Binbaşı
01 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 186 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Huawei Hg658 v2 için firmware güncel firmware var mı?

Kullanan binen araştıran? Genel olarak araç nası,l yalıtımı ,yakıt tasarrufu ,sorun çıkaran bir araba mı? Kronik sorunları var mı varsa neler?...

2015 opel astra 1.6 cdti sport aracımı satıp bu arabadan almak istiyorum.

Öncelikle Bilgisayarlar ve modem e bağlayacağım line mı yoksa online mi almalıyım? Kesinti anında line de sanırım 3-4ms lik bi gecikmeyle elektriği veriyormuş bu pc ye zarar verir mi? yada pc o anda kapanır mı? Bana sessiz 3kv lık fiyat performans ürünü tavsiye ederseniz sevinirim.

Microsoftun sitesinden indiriyorum ancak inen win 10 enterprise evaluation oluyor.Mümkün ise ben full versiyonunu indirmek istiyorum.

2 kişi th 14full+full üz 1 kişide th13 koyu iyi durumda.edepli adaplı küfürsüz klan oyunlarına katılan lig savaslarında aktif bi klan arıyoruz.

hızlı resim yükle
Adsız
https://www.resimupload.org/r/liCui

Hat değerlerim bu sekilde su an 35 kullanıyorum 50mbps geçebiliyorum ancak kopma vs olurmu diye çok çekiniyorum.

logitech g300s gibi ustten tuslu kaliteli maouseler warmı ben hiç bulamıyorum hepsinin tusu yanlarda ustte g300s gibi koselerde 4 tusu olanmouse arıyorum.

En guncel update leri içeren windows 10 enterprise ı nereden indirebilirim?

iphone telefonumu satıp android e geçmek istiyorum ancak tek cekincem steam. steamı sorunsuz sekilde nasıl androide geçirebilirim?

Vestel 32pf7070 televizyonum var bunda netflix izlemenin en ucuz yolu nedir? android box giibi bişeymi alman lazım.

Hakkında
Forum İmzası:
Vazifeyi ihmale uğatan merhamet vatana ihanettir. -MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Samsung
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
steam
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 5 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.983
İkinci El Bölümü Mesajları: 108
Konularının görüntülenme sayısı: 144.099 (Bu ay: 1.981)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 574 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.