Yüzbaşı
22 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 1)
Gönderileri

23 Mayıs’da Herkesin merak içinde beklediği BF V duyurulmuştu. Duyurusundan itibaren gündeme oturan oyun , birçok oyuncu tarafından beğenilse de birçok oyuncu tarafından da beğenilmemişti. 2.Dünya savaşını tema olarak ele alan Dice ekibinden beklentiler büyüktü. Oyun BF 1 ek paket hissiyatını mı verecek yoksa yeni bir oyun hissiyatı mı verecek sorusu herkesin aklındaki ilk soruydu. Tabi birde renk paleti konusu vardı. İlk olarak Kapalı alfayı davetiyeler ile oyuncuların deneyimine açan yapımcılar daha sonrasında ise açık beta ile herkesin deneyimine açtı. BF serisine yeni bir soluk getirmek isteyen Dice Ekibi bakalım bu konuda başarılı olacak mı? (Ama ilk olarak şunu belirteyim incelemede betada olan hata ve bug olaylarını olumsuz olarak değerlendirmeye almayacağım. Bunlar düzeltilebilecek durumlar )

İncelememize ilk olarak oyuncular için önemli olan optimizasyon konusu ile başlayalım. BF 1 serisinde başarılı olan optimizasyon BF V içinde aynı durumda diyebiliriz. Amd Ryzen 1600 , Gtx 1060 6 Gb ve 16 Gb ram bulunan sistemim de ultra ayarlarda 60 fps alarak stabil bir oyun deneyimi sundu. Dice bu konuda cidden iyi bir iş çıkarıyor. Üst seviyede grafiklere sahip olan bir oyunu bu kadar stabil hale getirmeleri müthiş başarı.

Optimizasyon konusundan grafiklere geçecek olursak. Grafiksel olarak oyun gayet iyi durumda olduğunu söylemek yanlış olmaz. Çevresel detaylar olsun. Artırılmış yıkım efektleri olsun. Değişen hava şartları olsun. Özellikle V-1 roketinin ortaya çıkardığı görüntü vs… Bunlar oyunun atmosferini daha iyi hale getiren etmenler olmuş. Renk paleti üzerinden birçok eleştiri alan oyun benimde hafif bir yadırgamama neden oldu. Aslında diğer haritaları görmeden fazla bir yorumda getirilecek bir mesele değil. Ama Rotterdam Haritasındaki yoğun renk paletinin ayarlanması gerekiyor. Burada benim şöyle bir düşüncem de mevcut Dice ekibi acaba burada değişen bir atmosferi vermek isterken renk ayarlamasını tam olarak ayarlayamadı mı ?

Betadaki 2 Haritanın tasarımına gelecek olursak benim gibi taktiksel ve takım oyunu sevenler için gayet iyi dizayn edilmiş . Ben beğendim açıkcası. Umarım taktik ve takımsal oynanış diğer haritalar içinde geçerli olur. Harita konusunda çok iyi bir oyun olacağının sinyalini bu iki harita veriyor. Burada şunu da belirtmek istiyorum her ne kadar eleştirilse de Rotterdam haritası Narvik’ten daha çok beğenilmiş. İlginç bir durum…

Taktik ve Takım kelimeleri geçmişken bu iki konuya yeni gelen ve oyuna direk etkisi olan yeni oynanış mekaniklerini ele alarak değinmek istiyorum. BF V duyurulduğunda üstünde en çok durulan durumlardan biriydi takım oyunu. BF oyununu oynayan oyuncuların büyük bir kesimi içinde önemli bir durum arz ediyordu. Bilhassa benim içinde. Alfa ve Betasını toplamda 38 saat oynamış biri olarak. Takım oyunun ne derece önemli olduğunu her defasında BF V bana hatırlattı. Bildiğimiz üzere 4 farklı sınıf bulunuyor. Ve hiçbir BF Serisinde sınıflar bu kadar net bir çizgi ile ayrılmamıştı. Ve bu beni çok memnun etti. Biraz daha açacak olursak durumu destek sınıfını ele alalım oyunda mühimmat desteği ve yeni gelen inşaat mekaniğinde büyük rol oynuyor. İnşaat te herkes çuval koyabiliyorken, destek sınıfı ekstra olarak dikenli tel , tankların girişini engellemeye yönelik şeyler inşa edebiliyor ve diğer sınıflardan daha hızlı şekilde inşaat işini gerçekleştiriyor. Sağlık sınıfı ise düşen takım arkadaşımızı daha hızlı bir şekilde iyileştiriyor. Recon sınıfı ise uzaktan adam spotlaması ve geriden destek vermesi ile büyük rol oynarken assault sınıfı ise sahip olduğu ekipmanlar ile savaş alanında tankları vs. patlatarak nefes almanızı sağlayabiliyor. Kısa kısa bahsettiğim bu özelliklere bakarak takım oyunun önemini bir kez daha altını çiziyorum ve oyunu oynarken de büyük bir zevk verdiği aşikâr.Ayrı olarak ta oyunda spot sistemi mevcut ama R6 daki gibi bir durum söz konusu direk olarak spotlama recon sınıfının ait bir durum olmuş.

Yeni gelen mermi ve saglık paketi ikmalini de beğendiğimi belirtmem gerekiyor. Aynı şekilde inşaat sistemi de öyle ama bunun geliştirilmesi lazım. Özellikle bu iyiliştirme ve yeniden doğma süresinde bir kısaltılmaya ve fetih modu için birkaç inşaat mekaniği düzenlemesi gerekiyor.

Silahlar konusunda bazı silahları sevmedim bazılarını ise oyunun çıkışı ile birlikte kullanacağım silahlar arasına şimdiden girdiğini belirtmem lazım. Silahların vuruş hissiyatı oyunda iyi derecede ve seslerde aynı şekilde. Ama Silahlarda ki asıl olay ise modlama seçeneğinde kopuyor. Yeni gelen bu sistemi çok beğendiğimi söylemeliyim. Silah ile oynadığınız süre ve başarının etkin olmasıyla yükselen deneyim seviyesi sayesinde gelen puanlar ile yetenek ağacına benzeyen bir sistem ile modluyorsunuz ve bu sistemin silahlara etki etmesi ve bunu hissettirmesi çok iyi hale getiriyor . Tank ve Uçak fazla kullanmıyorum BF serilerinde ama oynayanların beğenmediği gözüküyor. Bu konuda fazla yorum yapamayacağım ama düzeltilmesi gereken konu olduğu aşikar. Aynı şekilde modlama araçlar içinde mevcut belirtmek lazım.

Oyuna karakter ve silah özelleştirme seçeneği daha da artılırıldı. Bir çok oyuncu absürt kaçan ekran görüntülerini görünce bu durumu fazla sevmedi ama açıkçası benim sevdiğim bir durum oldu. Beta da kısıtlı bir özelleştirme mevcut ve umarım bu şekilde değildir, çıkışı ile daha fazla seçenek eklenir.

Karakter kullanımı gayet seri olan oyunda, eklenen seslendirmeler ve karakter animasyonları ile doygunluk seviyesine ulaştırılmış. Uzun bir inceleme olduğunun farkındayım ve umarım okurken sıkılmamışsınızdır. Bir kaç konuya değinip incelemeyi sonlandıracağım.

Dice ve Ea artık daha bütünleşmiş bir oyuncu topluluğu istediğinden Premium pass olayını kaldırdı ve oyuna birçok oyun modu geliyor. Her ne kadar adı ilgi çekici gelmese de Bf V gelecek olan Br modu için heyecanlıyım. Aynı şekilde nasıl bir co op modu olacak ve hikaye konusunda pekte başarılı olmayan bf serisi BF V ile bu tabuyu yıkacak mı yakında göreceğiz. Genel hatları ile ele aldığımız BF V getirdiği bazı yeni özellikler ile seriye yenilik katmayı çalışmış. Kimisine göre başarılı kimisine göre başarılı olmayan bu yeni özellikleri kendi açımdan beğendim.

BF V kesinlikle kötü bir oyun değil bundan emin olabilirsiniz ve ya BF 1 gelmiş Dlc hissiyatında da değil aralarında ayrılan birçok fark var ve en önemlisi kendi açımdan oyundaki yoğun çatışmaların olduğu yerde zaten olacaktır ama karmaşıklık son bulmuş ve takım oyunu bu oyunda çok önemli hatta 8 veya 12 kişi birlikte felan girerseniz bu takım oyununun verdiği eğlenceyi kat ve kat artırabilirsiniz. Oyunun hızıda bir tık daha düşürülse daha da iyi hal alacaktır büyük ihtimal. Bu arada lütfen Cod:BO4 İle kıyaslamayalım Fps olmaları hariç ikiside ayrı kulvarların oyunu. ( BO4 Denedim bu arada )

Dediğim gibi beta da olan hatalar ve buglar oyunun çıkış tarihine kadar düzeltilecek durumlar. Bunlar beta da olduğu için benden eksi alacak durumlar değil. .Beğenmediğim durumları oldu bunları da belirttim inceleme içinde hatta şunu unutmuşum bazı içeriklerin mesela BR modunun daha sonra gelmesi üzmüyor değil ama genel itibari ile BF V beğendiğimi söylemeliyim. Özellikle Takım oyunun işlevselliği ve yeni gelen özellikleri beğendiğimi belirtmem lazım. Son yayınlanan 6 dakikalık video ile de oyun hakkında edindiğim yeni bilgilerin yanında geleceğe yönelik çalışmalar ise umut verici. Oyunun 20 Kasımda çıkışını yapıyor. Fiyatı ise ne yazık ki kur sebebi ile yüksek , 300 TL Bandında satılıyor . Umarım fiyatlar düşer ve ya EA artık özel bir fiyat politikası aklına gelir ve öyle pazarlama yapar ise ne güzel olur tabi de böyle bir durum zorda umut işte ne yaparsın...

Ve kısa bir tavsiyem olacak bir çok yazı , yorum , eleştiri görüyorum. Herkesin eleştirisine ve yorumuna saygım sonsuz ama bu oyunu almayın ve almıyoruz gibi şeyler yerine niçin almayacağız ve ya şu sebebten dolayı sevmedim demek daha iyi olabilir düşüncesindeyim . Hepinize Okuduğunuz için Teşekkür ederim.Yazım hataları için ise kusura bakmayın elimden geldiğince bir şeyler yazmaya çalıştım … Umarım beğenirsiniz de... Hepiniz Sağlıcakla Kalın... Savaş Meydanlarında Görüşmek Üzere ...

Merhaba Arkadaşlar Çok yakın zamanda telefon alacağım. Lakin Aklımda hala soru işaretleri var. Hep şu ana kadar note 5 düşünmüştüm.Ama Z5P ise bi dönem kullandığım z3 den dolayı akışkanlığı gayet sağlamdı.Ve yazılım desteği çok iyi. Tasarımıda güzel. S6Edge ise Benim kuzen almış telefon harbiden tasarımı müthiş zaten özellikleride note 5 ile aynı sayılır. Son olarakta G5 İnceleme ve teknoloji mazgazlarında baktım aslında güzel telefon lakin bu fiyat segmentinde degermi bilemedim. Özelliklerine laf yok ama 2000 tlye kadar düşmüş durumda fiyatı daha fazla düşermi olabiltesi yüksek.

Sizce hangisini tercih etmeliyim bu telefonları kullanan arkadaşlar var ise görüşleri nelerdir ?
Herkese Merhaba Arkadaşlar...Bildiğiniz Üzere Dayz bekleye bekleye ne zaman gelecek full sürüm diye diye günlerimiz geçti ve geçiyor.Veya Sağlam bir survival oyun arayarak.. Fakat Birazdan açıklamaya çalışacağım konu ile Bu hasretinizi gidereceğinizi düşünüyorum.

Bu konuyu reklam olarak algılamayın kesinlikle modu yapan TÜRK TUGAYI ekibinin bile haberi yok.Sadece Arma 3 üzerine Chernarus Haritasını editleyerek yapılan bu müthiş işin DH Ailesindende haberi olmasını istediğimden.

Şimdi dediğim gibi FACT TEAM Olarak bizim için Dayz yeri çok ayrıdır.Fakat Dayz in kötü gidişatı ile Dayz den soğumuştuk.Başka Survival oyunlarında oynaya oynaya Dayz den bu yana bir yıldan biraz fazla zaman geçti.Taki TT Ekibinden bana mesaj gelene kadar.İlk bigileriokuduğumda ilgimi baya çekmişti.Takımım FacT Ekibinede ilk bilgileri aktardım.Hepimizin ilgisini çekti TT Ekibinin yaptığı bu çalışma.Herkes Chernarus'a geri mi dönüyoruz diyordu.Emin olun o an en sonunda mı kelimesinin çıkmasını çok istiyorduk.Ben TT Ekibi ile sürekli iletşim

halinde bulunuyordum.Ve verilen bilgiler cidden Bu Adamalar Dayz Yapımcılarının yapamadığı işi yapıyorlar bu iş müthiş olacak diye içimde hep bir istek vardi.Ve İlk Servera adımıızı Uzun süre sonra Chernarusa adımımızı atmıştık.Ve yapılan bu müthiş çalışma ile Serverda koşuşturmayabaşladık.İlk tabiki Fpslerimize baktık ve en düşük sistemlerdeki testlerimiz bile Bu adamlar Dayz yapımcılarının yapamadığı işi yapmışlar demeyi dedirti bizlere.Atmosfer konusunda ise müthiş bir işe imza atmışlar Yerden yükselen sisler şimşekler Silahlarımız ve arabalarımızdaki ışıklar ile sislerin dansı cidden atmosferi doruklara çıkardık ve Dayz de göremediğmiz Zombiler Burda varlar merak etmeyin ve cidden bayada zombicilikte iyi iş çıkartıyorlar.Diğer değinmek istediğim nokta ise Dünyada sadece bu server'a ait olacak loot kodlaması bunun üzerinde baya uğraştı TT Ekibive cidden de Loot dengesi baya baya iyi olmuş.Diğer değinmek istediğim konu is npcler haritada belli bölgere eklenen fakat orantılı ve düzenli şekilde eklenen bu npcler baya bizleri zorlayacak.Aslında daha anlatılacak bir çok olay mevcut fakat ben bunları Server'a gelerek test etmenizi isterim.

Bunlar benim Yorumlarım Server hakkında ve Emin olun bu yazdıklarımın hiç biri abartı değil.Abartı bulan Arkadaşlarımızıda Servera gelip görmelerini isterim.Server hakkında hala büyük çalışmalar var bu yüzden TT ekibi belirli bir zaman veremiyor.Fakat çok çok yakında serverın açılacagınıda belirtiyorlar..Biz FACT TEAM Olarak her türlü Desteği vereceğimizi kendilerine zaten ilettik böyle yapılan müthiş işe destek verilmeside lazım zaten. Diyerek FACT TEAM'den Abilerim ve Kardeşlerimin yorumlarından bir kaç kesit paylaşmak istiyorum Server içi oyun görüntüleri ile.

Ek olarak Bence Herkesin açık ara en iyi seri olarak gördüğü Oyundayz serisi kendi açımdan bazı bölümlerini 2 ve ya 3 defa izlemiş olduğum Dayz serisine çıkacak bu mod sayesinde TALHA ABİ ve GÖKHAN ABİ'nin Chernarus'a geri dönmelerini ben dahil bence seriyi severleride çok mutlu edeceklerdir. :) Belki konuya göz atarlar diye ben haberdar etmek istedim :)

@n0.pRobLem @razzraziel

''FacTeam olarak serverın destekçisi olacağız. Şuana kadar gördüğüm en iyi exile chernarus plus modudur. Bugün DayZ oynayan playerlar aynı koşullarda hatta daha iyi koşullar da yüksek fps, gerçekçilik,

görevler, dünya da tek olan yeniden yazılan bir loot sistemiyle DayZ i çok rahat oynayabilirler. Şuan bu mod DayZ in bitmiş halidir. DayZ playerlarının kesinlikle girip bakması gereken bir moddur.

Eksiksizdir kusursuzdur geliştirmeye açık en önemlisi tam anlamıyla survivaldır ve gerçekçilik ön plandadır. Sonuna kadar bu modun ve yapımcılarının arkasındayız. Ellerine sağlık iyi ki yapmışlar ve böyle bir platform kurmuşlar.

TÜm takımları ve oyunCUlarını burada görmek alacağımız keyfi şüphesiz arttıracaktır. Tekrar herkese teşekkür ederiz.''

''Gece ilk denemeye gelemedim çok moralim bozulmuştu ama simdi girdim abi efsane server bu tarzi seven kosun gelsin abi açilmasini bekliyoruz!''

''Dusuk sistem ozelliklerinde bile muhtesem bir performans aldim. Kesinlikle abartmiyorum cok iyi tasarlanmis bir atmosferi var. Oynanabilirlik muazzam. FacT team olarak server ve server yapimcilarinin sonuna kadar arkasinda ve desteklerimizi sunacagiz.

Bu serverda oynamak buyuk bir keyf vericektir butun oyunculara. Dun gecede soyledim boyle bir yapimi oyunculara sagladiginiz icin cok tesekkur ederiz cok basarili bir mod olmus.''

''2 gün önce takımım FacT ile birlikte sunucuyu canlı kanlı test etme şansı buldum. Sunucunun şuan ki hal ve durumu değineceğim 2. nokta olucak keza sunucu sahiplerinin hiçbirini tanımıyor olmama ramen bizi sunucularında test amaçlı

misafir ettikleri süreçte, sayımız epey kalabalık olmasına karşın her birimizin söyledikleriyle birebir ilgilenip, son derece güzel bir misafirperverlik gösterdiler. Gerek konuşma tarzı olsun gerek üslup olsun gerekse herhangi bir

soruya cevap verirken izledikleri yol olsun gerçekten sadece bu yönleriyle bile fazla fazla övgüyü hakediyorlar ve gözlemlediğim bu durum benim için oyundan çok daha önce gelir..

Sunucuya değinmek gerekirse DayZ oynamamış biri olarak ilk girdigim andan itibaren son derece keyifli zaman geçirdim. Zombi ve NPC ayarlamaları, harita üzerindeki editlemeler, hava kondisyonları, loot-spawn gibi ayarlamalar nokta

atışıyla tam isabet olmuş. Sunucuya dair '' ne eksik yada ne olsa güzel olurdu ? '' sorusuna, DayZ oynamamış biri olarak net bir cevap bulamıyorum lakin DayZ oynamış pek çok takım arkadaşımda benim gibi bu soruya kolay ve net bir cevap bulamıyor. Çünkü Arma 3 ve Zombi-Survival temasına dair olabilecek bütün pozitifilikler hali hazırda düşünülmüş ve uygulamaya konulmuş. Yani en azından benım oyundan aldığım keyif babında bu şekilde düşünüyorum. Sunucuya dair en çok hoşuma giden 1-2 özelliği söylemek gerekirse ; Base sistemininin günümüz popüler dizisi The Walking Dead ' de ki gibi, bulunan bir yapının etrafına tel örgü - duvarlarla kapatarak orayı bir sığınak haline getirilmesine olanak tanınması en çok hoşuma giden özellik diyebilirim. Oyunun Reality Survival temasında olduğunu düşünürsek bu sistem, oyunu sürrealist olmaktan biraz daha öteye itiyor. Bir diğer en çok beğenimi kazanan özellik ise Loot Droplarını elde edebilmek için verilmesi gereken mücadelenin zorluğu.. Özellikle haritada işaretlenmiş belli bölgelerde ki lootları almak için gerçek anlamda ter dökmeniz ve dikkatli olmanız gerekıyor. Elini kolunu sallayarak işe yarar gear loot edebilmenin önüne geçilmiş yani..

Sunucuya olan sabırsızlığım ve desteğim epey yüksek. Sunucuya emek veren ve kısa sürede sanal ortamın laçkalığını üzerlerinde taşımadıklarını göstererek, insanlık adına oldukça iyi bir etki bırakan insanlar '' biz bu sunucuyu oynattıracağız '' dedikleri sürece ben varım ve oynarım.''

TT Gaming Server Facebook Sayfası

Ayriyeten FACT TEAM Olarak Server açıldığında haftanın çoğu gününde Canlı yayınlarda bulunacağız.Şu sıralarda Arma 3 ve Cs yayınlarımız bulunmakta

FACT TEAM Twitch Sayfası

FacT Team Facebook Sayfası

Server Test Yayın Linki

@n0.pRobLem@razzraziel
CORSAIR 8GB (2x4GB) Vengeance 180

MSI H97 PC Mate 320

Intel Core i5 4460 700

zalman z3 plus 600 w 360

Seagate 3.5" 1TB Barracuda 210

-----------------------------------------------------------------------------------------

Intel Core i3 6100 Soket 475

MSI H110M PRO-VD 210

GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsV Kırmızı DDR4 2400MHz 225

Seagate 3.5" 1TB Barracuda 210

zalman z3 plus 600 w 360

Elimde Sapphire R9 280 Dual-X var onu kullacagım sistemlere son fiyat bu şekilde ekran kartı zaten olduğu için diğer parçalara toplamda 1750 lira limitim mevcut :)
http://www.thedivision.gen.tr/forum/

Tom Clancy’s The DivisionUbisoft’un 2013 yılından beri yapımını sürdürdüğü ve 8 Mart 2016’da piyasaya süreceği yeni oyunu Tom Clancy’s The Division’dan bahsedeceğiz size…

Konumuza başlamadan önce Player vs. Player yani PvP seven oyuncuların çok hoşuna gidecek, hikâyesi, grafikleri ve oyun motoruyla adından sıkça ve uzun süre bahsettirecek bir oyun Tom Clancy’s The Division…

Oyun yakın gelecekte Amerika Birleşik Devletlerinin mega şehri New York’ta geçiyor. Para üzerinden bulaşan bir virüs New York’u mahvetmiştir. Yaşam felç olmuş ve tüm kaynaklarla birlikte elektrik, su, kanalizasyon, iletişim kanalları çalışmaz hale gelmiştir. İnsanlık bir kaosun içinde sürüklenip gitmektedir, derken kahramanımızla bu bozuk düzeni sağlamak için sahaya iniyoruz. Amerikan hükümetinin ve gizli servislerinin, The Division adlı operasyonlarında yer alacak kahramanımızla bir yandan virüsle savaşacak, bir yandan New York’u ele geçiren çetelerle boğuşacak bir yandan da New York’un yaralarını sarmaya çalışacağız. Evet! Kahramanımız bu ağır yükün altından tamamen sizin yaptıklarınızla ve yapmayacaklarınızla oyunumuzu şekillendirecek! Oyunun hikâyesiyle alakalı daha detaylı bilgi ve çözümlere zaten Tom Clancy's The Division Türkiye Destek Sayfamız üzerinden erişebileceksiniz!

Giriş cümlemizde de bahsettiğimiz gibi oyunun PvP yapısı çok çok ön plana çıkmaktadır. Arkadaşlarınızla birlikte ilerleyebilecek çetelere karşı ve virüslere karşı birlikte hikâyeyi canlandırabileceğiniz gibi yine karşınızdaki oyuncu gruplarıyla da çatışmalar yaşayabileceksiniz. Tom Clancy's The Division Türkiye Destek Sayfası olarak PvP oyun platformunu canlandırmanıza ve oyunda sağlam bir duruş sergilemenize yardımcı olacağız.

Ubisoft, Tom Clancy's The Division oyununun, 8 Mart 2016 tarihinde PC, Ps4 ve Xbox One konsolları için çıkacağını duyurdu.

Oyun hakkında detayları ve daha fazlasını bulmak için forumumuza katılabilir ve blog haberlerimizi takip edebilirsiniz.

Ayrıyeten de site açılışımıza özel beta key çekilişi yapacağız hepinizi bekleriz (Çekiliş ayrıntıları sitemizde yayınlanacaktır.Çekiliş sonucunda kazanırsanız kazandığınız keyi PC/X0/PS4 platformlarının herhangi birinde kullanılabileceksiniz .) Sizlerin desteği ile hep birlikte büyüyeceğiz ve Ubisoftun dikkatini çekip oyunu Türkiyedeki oyuncuların azda olsa uyguna almasını sağlamak zor ama imkansız değil.

Tom Clancy's The Division Türkiye Destek Sayfamız:http://www.thedivision.gen.tr/forum/

https://www.facebook.com/TRDivisionTR/

http://steamcommunity.com/groups/TheDivisionTR

https://www.facebook.com/groups/772048066260621/

Merhaba Arkadaşlar ben daha cok fps oyun oynuyorum.3 Monitör arasında kaldım Asus Vx248 BenQ RL2455 ve son olarak araştırmalarımla Samsung S24D390H Bu Monitör u kullanan arkadaşalr Fps Oyunlarında memnunlarmı BeterBöcek Hocamız konusunda önerilerde mevcut ama ben kullanan arkadaşlardan merak ettim :)
Bildiginiz üzere rainbow six siege betası bu gün başlayacaktı fakat sanırsam hala erişime açılmadı bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız varmıdır saat kaçta açılacağı hakkında ?
Herkese Merhaba Arkadaşlar Twitch de yayın yapmak için pc toplayacağım ben bu parçaları seçtim sizce nasıldır veya daha ne yapılabilir yardım ederseniz bi iyi olurki Şimdiden Teşekkürler :)

MSI GTX970 GAMING 100ME GDDR5 4GB 256Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı

MSI Z97A GAMING 7 Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3300MHz(O.C.) hdMI&DP Anakart

Intel Core i7 4790K Soket 1150 4.0GHz 8MB Önbellek 22nm İşlemci

CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Pro DDR3 2400MHz CL11 Kırmızı Soğutuculu Ram

CORSAIR CARBIDE SERİSİ CHAMP/SPEC-02 80PLUS 650W KIRMIZI FANLI MidT ATX KASA

ASUS DRW-24F1ST 24X ± DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI

WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk

samsung 120GB 850 EVO SATA 3.0 (Okuma 540MB / Yazma 520MB) SSD

logitech G105 GAMING KEYBOARD-TR LAYOUT

LOGITECH G300s GAMING MOUSE

LOGITECH G35 OYUN HEADSET

AOC 23.6" E2461Fwh GENİŞ EKRAN led MONİTÖR

MONSTER 140460 HDMI KABLO,MC1000HDEXS,HIGH SPEED, 2M

COOL MASTER HYPER 212EVO 775/1155/56/1366/2011&AM2+AM3/AM3+/FM1 İŞLEMCİ SOĞUTUCU

CORSAIR AIR SERİSİ AF140 140MM KIRMIZI LED FAN
Selam Dostlar Biz arkadaşlarla oynamak için server kiralaldık oyuna .. Fakat mod yuklemeye çalışıyorum servera bir türlü aktif olmuyor bunu nasıl halledebilirim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 27 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 833
İkinci El Bölümü Mesajları: 26
Konularının görüntülenme sayısı: 70.233 (Bu ay: 596)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 102 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.