Yarbay
28 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
44 üye
Görüntülenme
Toplam: 117 (Bu ay: 10)
Gönderileri
Arkadaşlar istediğim program EMDB gibi bilgileri IMDB'den çeksin fakat, kullanıcının bilgiler üzerinde değişiklik yapması için şifre girmesi gereksin, ya da ağ üzerinden admin panel kullanarak film ekleme yapılsın.

İstediğim programı internet cafe bilgisayarlarında kullanacağım, az çok anlamışsınızdır ne yapacağımı, alternatif seçenekler de önerebilirsiniz.

İyi forumlar.
Arkadaşlar BIOS'a girdiğimde fotolarda görüldüğü gibi tüm seçenekler silinik olarak gözüküyor ve seçilemiyor. Sanırım administrator password uygulanmış (BIOS'a girerken, şifre vs. istemiyor) installed yazıyor fakat silinik olduğu için seçip kaldıramıyorum da. Ne yapmam gerek?

Not:Amaç DVD boot edip pc formatlamak. Sistem Win7 x64, BIOS son sürüm güncel. PC Asus n61jq

İstediğim şey biraz ilginç, var mıdır bilmiyorum ama.

Saçı parlatmadan şekil veren sprey arıyorum, Wax vs. de olur aslında.
Arkadaşlar tavsiye ettiğiniz, alışveriş yaptığınız hızlı backorder firmaları nelerdir?

Önce domain sonra ödeme tercihimdir.
.
Lilyhammer tarzı hem suç hem komedi içeren dizi tavsiye eder misiniz.

Mafya -gangster ilişkileri ve kara mizah tarzında komedi aslında aradığım şey.
Snatch - The family gibi hem suç hem komedi unsuru barındıran filmler önerir misiniz?
IMDB puanı falan farketmez beğendiğiniz filmleri yazın lütfen.
Yeni yönetmeliğe göre fiziki yeterlilik sınavı puanının % 30’u, mülakat sınavı puanının % 40’ı YGS puanlarında en yüksek olanının % 30’unun toplanıp sıralama yapılacak.
Yaş sınırı da 26 oldu.
Yönetmelik yayınlandığına göre alım kesin olarak yapılacak fakat ne zaman olacağı ve baraj puanı henüz belli değil.
Diğer ayrıntılara şuradan bakabilirsiniz;
http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2015/06/20150606-8.htm
22 yıl önce bugün ODTÜ - Washington arasında 64 K'lık kiralik bir hat ile ülkemizde internet erişimi sağlanmıştır.
Merhaba arkadaşlar,

Forumumuzun bu bölümü polis ve asker olmak isteyen üyeler için yeni açıldı, bende bölümün ilk konusu olarak bir soru cevap başlığı açayım dedim.

Buradan tecrübelerim doğrultusunda, Polis okulları (PMYO, FYO, PEM, POMEM) ve tüm Askeri okullar hakkında sorularınızı cevaplamaya çalışacağım.

İyi forumlar,
Hakkında
İlgi Alanları: Sinema TV Fotoğraf
Forum İmzası:
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.436
İkinci El Bölümü Mesajları: 90
Konularının görüntülenme sayısı: 1.431.673 (Bu ay: 1.357)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 456 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.