Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (552. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • çerçevesiz gözlükle birlikte 1.56 lens istedim fakat satıcı 1.61 olanı almanız gerekiyor diyor.
    Böyle bir kaide var mı? çerçevesiz gözlükle 1,56 cam kullanılmaz mı?
    bilen birisi acele cevap verirse sevinirim.
  • Neden diye sorsaydınız , bakalım ne diyecek ?

Bunun iki nedeni olabilir..Göz kusuru numaranız çok yüksektir..Büyük cam seçtiyseniz estetik olmayabilir..1.61 cam özellikleri farklı olabilir veya indirim oranı fazladır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunçmes

Neden diye sorsaydınız , bakalım ne diyecek ?

Bunun iki nedeni olabilir..Göz kusuru numaranız çok yüksektir..Büyük cam seçtiyseniz estetik olmayabilir..1.61 cam özellikleri farklı olabilir veya indirim oranı fazladır...

miyop -1,25 ikiside.
    cam özellikleri aynı görünüyor ancak 1.61 yaptırman lazım diyor oda diğerinin 2 katı pahalı.
    4 dolar indirim kuponuyla aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: resatkoksal

Arkadaşlar selam, ray ban 4125 aldım satıcıyı tavsiye ederim. Bana maliyeti 10 dolar oldu.Orjinalinden ayrıt etmek cok zor. Satıcı no +86 185 0176 0293.

Nasıl 10 dolara malettiniz ? Aynı gözlük sitede 21 $

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: u_g_o_189

quote:

Orijinalden alıntı: tunçmes

Neden diye sorsaydınız , bakalım ne diyecek ?

miyop -1,25 ikiside.
    cam özellikleri aynı görünüyor ancak 1.61 yaptırman lazım diyor oda diğerinin 2 katı pahalı.
    4 dolar indirim kuponuyla aldım

benim gibi acemiler için bilgi olsun.
    adam pahalı olanı satmak için ayak yapmış sanırım. başka satıcılara çerçevesiz bir modele 1,56 cam uygulanır mı diye sordum. EVET cevabını alınca elemana daha önce yaptırmıştım yapamazsanız iptal edeyim deyince sizin ölçüler neydi falan ayağı yaptı sonra yaparız dedi

• quote:

çerçevesiz gözlükle birlikte 1.56 lens istedim fakat satıcı 1.61 olanı almanız gerekiyor diyor.

Doğru demiş çerçevesiz gözlükler çabuk kırılıp deforme oluyor kalın cam takmak gerekiyor ayrıca kırılmaz cam olması gerekiyor yoksa 1 aya kalmaz kırılır bu satıcıyı tavsiye ederim kargo çok hızlı ve ilgili satıcı

Gmei optical Storeb

https://gmeiopticals.aliexpress.com/store/1823558?trace=store2mobilestoreNew&shortkey=emiiqa2a&addresstype=600#/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root 1987 -- 22 Şubat 2018; 19:2:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar herkese merhaba;

Armani saat almak isteyen varsa AR1451 modelini bu satıcıdan aldım.
    https://tr.dhgate.com/product/high-quality-watch-ceramics-ar1400-ar1401/406343770.html#minicart-2-null

Kutusuz almama rağmen orjinal kutu ve kitapçıkları ile gönderdi.

Saati bir telefonumda mobil uygulama indirdim ve hesap açıp whatsapp üstünden diğer telefonuma puan kazanmak için paylaştım ve diğer telefonumdan başka mail adresime kayıt olup uygulamayı indirdim ve 5 dolar kupon kazanarak aldım.

Bana 51,5 dolara geldi.

Enpara ile alınca daha da uguna gelebiliyor.

Ürün oldukça kaliteli ve orjinalinden ayırt edilmeyecek kadar güzel.

Kesinlikle tavsiye ederim.

Eşime de şu saati aldım.O da gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar güzel.Saat büyük duruyor ve aynı zamanda çok kibar şık bir saat.
    https://tr.dhgate.com/product/classic-fashion-ladies-watches-ar7391-quartz/405599681.html#s1-0-1;searl|0330781026

Fikir vermesi açısından fotoğrafları da paylaşayım ama telefon çok güzel çekemediği için biraz kötü...Resimlerden çok daha iyi olduğuna emin olabilirsiniz.Saat ve Saate gidip görün ne görüyorsanız herşeyiyle aynısı geliyor

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 22 Şubat 2018; 20:38:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: root 1987

quote:

çerçevesiz gözlükle birlikte 1.56 lens istedim fakat satıcı 1.61 olanı almanız gerekiyor diyor.

Doğru demiş çerçevesiz gözlükler çabuk kırılıp deforme oluyor kalın cam takmak gerekiyor ayrıca kırılmaz cam olması gerekiyor yoksa 1 aya kalmaz kırılır bu satıcıyı tavsiye ederim kargo çok hızlı ve ilgili satıcı

Gmei optical Storeb

https://gmeiopticals.aliexpress.com/store/1823558?trace=store2mobilestoreNew&shortkey=emiiqa2a&addresstype=600#/

yani 1.56 ile 1.61 arasında incelik dışında sağlamlık olarakta fark oluyor mu?
    ben sadece daha ince oluyor diye düşünerek sipariş vermiştim ona göre hemen değiştireyim

• tlgsoysal kullanıcısına yanıt
    gözlükler geldi, baya kaliteliler. alacak arkadaşlara tavsiye ederim. buradan geldiğinizi belirtirseniz 3 dolar falan indirim yapıyor. tanesi 18-19 dolar
    http://x.yupoo.com/photos/view668/albums

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlgsoysal -- 17 Ocak 2019; 23:1:25 >
  • Replika saat için satıcı önerisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende tavsiye ve link arıyorum

• enfornog E kullanıcısına yanıt
    atomcu kullanıcısına yanıt
    http://x.yupoo.com/photos/usdcome-hotmail-com/albums

• arkadaslar ben de gozluk cercevesi almak istiyorum ama bir kac tanesine mesaj attim birisi mavi tikte birakti digerleri gormedi bile mesajlarimi birkac gundur boyle sanirim satmak istemiyorlar
  • Arkadaşlar andy ile nasıl iletişime geçebilirim telefonu olan var mı

• Buradan nasıl gözlük alıyoruz? Çerçeve olur mu olmaz mı? Birde numaralı gözlük için satıcıya reçetede yazan numaraları göndersek yardımcı olur mu?
  • Arkadaslar gumruk dolar siniri su an tam olarak kac bilen var mi ?

• nucs kullanıcısına yanıt
    22 euro yapıldı, doları ona göre hesaplarsın.

22 euro yasallaştı diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Buradan nasıl gözlük alıyoruz? Çerçeve olur mu olmaz mı? Birde numaralı gözlük için satıcıya reçetede yazan numaraları göndersek yardımcı olur mu?

Gayet kolay , çerçeve kararı önemli aynı satıcıdan Camı da belirledikten sonra , reçete değerleri ile , göz bebekleri arası mesafeyi ölçüp yazarsanız işlem tamam.Kısa mesajla rakamları yazarak ta olur. Reçete görüntüsü yollayarak ta..Ben sanalkart kullanıyorum.Çok ucuza kaçmazsanız sanırım daha iyi olur.
  • tunçmes kullanıcısına yanıt
    Şuan kullandığım gözlükler var, ama tam numaraları biraz alış diye vermedi doktor. Bunlara bile 300 tl para verdim. Miyop astigmat. Şu sıralar tekrar doktora gidip tam numaraları isteyeceğim.

Çok geriden araştırdım, 2016 sayfalarına baktım. aako, caoser miydi,zenie optic gibi satıcılardan almış arkadaşlar, şimdi yazsalar 2 yıl olmuş gözlük çerçeve ve camdan memnunlar mı acaba.

Satıcı önerisi güncel var mı, kapatıp durmuşlar dükkanları AE .kaliteli çerçeve ve cam olan. Buradan alsam şimdi 500-600 tl den aşağı fiyat çıkarmayacak sanırım.

Şuan kullandıklarım ( o plastik tutuculara sinir oluyorum, hem kirli duruyor hem de yazın kaydırıyor)

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 27 Şubat 2018; 14:33:29 >

• Arkadaşlar Aooko cevap atmıyor ulaşabilen var mı? Ya da başka önerebileceğiniz birisi
  • 
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.