Şimdi Ara

### DESTAN ORANGE ARDREAM CLAN ALIMLARI ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
0
Favori
6.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 53
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 62
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 31
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • S (62 mesaj) BlıtzKrıeg (28 mesaj) Sánchez (21 mesaj) HeartQuake (14 mesaj) Le7els (12 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (72 mesaj) Mobil (29 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> ### DESTAN ORANGE ARDREAM CLAN ALIMLARI ###
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4899 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar,

Bundan 2 ay önce forumdan pek çok arkadaşımızın katılımı ile kurmuş olduğum clanıma yeni arkadaşlar arıyorum, katılmak isteyen arkadaşlar bana PM atabilirler.

Clanımız Ardream clandır, Legaldir, G1'dir, ırk Karus'tur.

Katılımcı arkadaşların;

*En az 60K NP'ye sahip olması,
    *Vent kullanması,
    *Oyun içi etkinliklere katılım göstermesi, (Savaşlar, PK'lar vs.)
    *Online süresinin yüksek olması,
    *İllegal programlar kullanmıyor ve kullanmamış olması,
    *Oyun ve oynadığı class hakkında tecrübe sahibi olması,
    *+18 olması, (Olgunluk derecesine göre değişebilir.)

Ben ve clandaki diğer arkadaşlarımızın beklentileri arasında.

*Totalde 7 kişi alınacaktır.

Herkese iyi oyunlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S -- 15 Ocak 2013; 11:20:28 >

|
    |

• Yarbay
    6027 Mesaj
    Arada takılmalık uğrayanları alıyor musunuz partylerinize? Hem efsane player nicki var charda Parabola
  • Yarbay
    4899 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Kolpaları almıyoruz.

Buyur gel, bu forumdan herkese kapımız açık.
  • Binbaşı
    1101 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    KheanJaii

Bende gelirim vent filan var ama öyle cok oturamam. hafta sonları takılırız
  • Yarbay
    2248 Mesaj
    keşke vaktim olsa oynayabilsem
    |
    |
  • Yarbay
    4899 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: KheanJaii

Bende gelirim vent filan var ama öyle cok oturamam. hafta sonları takılırız

Kaçıp gitme olmayacaksa sende gel. Ciddi bir takım kurmak istiyorum, bölümün yaş ortalaması zaten yüksek fakat, daha önceki oluşumlar gibi, EXP kasıpta clandan clan arkadaşlarla ne oyunda ne de forumda karşılaşmak isterim, amaç zevk almak ve bu zıkkımda gruplaşmadan olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S -- 7 Kasım 2012; 20:00:02 >
    |
    |
  • Yarbay
    2700 Mesaj
    Ventrilo kurdum 2 kere hack yedim ts3 se gelirim.asas var 55 level su an.30-40 m kastım md 7 sevdasına kuruş yok su an.ben katılırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    6027 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: S

Kolpaları almıyoruz.

Ayıpsın Parabola'ya Assassin oynamayı öğreten benim ya
    Gerçi chara 59 yapmaya üşendim ben 47 mi 48 mi ne şuan bi' chitin 7si ile beş parasız duruyor nicki için
    |
    |

• Yarbay
    4899 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Ventrilo kurdum 2 kere hack yedim ts3 se gelirim.asas var 55 level su an.30-40 m kastım md 7 sevdasına kuruş yok su an.ben katılırım

5-6 yıldır vent kullanırım hiç hack yemedim. Zaten Ardream'da boss keseceğiz ve düşen droplar pay edilecek, paylardan 3-5 kısıp vent alırız, yada benim diğer clanımla ortak birşeyler yaparız. Vent kullanırız çünkü hem hesaplı hem herkesin kullandığı bu.

quote:

Orijinalden alıntı: 6e

quote:

Kolpaları almıyoruz.

Gerçi chara 59 yapmaya üşendim ben 47 mi 48 mi ne şuan bi' chitin 7si ile beş parasız duruyor nicki için

İnanki bende de item yok, +7 cihitin setim var bi' kalanı full quest, herkese item yaparız orası sorun değil, geçen 3 saat içinde 2 lupus 1 lycoan düşürdük ondan aldığım pay ile dün +6 woe az öncede +6 garp bastım, Allah bereket versin.

Level kasma problemi olan arkadaşlara 35 levele kadar geceleri genie kurabilirim, zira bende 59 levelim pek yararım olmaz.

• Binbaşı
    1368 Mesaj
    ırk ı yazmamışsın. bizde edanadaki arklarla takılmalık destana geçtik. human açtık onlar 59da kaldı, bende can sıkıntısından 61 yaptım duruyor öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eurotrip -- 7 Kasım 2012; 20:21:11 >
  • Yarbay
    2700 Mesaj
    quote:

quote:

5-6 yıldır vent kullanırım hiç hack yemedim. Zaten Ardream'da boss keseceğiz ve düşen droplar pay edilecek, paylardan 3-5 kısıp vent alırız, yada benim diğer clanımla ortak birşeyler yaparız. Vent kullanırız çünkü hem hesaplı hem herkesin kullandığı bu.

quote:

quote:

Kolpaları almıyoruz.

İnanki bende de item yok, +7 cihitin setim var bi' kalanı full quest, herkese item yaparız orası sorun değil, geçen 3 saat içinde 2 lupus 1 lycoan düşürdük ondan aldığım pay ile dün +6 woe az öncede +6 garp bastım, Allah bereket versin.

Level kasma problemi olan arkadaşlara 35 levele kadar geceleri genie kurabilirim, zira bende 59 levelim pek yararım olmaz.

Yonetici yetkisi falan istemesi beni killandirdi,ts istemiyor onu

|
    |

• Yarbay
    6027 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Kolpaları almıyoruz.

Ben zaten pay falan almam ya takılmalık hani Parabola ismini PK'da kullanma hissini yaşamak için

• Yarbay
    4899 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Ben zaten pay falan almam ya takılmalık hani Parabola ismini PK'da kullanma hissini yaşamak için

Burada 00000000'da var, onu da alalım clana, beraber PK atın. Kunt var bide ama o +60.

quote:

O ney anlamadım?

• Yarbay
    2700 Mesaj
    quote:

quote:

Burada 00000000'da var, onu da alalım clana, beraber PK atın. Kunt var bide ama o +60.

quote:

O ney anlamadım?

Windows7 de yonetici yetkisi vermezsen çalışmıyor arkaplanda ventrilo.

|
    |

• Binbaşı
    1834 Mesaj
    bakın aklımı çelmeyin daha 2 gün önce charımı hediye ettim böyle bir grup daha önce niye sorulmadı :( bırakmak için 600 ytl gb la aldığım itemleri yaktım ama sorun değil .. forumdan kardeşlerle oynama tadınıda almak istiyorum bilmemki gelsemmi :(
  • Yarbay
    4899 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: _baron_

bakın aklımı çelmeyin daha 2 gün önce charımı hediye ettim böyle bir grup daha önce niye sorulmadı :( bırakmak için 600 ytl gb la aldığım itemleri yaktım ama sorun değil .. forumdan kardeşlerle oynama tadınıda almak istiyorum bilmemki gelsemmi :(

Niye yaktın yahu? ben de vardı bayağı bir GB oradan kazandığım para ile bilgisayarımı yeniledim, sen yanlış yapmışsın. Ama buyur gel dediğim gibi kimsede item yok, gerçi ortada şu an kimse yok ama item gibi bi' beklentimiz yok, yapar herkes itemini.

quote:

Allah Allah, benden hiç öyle bir yetki istemedi, buradan indiriyorsun değil mi?http://www.ventrilo.com/download.php

• Yarbay
    2700 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _baron_

Niye yaktın yahu? ben de vardı bayağı bir GB oradan kazandığım para ile bilgisayarımı yeniledim, sen yanlış yapmışsın. Ama buyur gel dediğim gibi kimsede item yok, gerçi ortada şu an kimse yok ama item gibi bi' beklentimiz yok, yapar herkes itemini.

quote:

Allah Allah, benden hiç öyle bir yetki istemedi, buradan indiriyorsun değil mi?http://www.ventrilo.com/download.php

Evet,64-bit benimki,ondan olabilir.

|
    |

• Yarbay
    4899 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bende 64bit kullanıyorum, farklı bir durum olabilir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1368 Mesaj
    bizden de istiyor yetki.
    |
    |
  • Yarbay
    2700 Mesaj
    Bilmiyorum valla açıkcası çekiniyorum kullanmaktan.ama fark etmez nası derseniz.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.