Şimdi Ara

Destiny 2 (2017) [PC ANA KONU] (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
847
Cevap
22
Favori
42.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nightfall 100k + da mobalarda kalkan oluyor canını azaltıyorum ama kalkana bürünüp canlarını doldurlarken kalkanlarını kıramıyorum mermiler sureklı sekiyor,bazı videolarda kalkanın kırılabildiğini gordum. Bunun için tam olarak ne gerekli? hangi silahlarlar ve eklentiyle girmemız gerekiyor bilginiz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: radef

nightfall 100k + da mobalarda kalkan oluyor canını azaltıyorum ama kalkana bürünüp canlarını doldurlarken kalkanlarını kıramıyorum mermiler sureklı sekiyor,bazı videolarda kalkanın kırılabildiğini gordum. Bunun için tam olarak ne gerekli? hangi silahlarlar ve eklentiyle girmemız gerekiyor bilginiz varmı?
    NF girmeden önce zorluk seçimi kısmında düşmanda ne tür savunma özelliği olduğu yazıyor. Hatırladığım kadarıyla 3 çeşit vardı; barrier, unstoppaple ve overload. Overload düşmanlar arada aşırı yüklenip çok fazla hasar vuruyor. Unstoppable olanlar durdurulamıyor yani çok hızlı hareket ediyor ve çok az hasar alıyor. Sizin dediğiniz de barrier düşmanlar, onlar da yere çöküp kırmızı bir kalkan oluşturuyor ve bu kalkan varken hasar almayıp canlarını dolduruyor. Bunları geçmenin tek yolu sezonluk artifact içindeki özel modlar artifact envanterde ghost shell'in altında oluyor. Burada barrier düşmanlara vurmak için anti-barrier modunu almanız lazım. Mesela yay/ok için anti-barrier var diyelim bunu artifact içinden alıp yayın mod kısmına takıyorsunuz. Sonra barrier düşman tam yere çöküp canını doldururken oku atıyorsunuz ve kalkan kırılıyor. Tabii burada açıklamaları okumak lazım hand cannon sınıfında unstoppable kullanıyordum direkt sıkarsanız etki etmiyor dürbün açıp 1-2 saniye bekleyince ekranda kenarda "unstoppable rounds" yazıyor o zaman sıktığımda koşan düşmanlar duvara çarpmış gibi duruyor ve normal hasar alıyorlar. Auto Rifle türünde aktif etmek için önce 5-10 mermi gerekebiliyor hepsinin ayrı özelliği var. Exotic silahlara bunlardan takılmıyor ama bazılarında hazırda oluyor mesela geçen sezonki tabancada anti-barrier modu vardı.

• radef kullanıcısına yanıt
    Gecen sezon dan kalan eriana's vow exotic hand cannon varsa tam aradigin silah. Dahili shield-piercing mermi ozelligi var ve cok guclu oldugu icin moblar bariyerin icerisinde canlarini fazla dolduramadan rahatlikle oldurebilirsin.
  • TempleBar kullanıcısına yanıt
    şu yok ama bilgi için teşekkür ederim yadım bi köşeye:)
    heralde artık alanamıyor? hep gecen sezonlarda sezon ödülü olarak almıslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radef -- 29 Şubat 2020; 15:49:13 >
  • quote:

şu yok ama bilgi için teşekkür ederim yadım bi köşeye:)
    heralde artık alanamıyor? hep gecen sezonlarda sezon ödülü olarak almıslar.
    Dogrudur hocam, ben sizde belki vardir diye tahmin etmistim, ileri zamanlarda bungie bunu loot havuzuna ekleyecektir ama ne zaman bilmiyorum. Alternatif olarak artifact uzerindeki anti barrier modunu kullanabilirsin, eriana kadar guclu olmasada isini gorecektir. Bir kisi sadece anti barrier silahi mob uzerinde kullanirken diger iki kisi barrier kirilir kirilmaz Izanagi yada grenade launcherla mobu rahatlikla oldurebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TempleBar

Dogrudur hocam, ben sizde belki vardir diye tahmin etmistim, ileri zamanlarda bungie bunu loot havuzuna ekleyecektir ama ne zaman bilmiyorum. Alternatif olarak artifact uzerindeki anti barrier modunu kullanabilirsin, eriana kadar guclu olmasada isini gorecektir. Bir kisi sadece anti barrier silahi mob uzerinde kullanirken diger iki kisi barrier kirilir kirilmaz Izanagi yada grenade launcherla mobu rahatlikla oldurebilir.

Alıntıları Göster
    birşey daha sormak istiyorum izanagi için mysterious box gerekiyormus sanırım ben naptıysam bunu alamadım. o magara gibi biyerden alıyorlar ama ben gidiyorum bana vermiyor. o gorevi baslatmak ıstıyorum ama bir turlu youtubede vs bulamadım.

• quote:

birşey daha sormak istiyorum izanagi için mysterious box gerekiyormus sanırım ben naptıysam bunu alamadım. o magara gibi biyerden alıyorlar ama ben gidiyorum bana vermiyor. o gorevi baslatmak ıstıyorum ama bir turlu youtubede vs bulamadım.

Alıntıları Göster
    Forsaken dlc si var değil mi sende?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Forsaken dlc si var değil mi sende?

Alıntıları Göster
    yok
  • quote:

yok

Alıntıları Göster
    O yuzdendir. Uygun bir indirim olursa once forsaken i al derim, shadow keep ten daha iyi bence.
  • quote:

O yuzdendir. Uygun bir indirim olursa once forsaken i al derim, shadow keep ten daha iyi bence.

Alıntıları Göster
    tamam beklıyorum indirimi girdiği gibi alcam:) 2 sinide
  • Üst düzey gambit ve pvp oyuncuları arıyorsanız

ULTRA®
    CLANI NA BEKLERİM
    PSN REDKAN34

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TempleBar kullanıcısına yanıt
    hocam bişsey sorcam;hocam 9. seviye mark 67 stat veriyordu 10. seviyeye bastım artık 22 stat veriyor bu neden boyle?
  • Nightfall görevi için ne gerekiyor. 965 seviyedeyim ama göreve girince "??" işaretleri oluyor canavarlarda. 3 Nightfall görevi , Rpg ile 20 düşman öldür görevini yapamıyorum bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TncyKrmn

Nightfall görevi için ne gerekiyor. 965 seviyedeyim ama göreve girince "??" işaretleri oluyor canavarlarda. 3 Nightfall görevi , Rpg ile 20 düşman öldür görevini yapamıyorum bir türlü.
    En düşük Nightfall(Ordeal) geçen sezon 750 power istiyordu bu sezon henüz girmedim ama değiştiyse bile 800 olmuştur 965 power ile rahatlıkla oynanması gerekir.

?? şeklinde gözüken düşmanlar sizden en az 50 power yukarıda oluyor o yüzden hasar veremiyorsunuz ve tek yiyorsunuz. Bug yoksa en zor NF görevi açmış olabilirsiniz.
  • levi raidine 1 kişi lazım gelse ya biri :D (PC)
  • trails için takım arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOCHIMERA

levi raidine 1 kişi lazım gelse ya biri :D (PC)
    https://steamcommunity.com/id/inflexiI3le/
  • Warden’s Law silahı nasıl alınabilir?

Complete the “Warden of Nothing” Nightfall strike diyor ama nightfaşda boyle bir strike yok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radef -- 17 Mart 2020; 13:26:39 >
  • radef kullanıcısına yanıt
    strikelar haftalık resetler ile degişiyor
  • bunda pvp de hile warmı? bi koseye pussam bile adam beni tarıyarak cıkıyor. drekt oldugum yerlere falan bakıyorlar. ilk oyuna basladıgımda pvp oynarken bende arada kısa ksıa adamların yerlerını gorurdum. o artık hiç olmuyor bende.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.