Şimdi Ara

### DESTAN ORANGE ARDREAM CLAN ALIMLARI ### (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
0
Favori
6.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne d1 e grebiliyorum nede ex kasabiliyorum kaldım. 59 %98im pt lere giremiyorum D1e girmek problem arada kaldım valla Crazy senle konuştuktan sonra hemen denedim gene olmadı giremedim d1e, çok denedim olmadı tekrar d2ye girdim bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

ne d1 e grebiliyorum nede ex kasabiliyorum kaldım. 59 %98im pt lere giremiyorum D1e girmek problem arada kaldım valla Crazy senle konuştuktan sonra hemen denedim gene olmadı giremedim d1e, çok denedim olmadı tekrar d2ye girdim bende

Hocam sen niye exp kasıyorsun ki yahu? ihtiyacın yok ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: S

Kombinen var stada gitmiyorsun sana yuh diyorum yuuuuh. Kur venti sorun olmaz.

Yeniliriz zaten diye düşündüm
    Tamam yarın öğlen gelirim ben oyuna da vente de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam acele etme sen hazırsın sayılır zaten. Diğer arkadaşlara yardımcı oluyorum ben.
  • quote:

Tamam acele etme sen hazırsın sayılır zaten. Diğer arkadaşlara yardımcı oluyorum ben.

Yardımcı olmak icin diyorum zaten

• Base'ye geçme gibi bir durum olursa warrior dizebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sasori-Sama

Base'ye geçme gibi bir durum olursa warrior dizebilirim

RLBde adam yok hocam.
  • quote:

quote:

RLBde adam yok hocam.

Uzmanlık alanlarım mage,warrior ve archer oluyor benim.Warrior ve archer ardream da zaten iş yapmaz, mage dizerim dizmesinede dd durumu sıkıntıymış tek spike ile canın çoğu gidince oyun zevki kalmıyor bende.
  • quote:

quote:

quote:

RLBde adam yok hocam.

Uzmanlık alanlarım mage,warrior ve archer oluyor benim.Warrior ve archer ardream da zaten iş yapmaz, mage dizerim dizmesinede dd durumu sıkıntıymış tek spike ile canın çoğu gidince oyun zevki kalmıyor bende.

DD çıkartır KO kesinlikle bence.

• Elinde fazladan 35 lvl üstü 35-40-45 lvl gibi okçu çarı olan varmı ? sıfırdan kasmak istemiyorum eğer oynamayacak olan arkadaş varsa çarı bomboş bi halde bana verebilirse çok makbule geçer
  • 55 lv rogue karakterim var, 1 gb civarı da para. 24 saat giremem ama akşamları pk parti olursa bronz çekebilirim.

Nick: Enemy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 12 Kasım 2012; 16:19:32 >
  • quote:

Elinde fazladan 35 lvl üstü 35-40-45 lvl gibi okçu çarı olan varmı ? sıfırdan kasmak istemiyorum eğer oynamayacak olan arkadaş varsa çarı bomboş bi halde bana verebilirse çok makbule geçer

hocam gerçekten oynayacaksanız 35 falan yapmak mesele değil kasarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

quote:

Elinde fazladan 35 lvl üstü 35-40-45 lvl gibi okçu çarı olan varmı ? sıfırdan kasmak istemiyorum eğer oynamayacak olan arkadaş varsa çarı bomboş bi halde bana verebilirse çok makbule geçer

hocam gerçekten oynayacaksanız 35 falan yapmak mesele değil kasarız

Benim zaten 59lvl çarım var. Bu çarı başka işlerde (pazar, görev itemi vs.) kullanıcam o yüzden istedim. Şimdi onu kasmak nerden baksan 1-2 gün alır boşa zaman harcamak istemiyorum. Oynamayacak olan varsa bana verebilir. tecihen 40-45 lvl veya üzeri olursa çok daha iyi olur

• quote:

4 kişi D2de EXP kasıyoruz haberiniz olsun.

PM
  • uzun zamandır oyuna girmiyorum .gireyim dedim şimdi .servera da bakayım bir dedim .3 tane alt server var .hiç birine girilmiyor . destan item durumu nasıl .+9 +10 var mı çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastFreedom

uzun zamandır oyuna girmiyorum .gireyim dedim şimdi .servera da bakayım bir dedim .3 tane alt server var .hiç birine girilmiyor . destan item durumu nasıl .+9 +10 var mı çok

+9 +10 görmedim. Gerçi +8'de görmedim henüz
  • +9 item olarak bir tane Shard var başka da birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salcalı Makarna

quote:

Orijinalden alıntı: LastFreedom

uzun zamandır oyuna girmiyorum .gireyim dedim şimdi .servera da bakayım bir dedim .3 tane alt server var .hiç birine girilmiyor . destan item durumu nasıl .+9 +10 var mı çok

+9 +10 görmedim. Gerçi +8'de görmedim henüz

+10 raptor satıyor üstad :)
    http://www.****.com/destan-p/4968586-sell-10-raptor-daze-basildi.html

• Ben certaincrimes 59 level asassım @S biliyosun.
    Bu aralar oyuna giremiyorum Plat premium var 400 500 saat kous alıp yan char priesti kasıcam.
    Asas ardream kalacak onu dizicem sonradan. Hala aranızdayım yani sadece oyuna girmiyorum pek. Ses edeyim dedim.
  • Koxp kullanmayın abicim, plat var daha ne? 59 kasmak o kadar zor değil ben Gold ile 3 günde kastım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.