Yarbay
28 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
44 üye
Görüntülenme
Toplam: 213 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Xiaomi hakkında en ufak bir dedikoduyu bile haber olarak yayınlayan teknoloji siteleri neden bu konuyu görmezden gelmiş anlamadım açıkçası, yapılan sponsorluk çalışmaları mı bunun sebebi yoksa medya patronlarının mobbingi normal bir şey olarak görmesi mi? tabii gözünüzden kaçmış olması daha yüksek bir ihtimal.


Haberi direkt olarak buraya yapıştırıyorum.


Avcılar Xiaomi Salcomp fabrikasından Patronların Ensesindeyiz Ağı’na ulaşan işçiler ağır çalışma koşullarının ve haksızlıkların artarak devam ettiğini dile getirdiler.

Fabrikada yaşadıkları sorunları anlatan işçiler, işe girerken hafta sonlarının haftalık tatil denildiği halde zorunlu mesaiye çağırıldıklarını, gelmek istemeyen işçiler için tutanak tutulduğunu, bazı işçilerin mesai ücretlerinin hiç yatırılmadığını, bazılarına da eksik yatırıldığını belirttiler.

İşten çıkarmalarla ilgili istifa baskısına maruz kaldıklarını belirten işçiler, işten çıkarılan işçilerin de ihbar tazminatlarının verilmediğini, işten çıkarılma sebeplerinin ise “performans düşüklüğü”, dedikodu, mesai saatlerine geç geldi gibi gerçeği yansıtmayan sebepler olduğunu dile getirdiler.

İşçiler ayrıca üretim müdürünün insanların dini tercihlerine yönelik olumsuz davranışlarının olduğunu ve buna yönelik sözlü ithamlarda bulunduğunu aktardılar. Patronların Ensesindeyiz Ağı’yla temasa geçen işçiler, yaşanan hak gasplarına karşı mücadele etmekten vazgeçmeyeceklerini ifade ettiler.


Kaynaklar:


https://patronlarinensesindeyiz.org/2021/07/10/avcilar-xiaomi-salcomp-fabrikasinda-iscilere-fazla-mesai-ve-istifa-baskisi/?fbclid=IwAR1wz3w9-jd8G_OS6nnXL4lDUQk0xvw122bl0j2PtxDaI64PTUME8XfxYz8


https://haber.sol.org.tr/haber/avcilar-xiaomi-salcomp-fabrikasinda-iscilere-fazla-mesai-ve-istifa-baskisi-309009

İstediğim şey biraz ilginç, var mıdır bilmiyorum ama.

Saçı parlatmadan şekil veren sprey arıyorum, Wax vs. de olur aslında.
Arkadaşlar tavsiye ettiğiniz, alışveriş yaptığınız hızlı backorder firmaları nelerdir?

Önce domain sonra ödeme tercihimdir.
Lilyhammer tarzı hem suç hem komedi içeren dizi tavsiye eder misiniz.

Mafya -gangster ilişkileri ve kara mizah tarzında komedi aslında aradığım şey.
Snatch - The family gibi hem suç hem komedi unsuru barındıran filmler önerir misiniz?
IMDB puanı falan farketmez beğendiğiniz filmleri yazın lütfen.
22 yıl önce bugün ODTÜ - Washington arasında 64 K'lık kiralik bir hat ile ülkemizde internet erişimi sağlanmıştır.


Değerli Knight Online oyuncuları,

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Europa-Helios-Titan sunucularında birleşime gittik ve bu 3 sunucunun oyuncularını tek bir çatı altında topladık. Bu süreçte oyuncularımızın, gerek forum, gerekse facebook sayfamız üzerinden yeni bir sunucu için isteklerde bulunduğunu gördük ve sizlerin düşüncülerinizi dikkate alarak, ASGARD ismini verdiğimiz yeni sunucumuzu, 03.07.2014 Perşembe tarihi itibariyle açmaya karar verdik.

ASGARD isimli yeni sunucumuzu, mevcut diğer sunuculardan ayıran en önemli özellik, sadece OTP sistemini kullanan oyuncularımızın giriş yapabilecek olmasıdır. Dolayısıyla eğer OTP sistemini kullanmıyorsanız ve ASGARD isimli yeni sunucumuzda oynamak istiyorsanız, bir an önce OTP Sistemine geçmenizi öneriyoruz.

OTP Sistemine üye olma, OTP programının kurulumu ve kullanımı ile alakalı daha detaylı bilgi almak için lütfen burayı tıklayınız.

OTP Sisteminin uygulamasını aynı zamanda mobil telefonlarınıza indirip, kullanma şansınız olduğunu da sizlere bildirmek isteriz. OTP Sisteminin mobil telefonlar için kurulumu ve kullanımı ile alakalı daha detaylı bilgi almak için lütfen burayı tıklayınız.Tüm oyuncularımıza iyi eğlenceler dileriz.
NttGame | Knight Online Ekibi

Read more:http://forum.nttgame.com/forum/showthread.php?102000-Duyuru-Yeni-Sunucu-Asgard!#ixzz36KCJnOY7
Under Creative Commons License: Attribution Non-Commercial Share Alike
Follow us: @KnightOnline on Twitter | 362397760484902 on Facebook
[code]


deneme 123
Merhaba arkadaşlar,

Bu yöntemi uzun zamandır kullanıyorum, forumda bir arkadaş bilgisayar ile aynı yöntemin anlatımını yapmış, hiç bir farkı yok diyebilirim, tabii ki bir bilgisayar yerine telefonu kullanmak hem elektrik gideri bakımından hem de bilgisayarınızı kullanmanızı önlememesi bakımından daha mantıklı.

Hemen anlatıma geçiyorum;


Öncelikle şuradan uygulamayı indirin;https://play.google.com/store/apps/details?id=com.prohiro.macro

İşlemden önce ekranınızın zaman aşımı modunun kapalı olduğundan ve oyun ekranının önüne geçebilecek uygulamaların çalışmadığından emin olun. Daha sonra aşağıdaki adımları tamamlayın.

1) Uygulamayı yükledikten sonra Start butonuna basarak çalıştırın.
2) Clash o Clans'ı açın ve telefonunuzun ses kısma tuşuna basın, Üstte çıkan Record butonuna basın ve hareketinizi kaydetmeye başlayın.

(Bu hareket sizin belirlediğiniz, sürekli tekrarlanacak olan bir hareket, oyundan düşmemeniz için yani. Ben parmağımla sağ sol hareketi yapıp kaydediyorum mesela.)

3) Hareketiniz bittikten sonra tekrar ses kısma tuşuna basın ve işlemi tamamlayın.
4) Şimdi bi' macro kaydettik ve bunu çalıştıracağız, ses kısma tuşuna basıp kaydettiğimiz Record_*****.txt macrosunu açıyoruz, en son kaydettiğiniz macro en altta olur.
5) Açılan 2. pencerede Times:1 yazan kısımda - tıklatarak Times: Infinity yapıyoruz play dedikten sonra macromuz çalışacak.


Bonus:

Bu işlem için telefonunuzun kilitlenmemesi yani ekranınızın kapanmaması gerekiyor, fakat aşağıda linkini verdiğim uygulama ile ekranınızın ışığını kapatabilir ve programın çalışmasına devam etmesini sağlayabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.promethylhosting.blackout


Düzenleme: telefonunuzun rootlu olması gerekiyor.
Merhaba arkadaşlar,

Bilenleriniz vardır, bilmeyenleriniz için PAX EAST 2014 bu sene 11-13 Nisan günleri Boston'da gerçekleşecek League Of Legends'a dair şeylerde olacak ama beklentiniz yüksek olmasın, pek çoğunuzun PAX deyince aklına LoL için skinler gelebilir ama bu skinler genelde PAX PRIME için çıkar. Ama şuraya EAST için gelecek olan iconu da sıkıştırıvereyim. Nasıl elde edileceği konusunda en ufak fikrim yok, LoL ile ilgili PAX gelişmelerini bu konu altından güncelleyeceğim.


Hakkında
Konum: Ankara, Çankaya
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Sinema TV Fotoğraf
Forum İmzası:
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Mesaj Sayısı: 4.900
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.498
İkinci El Bölümü Mesajları: 95
Konularının görüntülenme sayısı: 1.413.783 (Bu ay: 383)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 516 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.