Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (551. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
    20 dolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlgsoysal

rayban ürünleri satan birini buldum, daha önce forumda numarası paylaşılmış fakat site linki paylaşılmamış.
    http://x.yupoo.com/photos/view668/albums

kendisi ürünleri epacket ile gönderiyor, fiyatları da uygun. 4 tane gözlük sipariş ettim. ilgili bi satıcı, mesai dışı olmasına rağmen cevap verdi ve ilgilendi. öneririm. donanimhaberden geldiğinizi iletin indirim yapacak.

whatsapp numarası bu : +86 185 0176 0293

diğer kontak bilgileri sitesinde yazıyor.

Acaba kalite farkı var mı diğer satıcılarla 10-15$ arası fark var.

• Arkadaşlar merhaba. İlk kez gözlük kullanacağım hayatımda ve yurt dışından almak istiyorum, elimde sadece barkod numarası var hiç bir şey bilmiyorum o yüzden. Ne yapmalıyım?
  • Arkadaşlar 2 tane Aokoo'dan aldığım RB Aviator var. Biraz kullanıldı, biri benim biri kardeşimindi. İlgilenen olursa pm atabilir.
  • Arkadaşlar RB6378 arıyorum. Bir türlü bulamadım. Optik cam ile kullanacam. Gördüğünüz yer var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karus99 K kullanıcısına yanıt
    hocam 5 tane sipariş verdim, yakında gelir. geldiğinde fotoğraf paylaşırım.
  • tlgsoysal kullanıcısına yanıt
    Ben de bekliyorum merakla..
  • tlgsoysal kullanıcısına yanıt
    fiyat ları ne kadar,

gerçi çeşit olarak biraz azmış, gelince kalitesini degerlendirirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hs1987

Arkadaşlar RB6378 arıyorum. Bir türlü bulamadım. Optik cam ile kullanacam. Gördüğünüz yer var mı?

ben de arıyorum da bulamadım halen.
  • Arkadaşar Prada ya da Armani gözlük çerçevesi lazım, daha önce alan ya da gözüne çarpmış olan bir satıcıya denk geldiniz mi ?

AAoko'yu önerdiler ama sitesini bulamadım.
  • BUSAH kullanıcısına yanıt
    Aooko ile görüştüm. Bende var dedi. Ama tatildeyiz 20 şubattan sonra tekrar ulaşın dedi. 30 dolar diyor ama hangi renkleri var bilmiyorum.

• gael kullanıcısına yanıt
    5 adeti 100 dolara aldım, bazıları 30 dolar falan bazıları ise 20 civarında. fiyatlar yazıyordu en son linkte. ayrıca beğendiğiniz çeşit varsa söyleyin, ben erika 4171 istedim ondan fotoğraflarda yok ama yollayacak.
  • emin936 E kullanıcısına yanıt
    Linkte vermiş olduğunuz çerçeveden bende sipariş verdim. Hatta AliExpress 4 dolarda kupon verdi. Çerçeve 1,5 dolara gelmiş oldu. Bu arada ürün made in Austria 👍

Postacı siparişimi şimdi getirdi. Çin'den 12 günde gelerek bir rekor kırdı 😎

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanyasar -- 14 Şubat 2018; 14:0:41 >

• osmanyasar kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam bedavadan biraz pahalı olmuş :)
  • educationist E kullanıcısına yanıt
    Hocam gozluk kemik gibi degil de plastik gibi duruyor. Bilgi verebilir misiniz cerceve kalitesi hakkinda?

• Toplam 54 dolarlık inceltilmiş cam+ çerçeve, 15 günde geldi.İşçilik ve kalite gayet iyi.Yanlızca bir sorun var.Gözlüğü deneme şansı yok.Suratınızın özelliklerine göre iyi tahmin gerekli..
  • tunçmes kullanıcısına yanıt
    ürün linki alabilirmiyim
  • Arkadşlar bazı satıcıların lens ile ilgili açıklamalarında bir sürü filtreye sahip olduğu belirtilmişken bazılarında bu ya bir iki filtreden bahsedilmiş yada hiç filtre yok.
    Sormak istediğim Lens seçerken bu açıklamaları dikkate almak gerekir mi?
  • Ayrıca mavi ışık filtresi gerekli mi?

Normal bir cam 10$ ise mavi filtreli olanlar en az 15$ a satılıyor. Bu farka değer mi?

• t-genc kullanıcısına yanıt
    Çok kaliteli bir çerçeve hocam birebir tag heuer çerçevesi. Ama uzun süreli kullanım sonucu camı çok beğenmedim değiştireceğim gözlükçü anlayacak mı merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.