Yüzbaşı
24 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 151 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Beyler oyunda iken olsun yada suan new world de arka planda sıra beklerken pc aniden kendini resetliyor.

Herhangi bir sıcaklık sorunu yok kontrol ettim.Ramleri temizleyip farklı slotlara taksam bile sorun çözülmedi.

Sorunun neyden kaynaklandıgını nasıl ögrenebilirim.

Araştırmaya devam edeceğim fikir ve tavsiyelerinizi yazarsanız çok iyi olur, ortada bir donanımsal sorun var ise başka donanımlara zarar vermeden halledeyim.

işlemci 2600x

8x2 ram hızları ve markaları farklı 2133 ve 3000 mhz dual olarak 2133 de calısıyor, Bugune kadar pek sorun yaşamadım en olası sorun ram gibi görünüyor.

Sistem ve oyun ssd de bir kac ay öncesine kadar saglıgı düzgündü .

rx 570 4gb

Ekrem oy vermiş birisi olarak eleştirmek istiyorum.

Kaynaklarin verimli kullanılmasından bahsedilmiş ama kısa süreli etkinlikler için sağa sola harcayacak bir paramız yok , ilk başta benzer bir yüzer platformun resmini gösterip algı yapılıyor zannettim ama cevap verilince doğrulanmış oldu.

İBB bu tarz etkinlikler için sürekli yap boz işine para mı harcayacak ?Az veya çok bana gore israftır

Bu tenis kortunu kaldırmak yerine , sıfırdan uzunca süre kullanım amacıyla bir platform daha eklenmez miydi?

Tenis kortu, Dönüşümlü olarak Voleybol ,basketbol sahası , sergi alanı vb. alanları bir kültür olarak entegre etse her sene belli aylarda o etkinlikler yapılsa çok daha iyi olmaz mı?

Tek kullanımlık bir işe malesef destek veremem ,gerekirse 5 katı daha fazla para harcansin ama o İstanbul'un bir parçası haline gelsin.

Aktrol felan ilan edecek yada biz demiştik balon Ekrem deyip bankamatikciler yazmazsa ise çok iyi olur , ülke gündemini bıraktım ugrastirmayin lütfen

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ac/4e/b3/ac4eb3ed3dd23656d8e9b6271a42d7d4.jpeg&t=0&width=480&text=1

Sorunum gecen hafta basladi bir anda snr 8 8.2 lerde gezmeye 35/6 mbit paketim ise 22 25/2 mbit arasinda bir hiza sabitlenmeye basladi.

İssyi aradim 70 mbit kutuya kadar geliyor dendi sorun gorunmuyormus.

Bina icinden doseme ile yeni hat cekegim iki kablo var aklimda

Bunlardan birisi cat 5 ve digeri kil tel olmayan sanirim aluminyum , tek kalin telli telefon kablosu.

Kil gibi olan Telefon kablolari cat 3 mus oda 16 mbit hiz kapasitesinde .Tek telli bu kabloda da cat 3 sinifinami giriyor o aklimi kurcaladi.

Siz ne tur bir kablo kullanmami onerirsiniz.

3. Kata kadar kablo cekilecek.

Beyler bina eski oldugu icin onceden ankastreden direkt cat 5 ile 75 mbit kullaniyordum.

Daha sonra dis cephe yapilirken ic hatti kullanmaya basladim ic hat eski oldugu icin 45 mbit kaldiriyordu ve 35 mbit pakete gecip kulanmaya devam ettim

Sorunum gecen hafta basladi bir anda snr 8 8 2 lerde gezmeyd 35/6 mbit paketim ise 22 25/2 mbit arasinda bir hiza sabitlenmeye basladi.

Netspeed kullandigim icin aradim 70 mbit kutuya kadar geliyor dendi sorun gorunmuyormus.

Hikaye uzun oldu ama bina icinden doseme ile yeni hat cekecegim.

Bunlardan birisi 50 mt cat 5 ve digeri kil tel olmayan sanirim 100 mt aluminyum kalin telli telefon kablosu.

Telefon kablolari cat 3 mus oda 16 mbit hiz kapasitesinde .

Bu tel kablonun ismini bilmedigim icin de kararsiz kaldim.

Bu konuda bilgi verir misiniz.

Siz ne tur bir kablo kullanmami onerirsiniz.

Merhaba , arkadasim bilgisayar alacak 5000 TL civari bir kasa dusunuyor.
Bu konuda fikirleriniz nedir, uzun suredir takip etmedigim icin f/p urunleri bilmiyorum.
Yardimci olursaniz sevinirim.
İyi gunler.
Beyler arkadas da athlon 200ge var , Division 2 oynarken islemci kullanimi full oldugu icin , DC uzerinden sesli iletisim yapamiyoruz .İslemciyi de degistirmek istiyordu sebep oldu , 3600 alsa anakarti uyumlu olsa da giris seviyesi olmasi sikinti cikarirmi .3600 u oc siz tak kullan seklinde kullanacak.
İyi gunler.
https://twitter.com/ensonhaber/status/1219242098051948545?s=20

Bu adama oy verdim, verdikten sonra hdp sever tavri yuzunden , iyi bari en azindan ne halt oldugu belli oluyor , zarari belediye kadar olacak deyip geciyordum.

Bu saatten sonra Ekrem tahmin ettigim gibi Acilim V2 projesinin adamindan oteye gitmez.

Milliyetci bir mansur gorunuyor oda imamoglu reklami ve propagandasi yuzunden kendini one atamiyor.

Kimse kusura bakmasin, chpli ve ataturkcu gorunen ozellikle kendine Turk deyip
Turkiye Milleti soylemini savunacak kisi yoktur , olsa olsa gizli hdpli olur.

Neyse Zihniyeti belli oldu bunun.
Suan Elde kaldi Mansur bakalim zaman neyi gosterecek.
Merhaba beyler
Suan G502 kullaniyorum asagidaki fareyi alip g502 yi kardesime verecegim.Bunu yaparsam attan inip esege binmis olurmuyum alttaki urun g502 ye gore ne seviyede , bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum.
Not: Oyun olarak Pubg oynuyorum
İyi gunler.
https://www.vatanbilgisayar.com/asus-cerberus-gaming-mouse.html
Merhaba beyler aksamlari bir kac saat takip ettigim yayincilari izlemek artik bir zulum kaline geldi, Netspeed denilen firma nasil bir kisitlama yapiyorsa donmadan izlemek mumkun degil.
İzlemenin 2 yolu var.
1.Premium vpn
2.Kaliteyi otomatige alip gorsel solen ile cine5 nostaljisi.
Bu sebeple taahhut icermeyen duzgun bir firma ariyorum.
Onerilerinize gore iss degistirip yola devam edecegim.
En iyisinden en kotusune gore artik umdugumu bulana kadar iss degistirecegim.

Suanki paketim 35/3
Konum : İstanbul /Avrupa yakasi, bu taraflarda yasayanlar tavsiye verirse daha tutarli sonuca ulasiriz.
İyi gunler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.940
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 2.342 (Bu ay: 475)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5.626 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.