Şimdi Ara

dragon ball sezonları kaç bölüm?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
17.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sorum bu birde bişey diyeceğim bu dragon ball bitmiş bir anime mi yoksa dragon ball Z veya GT hala devam ediyor mu? İzliyorum ben onu ama bayağı uzun galiba. Sizce güzel mi ilerideki bölümler? Birde bildiğiniz bir site var mı izleyebileceğim animefreak haricinde bütün bölümlerin olduğu? İnglizce dub veya sub farketmez

• çizgiport'dan türkçe altyazı online dragonball/dbz izleyebilirsin
    dragonball'dan dbzye geçince komediden çok dövüş ile ilgili oluyor.Eğer dövüş vs seviyorsan tam sana göre
    (tüm serisi bitmiştir.)
  • DB 153 episodes 4 movies
    DBZ 291 episodes 13 movies 5 specials
    DBGT 64 episodes 1 movies

Devam etmiyor. DB de ciddi dövüşlerin yanı sıra komedi ağırlıklıydı. DBZ'de ara bölümlerin dışında komedi kalmadı. Ara bölüm dediklerim büyük olaylardan sonra yeni tehtide kadar boş geçen 1-2 bölüm. İş ciddiye bindi yani. Aslında gidişat çok sıradanlaştı. Ne olacağını tahmin ediyorsunuz. Herkesden güçlü rakip gelir, herkesi alt eder, goku güçlenir onu yok eder. Yeni bir düşman daha gelir herkesi alt eder, goku güçlenir onu da yener. 6'ıncı sezona kadar sürekli böyleydi. Fakat işler şimdi değişmeye başlıyor gibi gözüksede yine evreni kurtaranın Goku olacağını düşünüyorum. 7'inci sezon son bölümlerinin dışında tamamı komediye yatkındı. Büyük bir geçiş evresiydi çünkü. Senaryoya katılan yeniler olduğundan ciddi dövüşlere ara vermişler. 8'inci sezonda Buu gelicek. "Remastered rmvb en dub" bölümleri bekliyorum. 2 buçuk aydır ne yapıyorlar bilmiyorum ama umarım encode ile uğraşıyorlardır. Boş boş bekletmesinler bizi.

Ama akıcı olduğunu belirtmem gerek. 2 günde 1 sezon bitiriyordum. 30 bölüm civarında oluyor. Sonra 2 ay bekle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.