Şimdi Ara

Death Note , Code Geass benzeri anime arıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
5.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba , başlıkta belirttiğim tarz , final yapmış. Bölümü fazla olmayan 50 civarını pek geçmeyen anime arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• No Game No Life akıl oyunları konusunda ikisini de ikiye üçe katlar, birde kısa olmasa...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legend of the Galactic Heroes,mutlaka izlemelisiniz bu animeyi.

Tek sıkıntısı 110 bölüm olması ama değer.
  • Bide 2.sezonu gelebilse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LOGH olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • No Game No Life'ın devamı gelmeyecek mi ? 1 sezonu izlemek istiyorum ama devamı hemen gelmeyecekse eğer beklemek daha iyi bir seçim olarak duruyor , zamanla unutulduğu için , çıkış yılına bakarsak hiç gelmeme olasılığıda yüksek tabii ki

LOGH listeme ekledim ve izleyeceğim.

O değilde bir konu vardı manga ile ilgili seneler önce bu konuyu açmıştım ve o konuya yönlendirmişlerdi. Orda bayağı bir anime önerisinde bulunmuşlardı ama daha sonra not edemeden kaynadı gitti arada öneri konusuydu sanırım. Amacım konuyu bulmak değil mesajımı bulmak , bulmam mümkünse mesajımı nasıl bulabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

No Game No Life'ın devamı gelmeyecek mi ? 1 sezonu izlemek istiyorum ama devamı hemen gelmeyecekse eğer beklemek daha iyi bir seçim olarak duruyor , zamanla unutulduğu için , çıkış yılına bakarsak hiç gelmeme olasılığıda yüksek tabii ki

O değilde bir konu vardı manga ile ilgili seneler önce bu konuyu açmıştım ve o konuya yönlendirmişlerdi. Orda bayağı bir anime önerisinde bulunmuşlardı ama daha sonra not edemeden kaynadı gitti arada öneri konusuydu sanırım. Amacım konuyu bulmak değil mesajımı bulmak , bulmam mümkünse mesajımı nasıl bulabilirim.

Bu sene içinde Movie gelecek NGNL'a
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

No Game No Life'ın devamı gelmeyecek mi ? 1 sezonu izlemek istiyorum ama devamı hemen gelmeyecekse eğer beklemek daha iyi bir seçim olarak duruyor , zamanla unutulduğu için , çıkış yılına bakarsak hiç gelmeme olasılığıda yüksek tabii ki

Bu sene içinde Movie gelecek NGNL'a

Keşke yarım kalmasaydı anime , çıksın onuda izleriz. Ben hala anime konusunu bulamadım. Geçmiş mesajlarıma döndüğümde 2016 temmuz öncesini göremiyorum. O konuyu bulmayı ve ordaki önerileri bulmayı nasıl arzuluyorsam , düz duvara tırmanacağım. Sizin ve diğer arkadaşların anime önerileride vardı onun dışında 3-5 tane daha vardı. Neydi neydi hatırlayamıyorum konu ismini konuyu bulsam tek tek post okumaya razıyım bulana dek ama bulamayıp kalacağım gibi duruyor. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enigmatical -- 20 Şubat 2017; 10:11:59 >

• Mirai Nikki tam o kafadan bir seridir. Akıl oyunları , ters köşe yapan hikayesi, yoğun rekabet ...

Zekanın ön planda olduğu bir seri başı sonu belli ayrıca yarım değil 26 bölüm tek sıkıntısı belki bazı uyuz arakterler ama o kadar...
  • Ben de bir ara Death Note tarzı anime arıyordum karşıma sürekli Monster isimli anime çıkmıştı. Kousu güzel görünüyor, ben henüz izlemedim ama bir bak istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeiLucas -- 20 Şubat 2017; 18:12:38 >
  • quote:

No Game No Life akıl oyunları konusunda ikisini de ikiye üçe katlar, birde kısa olmasa...

Boyle dusunen birini gormek yuzumde mutlu bir gulumseme yaratti cok sagolasin hocam

• Sana izlerken sanki code geasın aynısını izliyormuşsun gibi bir anime söylüyeyim
    GuiltyCrown
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nime-N0-Kyo

Sana izlerken sanki code geasın aynısını izliyormuşsun gibi bir anime söylüyeyim
    GuiltyCrown

Code Geass gibi bir seri ile Guilty Crown çöpünü nasıl bir tutabiliyorsunuz ya

• quote:

quote:

Sana izlerken sanki code geasın aynısını izliyormuşsun gibi bir anime söylüyeyim
    GuiltyCrown

Başrolde masum bir dişi, onun sayesinde güçlenen bir erkek. Birinde virüslüler eziliyor hor görülüyor diğerinde elit olmayan tabaka 2sinde de sistemi durdurmak isteyen yakışıklı oglanlar, barış için kendini feda eden başroldekiler falan dostum tamamen aynı.

• quote:

quote:

quote:

GuiltyCrown

Başrolde masum bir dişi, onun sayesinde güçlenen bir erkek. Birinde virüslüler eziliyor hor görülüyor diğerinde elit olmayan tabaka 2sinde de sistemi durdurmak isteyen yakışıklı oglanlar, barış için kendini feda eden başroldekiler falan dostum tamamen aynı.

Ikisini yapan ekip zaten neredeyse aynı ama aradaki kalite farkı devasa.

• Guilty Crown code geass'e oldukça benzediklerini söylemişlerdi bende bu tarz bişey arıyorum guilty crown'u ileyen var mı yorumlarınız nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: North Jon

Guilty Crown code geass'e oldukça benzediklerini söylemişlerdi bende bu tarz bişey arıyorum guilty crown'u ileyen var mı yorumlarınız nedir

Az bolum zaten bi bakiyim niyetine izleyebilirsin baktin hosuna gitmiyor birak

• quote:

Guilty Crown code geass'e oldukça benzediklerini söylemişlerdi bende bu tarz bişey arıyorum guilty crown'u ileyen var mı yorumlarınız nedir

Zaman kaybı, bu forumda defalarca açıkladım neden zaman kaybı olduğunu.

• quote:

Zaman kaybı falan deil ama Code geass a da fazla benzemiyor bence izlemelisin

• quote:

quote:

GuiltyCrown

Kardeşim anlamak için birazcık beyin ve sevmek için de duygu lazım kişiden kişiye değişir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.