Şimdi Ara

Daum Pot Player Multimedya Oynatıcısı (Güncelleme 24.10.2017) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.019
Cevap
52
Favori
122.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

hocam pek bir ayar yok aslında lenovo pc ye geçince fan sesinden kurtulduğum için dayadım video işleme algoritmasını en iyiye. bir de motion efektini açtım. 60fps ye yükseltiyor görüntüyü. İkisi yetiyor.

Daum Pot Player Multimedya Oynatıcısı (Güncelleme 24.10.2017)

Bi deneyeyim hocam. Teşekkürler.

• Merhaba Çözüm Var Windows Media Player Üstüne Klite Codec Pack Son Versiyonu Yükle Software Decoding Modunu Değiştirme En İyi Görüntü Ve Performans Bu Şekilde Alırsın. Splash Player (motion 2) Kadar Akıcı Olmasa Da Kasmadan Filmleri Rahatlıkla İzleyebilirsin. (1080p - 720p fark etmez) Hayırlı Forumlar.
  • Çift altyazı seçeneği var mı bu programda? Yani altta İngilizce, üstte Türkçe altyazı kullanma şansımız var mı aynı anda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaviNet

Çift altyazı seçeneği var mı bu programda? Yani altta İngilizce, üstte Türkçe altyazı kullanma şansımız var mı aynı anda?

var, olması lazım.
  • Tema isteyenler kendi yaptığım temayı öneririm arkadaşlar.Sade ve en gerekli tuşları arayüze ekledim

http://fiko3535.deviantart.com/art/Kardox-Skin-for-PotPlayer-576709785
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Muro bunun kendi sitesinde en son çıkan beta sürümleri falan var... Onu mu kullanıyorsun yoksa stabil yazanı mı? Win10'a geçtim yeniden kurcam programı bi sorayım dedim :)
  • GeCCe kullanıcısına yanıt
    stable 64bit olanı kullanıyorum ben en son bir güncelleme aldı geçenlerde otomatik yükseltti. :)
  • Norain kullanıcısına yanıt
    Arkadaş süresiz uzaklaştırılmış gerçi ama merak edenler için ekran görüntüsü paylaşayım :)

• tuko123 T kullanıcısına yanıt
    Mükemmel olmuş elinize sağlık.
  • tuko123 T kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi tebrikler
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Ona ne kadar uğraştıysam bende çözüm bulamadım hep görüntü bozuluyor. SVP diye bir program var.pot player la uyumlu çalışıyor.Ben onu kullanarak 60 fps izliyorum başka çözüm bulamadım.Biraz işlemci istiyor o programda.
  • Potplayerda kaliteyi nasıl arttırırız. En baştaki reg dosyası biraz eskidi sanırım. Güncel sürüme uygun bir ayar dosyası var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Potplayerda kaliteyi nasıl arttırırız. En baştaki reg dosyası biraz eskidi sanırım. Güncel sürüme uygun bir ayar dosyası var mıdır?

Aynen. Güncel ayarlar varsa bir arkadaşımız paylaşırsa çok iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaşlar bu potplayer'da videoyu duraklattığımızda sol üstte duraklatıldı, tekrar başlattığımızda da devam ettiriliyor yazısı çıkıyor, bu yazıyı nasıl devre dışı bırakacağız? Dizi ve filmleri sık sık duraklatarak izlediğim için bu benim için fena halde can sıkıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacques Reverdi -- 7 Aralık 2016; 6:58:50 >
  • 4K oynatırken kasma yapıyor,anlam veremedim,4K filmlerde sizde durum nasıl,ben de bir ayar mı eksik,son güncelleme yüklü.

Yardımlar için şimdiden teşekkür.
  • Yeni sürüm gelmiş, görüntü ve logo biraz değişmiş.
  • ilk mesajda yer alan fakat çok da güncel olmayan yönergelere göre ayarların bir çoğunu (madVR'ı bir türlü aktif hale getiremedim) yaptım, bir hayli iyi bir görüntü kalitesine ulaştım ancak yine de halen Splash 2'ye göre ayırd edici bir fark/zayıflık söz konusu. muhtemelen madVR'ı aktif hale getirememiş olmamdan kaynaklanan bir durum bu, ancak yönergeler gereği madVR zip paketini C sürücüsü altındaki madVR olarak adlandırdığım boş bir klasör içine açtığım ve potplayer içinden de video renderer olarak madshi video renderer'ı seçtiğim halde gösterim içinde sağ klik yaparak erişilen filter menüsü altında madvr'a dair seçenekler (LAV filter'ın aksine) görüntülenmiyor.

güncel potplayer sürümü için madvr'ı nasıl aktive edebileceğimi bilenler umarım bu bilgiyi paylaşırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnicornKnight

ilk mesajda yer alan fakat çok da güncel olmayan yönergelere göre ayarların bir çoğunu (madVR'ı bir türlü aktif hale getiremedim) yaptım, bir hayli iyi bir görüntü kalitesine ulaştım ancak yine de halen Splash 2'ye göre ayırd edici bir fark/zayıflık söz konusu. muhtemelen madVR'ı aktif hale getirememiş olmamdan kaynaklanan bir durum bu, ancak yönergeler gereği madVR zip paketini C sürücüsü altındaki madVR olarak adlandırdığım boş bir klasör içine açtığım ve potplayer içinden de video renderer olarak madshi video renderer'ı seçtiğim halde gösterim içinde sağ klik yaparak erişilen filter menüsü altında madvr'a dair seçenekler (LAV filter'ın aksine) görüntülenmiyor.

güncel potplayer sürümü için madvr'ı nasıl aktive edebileceğimi bilenler umarım bu bilgiyi paylaşırlar.

madVR zip dosyasını çıkart, içindeki install dosyasını yönetici olarak çalıştır.
    potplayer ile video aç, gösterim içinde sağ tuş yap madvr çıkar.
    potplayer ve madvr 32 bit olsun.

• Dom Player için önerebileceğiniz kaliteli ayarlar var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norain

quote:

Orijinalden alıntı: UnicornKnight

ilk mesajda yer alan fakat çok da güncel olmayan yönergelere göre ayarların bir çoğunu (madVR'ı bir türlü aktif hale getiremedim) yaptım, bir hayli iyi bir görüntü kalitesine ulaştım ancak yine de halen Splash 2'ye göre ayırd edici bir fark/zayıflık söz konusu. muhtemelen madVR'ı aktif hale getirememiş olmamdan kaynaklanan bir durum bu, ancak yönergeler gereği madVR zip paketini C sürücüsü altındaki madVR olarak adlandırdığım boş bir klasör içine açtığım ve potplayer içinden de video renderer olarak madshi video renderer'ı seçtiğim halde gösterim içinde sağ klik yaparak erişilen filter menüsü altında madvr'a dair seçenekler (LAV filter'ın aksine) görüntülenmiyor.

madVR zip dosyasını çıkart, içindeki install dosyasını yönetici olarak çalıştır.
    potplayer ile video aç, gösterim içinde sağ tuş yap madvr çıkar.
    potplayer ve madvr 32 bit olsun.

hocam yönlendirme/yönerge için çok teşekkür ederim, sayenizde işlem tek kalemde halloldu.

laf aramızda potplayer 1.7.351 (x64), madVR ise 0.91.5 versiyonları fakat anlatımınızla işlem sorunsuca gerçekleşti.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.