Şimdi Ara

Deniz Aytekin BARCAladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet gene bir Türk hakem bir maçı aldı bir takıma verdi. Resmen bir deplasman takımını eze eze bitirdiler.
    http://www.fotomac.com.tr/sampiyonlarligi/2017/03/08/barcelona-psg-macina-deniz-aytekin-damgasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 9 Mart 2017; 0:59:7 >

• bu ilk değil. 2009 chelsea - barcelona maçına da bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asmodian1 -- 22 Mart 2017; 19:15:53 >
  • Allah aşkına çıkın adam gibi diyin, şu pozisyonda hatalı diye.

Nelere kart çıkmadı maçta farkında mısınız? Her pozisyondan sonra topu uzaklaştıran ve tekrar vuran PSG oyuncularına bir tane bile kart çıkmadı.

Veratti nin 2 maçta yaptığı faul sayısı 10 çıkan kart 1.Bırakın artık şu hakem bahanelerini.

Sen 4-0 aldığın maçın akabinde bir de gol atıyorsan ne olursa olsun vermemelisin o maçı.

Geçiniz efendim.
  • Jeasme kullanıcısına yanıt
    Hocam maçı 4-1'e getiren penaltıyı ele alalım. Kendisi penaltı değil. Penaltı olmadığı gibi Suarez'in aynı şekilde kendini atarak yediği bir sarı var. Yani ikinci sarıdan kırmızı olması gerekiyor.
    Şimdi Verratti'nin şu ya da bu yaptığına kart vermediyse bu kendi içinde tutarlıdır. Ama kendini attığı iki pozisyondan birine sarı verip öbüründe penaltı veriyorsan bu tutarsızdır.

Kısaca bir sonuçta penaltı ve gol var, öbür sonuçta forvet kırmızıdan dışarı atılmış, gol yok.

Aradaki fark ufak fark değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Hocam maçı 4-1'e getiren penaltıyı ele alalım. Kendisi penaltı değil. Penaltı olmadığı gibi Suarez'in aynı şekilde kendini atarak yediği bir sarı var. Yani ikinci sarıdan kırmızı olması gerekiyor.
    Şimdi Verratti'nin şu ya da bu yaptığına kart vermediyse bu kendi içinde tutarlıdır. Ama kendini attığı iki pozisyondan birine sarı verip öbüründe penaltı veriyorsan bu tutarsızdır.

Kısaca bir sonuçta penaltı ve gol var, öbür sonuçta forvet kırmızıdan dışarı atılmış, gol yok.

http://hoofoot.com/?match=Barcelona_6_-_1_PSG_2017_03_08

Buyur dostum geniş özet.Bana de ki Marquinhos önce eliyle Suarez e müdahalede bulunmuyor.

De ki sonrasında hemen sağ bacağı ve kalçasıyla müdahalede bulunmuyor.

Ön yargıyı bırakın.

Vermese vermez mi penaltıyı? Evet. Ancak görüyor ve çalıyor.Bu kadar basit.

Kırmızı kart konusunda çıkmayan sarı kartları saymaya gerek yok.

• En basiti mascherano'nun topu koluyla engellediği pozisyon penaltı , maçın başıydı yanılmıyorsam . Hakem çok kötüydü gercekten ama barcelona'nın bu kadar istekli olduğu bir maç daha hatırlamıyorum son zamanlarda .

Bu arada di maria'nın nasıl yedek olduğunu anlayamadım gerçi batırdı ama ...
  • Adam Türk değil, Alman.
    Mesut Özil'e, İlkay Gündoğan'a Alman diyolar onlar Alman'sa bu da Alman yok öyle itelemek.
  • hakem iyiydi sadece çok duduk caldı bu macı yonetmek kolay mı sızce adam bılmıyor mu barca klubunu dunyanın en buyuk takımı oldugunu ve skoru ? penaltılar son derece dogru hakemde barcanın cıkmasını ıcınden ıstıyebılır dogal bısey bu psg ne yaptı sankı haketmedı ezıldı bugun hakem felan hıkaye ılkı penaltı zaten suarez pozısyonuda engelleme war verebılır her hakem sankı hakem attı golerı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

http://hoofoot.com/?match=Barcelona_6_-_1_PSG_2017_03_08

Buyur dostum geniş özet.Bana de ki Marquinhos önce eliyle Suarez e müdahalede bulunmuyor.

De ki sonrasında hemen sağ bacağı ve kalçasıyla müdahalede bulunmuyor.

Ön yargıyı bırakın.

Vermese vermez mi penaltıyı? Evet. Ancak görüyor ve çalıyor.Bu kadar basit.

Kırmızı kart konusunda çıkmayan sarı kartları saymaya gerek yok.

Tabii ki hemen söyleyeyim:

Marquinhos önce eliyle Suarez'e müdahalede bulunmuyor.

Her ikili mücadelede o kol açılır. Bunu bilmiyorsanız futbol izlemeyin.

Hemen sağ bacağı ve kalçasıyla müdahalede bulunmuyor.

Suarez önüne geçince basbaya kendini frenlemeye çalışıyor. Suarez'in ne kadar sahtekar olduğunu hepimiz biliyoruz.

Hakemin bir halt gördüğü yok. Görse çalmazdı.

Buna ek olarak ilk penaltı zaten gülmekten bitirdi beni. Ayağı kayıp düşen adama kendini takarak penaltı almak nasıl bir olaydır?

Övünmek istiyorsanız övünün ama boşa hakem hatası yoktu falan demeyin. Barça kupa kazanınca size prim ödemiyor.

• Hakem hakikaten çok kötüydü. %100 penaltıyı çalmadı, gram penaltı ile alakası olmayan aksine aldatmaya yönelik hareketten Barcelona da neymar ve suareze kart verecekken penaltı verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş yazmış yeniden yazalım. maçın başında penaltı çalsa psg'ye, barça otomatik olarak bitecekti, hiç buralara gelmeyecekti bile.
    hakem maçı katletti, maksat barça'yı çıkarmaktı zaten, başardılar. uefa'ya helal olsun arkada neler çeviriyorlarsa iyi işler başarıyorlar.

maça gelirsek emery hozam bu seviyede maçlara maalesef hazır değil. di maria ve cavani de ayrı bir tebriği hak ediyor. 2'yi atsalar maç bitmişti.

cidden büyük hayal kırıklığı.

TEK UMUDUM SIMEONE HOZAMIN BU LEŞLERE DERSLERİNİ VERMESİ
  • Bu maç tarihin en kötü maçı resmen şike yaptılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 kisinin hakemligini tartismam

1- ivan bebek

2- craig thompson

3- deniz aytekin

tertemiz hakemler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakemi savunanlar var çok ilginç.

Normalde penaltı pozisyonlarında Neymar ve Suarez'e hakemi aldatmaya yönelik hareketten sarı kart vermek lazım. Ama hakem baskıyı kaldıramadı.
  • anlaşıldı bu Katalonlara bi çelsi tokadı lazım tekrardan bekleyin ulannn
  • psg olsam uefayı yıkar o maçı tekrar ettirirdim.
  • 4-0dan bir takım eleniyorsa hakemin katkısı yüzde 1 falandır.

Emery gibi çapı Uefa hocası olanı psg ye hoca yaparsan nasılsa 4-0 yendik türü geçtik havasına aldığı tüm topları sisirttiren hoca...

• quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

4-0dan bir takım eleniyorsa hakemin katkısı yüzde 1 falandır.

Emery gibi çapı Uefa hocası olanı psg ye hoca yaparsan nasılsa 4-0 yendik türü geçtik havasına aldığı tüm topları sisirttiren hoca...

hiçbir zaman genellemeleri doğru bulmadım ama senin genellemenin tam tersi bence daha doğru

bunu skoru daha yüksek düşünerek veya takımların adını değiştirerek daha net görebilirsin.

misal, herhangi bir takım diğer bir takımdan 10 yese, ikinci maç; hakem hataları ile 11 atabilme ihtimali, hakem hatası olmadan 11 atmaktan çok daha yüksektir.
  • İlk yarıda da net penaltıyı vermedi ama. 4-0 in rövanşında 11 e 11 6-1 kaybediyorsan rakibine hakkını teslim edeceksin. Penaltılar da çok alakasız değil ayrıca, "verilmeyebilir" olması "haksız" olduğu anlamına gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Allah aşkına çıkın adam gibi diyin, şu pozisyonda hatalı diye.

Nelere kart çıkmadı maçta farkında mısınız? Her pozisyondan sonra topu uzaklaştıran ve tekrar vuran PSG oyuncularına bir tane bile kart çıkmadı.

Veratti nin 2 maçta yaptığı faul sayısı 10 çıkan kart 1.Bırakın artık şu hakem bahanelerini.

Sen 4-0 aldığın maçın akabinde bir de gol atıyorsan ne olursa olsun vermemelisin o maçı.

Geçiniz efendim.

Yuhlan yuhhh

Acil gidiyorsun! HEMEN!

http://www.dunyagoz.com/landings/lazer/?utm_source=Google&utm_medium=CPC&utm_campaign=Branding_Mobile&gclid=CPywl8f6x9ICFUGeGwodzbYFuQ

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.