bağlantınız oluyor. Portaldan geçtikten sonra diğer oyuncuları vurup ellerindeki moteları düşürmelerini sağlıyorsunuz. Mesela adamın 12 mote'u var 15 olunca bankaya atayım diyor siz gidiyorsunuz bunu öldürüp 12 mote'u ziyan ettiriyorsunuz ve kazanmanızda etkisi olabiliyor. İyi bir takımla oynanınca keyifli bir mod aslında ama Destiny'yi güzel yapan PvE modlarıdır bence.

Alıntıları Göster
    Cevabiniz icin cok tesekkur ederim.
    4 kisi olmamasi cok kotu olmus, muhtemelen bir iki sefer takilir sonra oyunu sileriz .
    Keske Fireteam sistemi kisi sayisina gore etkinligin zorlugunu ayarlayan bir sistem olsaydi.
    İyi gunler.

• benim tum itemler 960 oldu kendimde 971 power oldum, 960 üzeri itemler nerden cıkar? hiç 1 tane bile düşmüyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baxa

Cevabiniz icin cok tesekkur ederim.
    4 kisi olmamasi cok kotu olmus, muhtemelen bir iki sefer takilir sonra oyunu sileriz .
    Keske Fireteam sistemi kisi sayisina gore etkinligin zorlugunu ayarlayan bir sistem olsaydi.
    İyi gunler.

Alıntıları Göster
    Rica ederim. 3 kişi sınırı cidden 4 kişi olanlar için sıkıntı. Redditte gördüğüm bir yorumu çevireyim yine 4 kişilik fireteam sorunuydu sanırım
    "Destiny 2 oynamak için 3 kişi olmanız gerekiyor daha fazla olamazsınız. Aynı zamanda 6 kişi de olmanız gerekiyor."

@radef itemlerde 960 power (önceki sezon 950 power idi) oyunun power cap'i. Oyunda 3 tane güç seviyesi sınırı(cap) var:
    Soft cap(legendary) = 900. 900 power'a kadar legendary droplar seviyenizden yukarıdır.
    Power cap = 960. 900'den sonra legendary droplar seviyenizi yükseltmez aynı seviyede düşer. Buradan sonra powerful drop gerekiyor oyundaki çoğu haftalık challenge powerful item veriyor.
    Pinnacle cap = 970. 960 power'dan sonra artık powerful droplar da seviyenizi yükseltmiyor aynı geliyor. Buradan sonra pinnacle drop düşürmeniz lazım ki o da seviyenizin 1 üstünü veriyor. Pinnacle drop oyunda elde etmesi en zor drop türüdür 100k Nightfall ve arada gelen Iron Banner ile düşüyor.

Ben power cap 950 iken boş vaktim de vardı ve Iron Banner da gelince biraz pinnacle kasayım dedim ve 953 yapmıştım itemleri. Güncellemede power cap 960 olunca benim 953 itemler hiçbir işe yaramadı o yüzden bu sezonda pinnacle hiç ellemedim pek tavsiye de etmem.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.