Şimdi Ara

Death Note , Code Geass benzeri anime arıyorum. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
5.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mertk1999

quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

Orijinalden alıntı: 0nime-N0-Kyo

Sana izlerken sanki code geasın aynısını izliyormuşsun gibi bir anime söylüyeyim
    GuiltyCrown

Code Geass gibi bir seri ile Guilty Crown çöpünü nasıl bir tutabiliyorsunuz ya

Kardeşim anlamak için birazcık beyin ve sevmek için de duygu lazım kişiden kişiye değişir

İyi guldurdun

Çok merak ettim şimdi neler izleyip bu yorumu yaptığını Buraya M.A.L koy da inceleyim listeni ona göre kaale alırım belki

3-5 ergen ayracı anime izleyip gerçekten kaliteli yapımlar izlediklerini sanıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Profesör konuştu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertk1999

Profesör konuştu

Senin yanında profesör kaldığım yadsınamaz bir gerçek küçük kardeşim.
  • https://myanimelist.net/anime/3002/Gyakkyou_Burai_Kaiji__Ultimate_Survivor
    Kaiji-The Ultimate Survivor
    Izlemeni oneririm, ve bu tarz anime arayanlar klubune de hos geldin.
    Spor seversen, baseball yani, one outs guzeldir ama ilgin yoksa fazla saracagini zannetmiyorum.
    Hic Case Closed izlemediysenhttps://myanimelist.net/anime/34036/Detective_Conan__Episode_One_-_Chiisaku_Natta_Meitantei bu special bolum ile baslayabilirsin animeye hosuna gidebilir. Bolumler arasinda baglanti olmamasi biraz farkli gelebilir ama
    Yojouhan Shinwa Taikei(Tatami Galaxy) yukaridaki onerdiklerimden daha uzak senin bahsettigin seye ama cok guzel kurgulanmis bir anime.
    Mushishi de ayni Case Closed gibi bolumler arasi baglanti olmayan bir anime ama o da gayet guzel kurgulanmis.
    Iyi seyirler.

• Kaiji 1-2 sezon buldum ama bir bölüm eksikti. Arşiv yapıyorum , netten izlemiyorum. One Outs indirmiştim , düşük çözünürlüklü ama olsun altyazıda buldum. Diğer dediklerinizi duymadım. Hemen bakıyorum. Konuyla ilgilenip zaman ayırıp tavsiye de bulunduğunuz için çok teşekkür ederim. İyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enigmatical -- 17 Mart 2017; 6:37:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bari Steins;Gate'i ben yazayim da adet yerini bulsun

• Zeki ve cesur ana karakter istiyorsun sanırım

-Fate Zero
    -Zankyou no terror

Aklıma gelenler...

• Rose of Versailles devrim sürecini anlatan çok kaliteli bir animedir.Tavsiye ediyorum
  • quote:

quote:

Sana izlerken sanki code geasın aynısını izliyormuşsun gibi bir anime söylüyeyim
    GuiltyCrown

Code Geass'ın anlık eğlence dışında pek bir olayı yoktu.Çünkü ergenlere pardon bebelere balon zihniyetiyle anime yapmışlar.Karakter development açısından kötü olması falan gibi hususlar var.Guilty Crown nasıl berbat ki diğeri ondan iyi olabiliyor.Gerçi sen söylemiştin nedenlerini fakat o da kendi içinde başarısız bence.Günlük yerme etkinliğimi yapayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 18 Mart 2017; 16:10:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

quote:

quote:

GuiltyCrown

Code Geass'ın anlık eğlence dışında pek bir olayı yoktu.Çünkü ergenlere pardon bebelere balon zihniyetiyle anime yapmışlar.Karakter development açısından kötü olması falan gibi hususlar var.Guilty Crown nasıl berbat ki diğeri ondan iyi olabiliyor.Gerçi sen söylemiştin nedenlerini fakat o da kendi içinde başarısız bence.Günlük yerme etkinliğimi yapayım dedim

Olsun iki şekilde de CG> GC

• Guilty Crown belki de izlediğim en ergen animelerden birisidir. Code Geass'ın sonunu ne zaman izlesem duygulanırım oysa. Hayret... DxD için: "Ya ecchi değil de konusu falan çok güzel." diyen tayfa gelmiş sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Toyoda

Bari Steins;Gate'i ben yazayim da adet yerini bulsun

Daha da Steins Gate gibi bi anime gelmedi be hocam
  • kummbara kullanıcısına yanıt
    Hala Steins;Gate 0'yu bekliyorum umarım seneye yetisir animesi

• sizotipall kullanıcısına yanıt
    Zankyou no terror edinmiştim. Fate Zero'ya bakıyorum hocam. Teşekkür ederim. İyi seyirler.
  • Anime olarak değilde Death Note'tan daha güzel bir manga serisi var ( Bana göre ) Liar Game okumanızı öneririm
  • elfen lied izlediniz mi
  • Charlotte, Zankyou no Terror, Tokyo Ghoul daha çok var

• Kiseijuu sei no kakuritsu da muhteşem

• Teşekkürler.

• Biraz farklı olsa da Elfen Lied. Mutlaka izlenmesi gereken bir anime.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.