Binbaşı
01 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 129 (Bu ay: 0)
Gönderileri

logitech g300s gibi ustten tuslu kaliteli maouseler warmı ben hiç bulamıyorum hepsinin tusu yanlarda ustte g300s gibi koselerde 4 tusu olanmouse arıyorum.

En guncel update leri içeren windows 10 enterprise ı nereden indirebilirim?

iphone telefonumu satıp android e geçmek istiyorum ancak tek cekincem steam. steamı sorunsuz sekilde nasıl androide geçirebilirim?

Vestel 32pf7070 televizyonum var bunda netflix izlemenin en ucuz yolu nedir? android box giibi bişeymi alman lazım.

50inc veya üzeri 4k çözünürlükte, oyun falan oynanmayacak sadece televizyon izleme ve netflix için kullanılacak; arada usb den 4k film izlerim en fazla.Birde kanal geçişleri hızlı olursa süper olur:=) 5 bin tl ye kadar veya eger çok fark yaratıcaksa max 6bine kadar.

Power Bridge M5 alıcı;verici olarak kullanılabilir mi?

panel demosu şu şekilde;

https://www.wisp.pl/al/demo/PowerBridgeM5/link.htm

Bugün 2011 kia aldım 10 gun ıcınde sigorta yaptırmam gerekıyor sanırım hangisi iyidir mantıklıdır tavsiyeniz varmı? ilk aracım pek anlamıyorum bu işlerden.
hiper net için Vdsl 2 ve gelecege donuk olarak fiber internet destekleyen eli yüzü düzgün modem tavsiye edermisiniz.max 400 e kadar
bilgisayara reset atılgıdında simsiyah bir ekranda kalıyor,hiç bişey yazmadan simsiyah ekrande bekelrken monitor bile kendini beklemeye alıyor. bir kaç yeniden baslatmanın ardından f2 or delete bios yazısı gelıyor. bu 1. sorun.

2. sorun pc ye format atamıyoruz usb bellekten boot acılmıyor(esc f vs bir cok tus tek tek denendi)
boot 1 optiona usb yi seçerek kaydedip baslattık yinede onyukleme baslamıyor.

3. sorunumuz ise 2. biosa nasıl geçecegimiz. kırmızı bios tusuna basıyoruz ama 2. biosa geçmmiyor.birde kasanın arkasında biıs tusu war 2 tane onların ne ıse yaradıgınıda hiç bir kaynaktan bulamadım
çok onemli bi faktormu bu?kimi milyon kimi milyar renk sayısına sahipler.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Samsung
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
steam
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.956
İkinci El Bölümü Mesajları: 100
Konularının görüntülenme sayısı: 144.099 (Bu ay: 3.318)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 573 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.