Şimdi Ara

### DESTAN ORANGE ARDREAM CLAN ALIMLARI ### (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
0
Favori
6.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: S

quote:

Orijinalden alıntı: oguzdh

Charlar hazır kanka 2 kişi olarak gelebiliriz cidden sağlam bi clan yapabilirsek

Ekledim listeye, sağlam clan olabilmemiz için daha fazla arkadaşa ihtiyacımız var.

benide ekleyim ardreamın en sağlam priesti olarak geleceğim
  • Hadi bakalım, senide ekledim hocam.
  • Bende 2009'dan sonra ilkkez oynayacağım o zamanlar lamer çoktu..Sana mail attım S bana dönersen sevinirim..Yeni acc açacagım sorun olur mu?
  • Senden mail gelmemiş bana. Herkes yeni açacak, ne gibi bir sorun olabilir ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _baron_

quote:

quote:

Charlar hazır kanka 2 kişi olarak gelebiliriz cidden sağlam bi clan yapabilirsek

Ekledim listeye, sağlam clan olabilmemiz için daha fazla arkadaşa ihtiyacımız var.

sen çarı daha yeni başkasına vermedinmi. Verdiysen eğer büyük talihsizlik olmuş

• Eğer askere gitmiyor olsam bomba gibi bir dönüş yapabilirdim ama 21 inde gidiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Mustafa|

Eğer askere gitmiyor olsam bomba gibi bir dönüş yapabilirdim ama 21 inde gidiyorum

hayırlı tezkereler sağ salim dönersin inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne bilim ben ya adamı

quote:

Orijinalden alıntı: |Mustafa|

Eğer askere gitmiyor olsam bomba gibi bir dönüş yapabilirdim ama 21 inde gidiyorum

hayırlı tezkereler sağ salim dönersin inşallah

Amin dostum çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

quote:

Orijinalden alıntı: _baron_

quote:

quote:

sen çarı daha yeni başkasına vermedinmi. Verdiysen eğer büyük talihsizlik olmuş

ewet verdim verdiğim charda destandaydı zaten :) önemli değil nasip böyleymiş :)

• Öncelikle selamlar.
    Senelerdir knight online oynamıyordum,taa ki bir ay öncesine kadar.Edana-Diez-Beramus serverlarında uzun seneler oynadık.Daha sonra askerlik-evlilik-iş hayatı vb. nedenler ile grup olarak Knighti birakmıstık.Zaten Usko'ya tekrar başlama niyetim yoktu.Oynanmaz hale geldiğini gördükden sonra hepden soğumuştum.PvP server'larda yaşca küçük kardeşlerim - abilerimle takılmaya başladım son 2 aydır,8 aylık serverda 1 ay içinde en iyi clan -oyuncu sıralamasında ilk 5 e girdik.Vent-Ts olduğu sürece komutcu debuff priest oynatıyorum.Şimdi konunuzu gördüm forumdan arkadaşlarla başlasammı diye bir soru işareti oluştu kafamda..

Serverin durumu nedir ? İtem - illegal program kullanımı ne seviyede ? Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Bende senin gibiydim uzun bi aradan sonra yeniden geçen hafta başladım destanda. Şöyle diyim item pek yok ama kospu olmayan adam neredeyse yok. Heryer oto oyuncularla kospcularla dolu. Hemen her sınıfın kospu var artık Eskiden sadece roguelerin vardı 5li ok atarlardı şimdi asas lar ve wariorlar kosp kurunca okçulara kutu vermiyolar o derece. Uçuyolar kaçıyolar duvardan geçiyolar.. Bunların bitmesi lazım keşke bitirilse ozaman tadı cıkar oyunun. Ben tüm bunlara rağmen elle kasıyorum 6 günde 57 oldum %40ım. Şimdi clanımızda olursa çok güzel olur en azından kendimizce hilesiz hurdasız oynarız
  • Başlayacaksak yarın pre + gb çekerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • |Mustafa| Hayırlı tezkereler hocam, askerlik bitince artık.

WoX~ Selam. Serverda item pek yok, fakat illegal çok, ama uzun sürmez bu saltanat kafanızı yormayın. Genelde PK yaparken video rec oluyor, onları da editleyip resmi foruma koyuyorum. Mesela şu an GM oyunda ve ban atıyor.

Göktürk. Başlayacağız, takipte olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S -- 9 Kasım 2012; 20:55:15 >
  • Ben takipteyim olay varsa kasacağım malum tek basına hiçbir sey yapamıyorsun exp bile kasilmiyor tüm slotlar koxper dolu

• Merhaba arkadaşlar,
    Eğer birlikte lvl kasacaksak gelirim şu an char yok o yüden.
    Pre falan alabilirim ve asas'ta iyiyimdir.
    Şartlarım kabulse beni de ekle .
  • Hadi ama beyler ben 58 oldum bu gidişle master açıcam valla Bir an önce icraata geçelim hafta sonu akalım andreamda. Biraz hızlandıralım bu işi
  • herkese selamlar arkadaşlar bende 4 yıl aradan sonra destanda başlayabilirm yeterki birlik beraberlik dostluk olsun ben varım kabul ederseniz yarın pre+gb çekerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

Hadi ama beyler ben 58 oldum bu gidişle master açıcam valla Bir an önce icraata geçelim hafta sonu akalım andreamda. Biraz hızlandıralım bu işi

Aman diyim hocam coşma hemen,yarın boşum bu iş ile ilgileneceğim, leveli olmayan arkadaşlara yardımcı olacağız herkes +57 olmadan PK yapmayacağız. En az 1 party çıkarabilelim ki keyfimiz olsun.
    quote:

Orijinalden alıntı: polat1314

herkese selamlar arkadaşlar bende 4 yıl aradan sonra destanda başlayabilirm yeterki birlik beraberlik dostluk olsun ben varım kabul ederseniz yarın pre+gb çekerim

Ekledim listeye.
    quote:

Orijinalden alıntı: Fatih_19

Merhaba arkadaşlar,
    Eğer birlikte lvl kasacaksak gelirim şu an char yok o yüden.
    Pre falan alabilirim ve asas'ta iyiyimdir.
    Şartlarım kabulse beni de ekle .

Aldım seni de kara listeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S -- 9 Kasım 2012; 23:38:57 >

• Bugun Bursa'ya gidiyorum yarın kasarım 55 im exp pre var zaten

• son durum ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.