Şimdi Ara

### DESTAN ORANGE ARDREAM CLAN ALIMLARI ### (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
0
Favori
6.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün başlıyoruz arkadaşlar, herşey hazır olunca, listede adı olan herkese PM atacağım.
  • Herkese birer PM gönderdim, PMsi gelmeyen, unuttuğum falan varsa söylesin, sizi bekliyorum.
  • Destan'da zevkine bir rogue char açmıştım human ticaretle falan biraz para kastım sonra destan 1 'e giremez oldum 1,5 haftadır ko'yu falanda açmıyorum.Destan1 e presiz girmek mümkün müdür?
  • Sahabları girebilirsin ama öğleden sonra girmek mümkün değil.
  • PM'ne dönüt verdim hocam. Pre yok şuan yarın öğleden sonra premium çekmiş olurum.
  • Tamamdır.

8 kadar arkadaşımızın bilgilerini aldım, diğer arkadaşlarda göndersinler, akşama EXP kasalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S -- 10 Kasım 2012; 17:43:44 >
  • 4 kişi D2de EXP kasıyoruz haberiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S

4 kişi D2de EXP kasıyoruz haberiniz olsun.

Ben gelmek isterdimde pre yok şuan giremem. Hem 1 Levelim girsem bile clana nasıl alacaksın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Henüz clana alamadığım arkadaşlar da var onlarla aynı partydeyiz, bir an önce levellerimizi alalım.
  • D1'de Online'ım : GTI
  • EXP kasacak olanlar D2 ye bekleniyorsunuz. PM: crazyturk
  • şafak 5

iyi bir rakip olarak geliyorum :)
  • Exp kasilmak isteyen bana da pm atabilir oyun ici JagerMiester olmadı burdan da yazabilirsiniz.d1 e girebilirseniz 0 dan kasarız

• quote:

EXP kasacak olanlar D2 ye bekleniyorsunuz. PM: crazyturk

D-3 mü geçsek ne? Site kapalı Premium parasını yatırdık daha alamadık. Pazartesi yazıyor sitede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göktürk.

quote:

EXP kasacak olanlar D2 ye bekleniyorsunuz. PM: crazyturk

D-3 mü geçsek ne? Site kapalı Premium parasını yatırdık daha alamadık. Pazartesi yazıyor sitede

Vente gel oradan konuşalım.
  • Bu went olayı nasıl olluyo ben kullanmayıda açmayıda bilmiyorum açıklamalı bi yazı falan varmı
  • quote:

http://www.turkmmo.com/knight-online-genel/56299-ventrilo-kurulumu-ve-kullanimi-resimli-anlatim.html

İcerde macı izliyordum pazardaydi char.kombine var kadikoye gitmeye usendimventi kurmaya korkuyorum ya kurayım mi

• Kombinen var stada gitmiyorsun sana yuh diyorum yuuuuh. Kur venti sorun olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.