Şimdi Ara

Daum Pot Player Multimedya Oynatıcısı (Güncelleme 24.10.2017)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.018
Cevap
52
Favori
123.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1.7.4353 2017/10/24

32bithttp://get.daum.net/PotPlayer/Version/Latest/PotPlayerSetup.exehttps://daumpotplayer.com/wp-content/uploads/2017/10/PotPlayerSetup32.exe

64bithttp://get.daum.net/PotPlayer64/Version/Latest/PotPlayerSetup64.exehttps://daumpotplayer.com/wp-content/uploads/2017/10/PotPlayerSetup64.exe

+ Added the ability to view hotkey list in program information
    + Added support for window effects in default skin
    + Added scene browser in file navigator
    + Added the ability to control subtitle sync after current position
    + Added the ability to limit the size of multiples if the image size was larger than the monitor
    + Added the ability to adjust the screen size to monitor size
    + Added the ability to output the synthetic top/bottom in 3D MVC decoding
    - Improved handling of hotkey input
    - Improved handling of viewing information on screen
    - Fixed an error that outputted the second subtitle under certain conditions
    - Fixed an error when playing certain files
    - Fixed DTV, ATV editor in favorites/playlist
    - Improved handling of bookmark external storage

KMplayer`ın yapımcısı Km den ayrılınca Pot ile devam etti yani program Km nin devamıdır demek yanlış olmaz. Bu yüzden Kmplayer alışkanlığınız varsa problem yaşamazsnız.
    Güncellemeleri yukarıda tutacağım aramamış olursunuz:
    Artık tam sürümleri kendi alanıma yükleyeceğim oradan takip edebilirsiniz.

Son sürüm exe linklerini ve ayarlara ait reg dosyasını vereceğim linklerden indirebilirsiniz; Mashi ve Lav filters ayarlarının nasıl yapılacağına dair ekran görüntüleri de pdf dosyalarına ekli onları da indirip ayarlarını yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan x32 yada x64 reg dosyasını indirip çift tıkladıktan sonra ayarlar yüklenmiş olur ama Preferences kısmına gelip yukarıda ki Built in dxva yazan kısmı Default olara seçip ok demeniz gerekli. Henüz oturup yeni sürüm ile bir şeyler seyretmediğimden üzerinde renk ayarı vb. yapmadım yani önceki sürümlerde ki ve ana sayfada ki ayarlar geçerli, bu ayarlar ile vereceğim video dosyasında ki ekran görüntüleri ile Vm9 renderless seçilmiş kodeksiz PotPlayer x64, Lav filters ve Mashi yüklü PotPlayer x32

PotPlayer x64

PotPlayer x32

DOWNLOAD
    PotPlayer1.6.49952-x64.EXE

PotPlayer1.6.49952-x32.EXE

Ayarlar x32.reg dosyası MADVR
    http://www.mediafire.com/view/uf59lg6t5va70d7/madvr-x32.reg

Ayarlar x64.reg dosyası
    http://www.mediafire.com/view/6yje7l3eb148q2b/dx9-x64.reg

Ekran görüntülerine ait video dosyası:http://www.mediafire.com/download/kl7k5jx03up984l/THE+HOST+Trailer+2013+Movie+Teaser+-+Official+%5BHD%5D+-+1080p.MP4

İkide bir sorulan bir soruyu konunun daha da fazla kirlenmemesi için ilk sayfaya eklliyorum; lütfen başka karşılaştırma sorusu gelmesin konu Potplayer konusudur .
    "Splash pro ex kullanıyorum, bunu indirmeme gerek var mı, daha mı iyi?"

Orijinalden alıntı: CON VAYNE

Orijinalden alıntı: Not Today!

Konuda anlatılanları yapıp bir müddet kullandım splash pro kadar iyi olduğunu düşünmüyorum.Splashten donanım hızlandırmasını açıp motion2 5, detail boost 2, light boost 1, parlaklık -10, kontrast -10, doygunluk 15 yapıp deneyin farkı görün.İyi olduğunu düşündüğünüzü kullanın yinede karar sizin.

Bu konunun karşılaştırma konusu olmadığını her defasında belirttim, splashın performans yazılımı olduğunu pot ile bir benzerliğinin olmadığını her defasında belirttim ama yine çıkıp o üstün bu üstün lafları ediyorsunuz; bu kez son olur umarım.

Release: The.Internship.2013.UNRATED.720p.WEB-DL.H264-PHD

Splash PRO EX v1.13.0 Not Today! in verdiği ayarlar ile

PotPlayer1.5.39659-x64 ana sayfadaki ayarlar ile
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    Release: Pacific.Rim.2013.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-PSiG

Splash PRO EX v1.13.0 Not Today! in verdiği ayarlar ile

PotPlayer1.5.39659-x64 ana sayfadaki ayarlar ile

Splash performans amaçlı mkv oynatıcısıdır sistemin düşük ise hd filmlerden optimum performansı almanı sağlar, xvid ve mp4 gibi sıkıştırılmış formatlar için uygun değildir video çözücü olarak EVR ve DXVA kullanır, kişiselleştirilemez. Potplayer genel amaçlı medya oynatıcısıdır genellikle kaliteli görüntü amaçlı kullanılıri video çözücü kullanımı kişiselleştirilebilir, sisteme bağlı olarak kasılma yapabilir. Kısaca sistemin zayıfsa splash a devam et en ideali odur.

Her 3-4 sayfada bir karşımıza çıktığı için bir kez daha bilgi amacıyla vereyim. Daha önceki sayfalarda istek üzerine karşılaştırması yapılmıştı:

Başka bir forumda pot kullanmayanlar karşılaştırma yapmamı istemişlerdi o yüzden bilgi vermesi açısından şu kareleri ekleyeyim.

PNG olarak her bir karenin boyutu 2.5mb ile 5mb arası değiştiği için boyut küçülsün yükleme kolaylaşsın diye jpg olarak kaydettim. Her üçü de DXVA`dır.

POTPLAYER

SPLASH PRO EX 13

MEDIA PLAYER CLASSIC HD

Release: Resident.Evil.Afterlife.2010.720p.BluRay.x264.DTS-HDChina

POTPLAYER 1.5 34665 x64 forumdaki ayarlar ile

SPLASH PRO EX 13.1 forumdaki ayarlar ile

Release: Resident.Evil.Retribution.2012.720p.BluRay.x264.DTS-HDChina

SPLASH PRO EX 13.1 forumdaki ayarlar ile

1.5.34665 Forumdaki ayarlar ile ekran görüntüsü[:/b]

Release: The.Dark.Knight.Rises.2012.BluRay.720p.DTS.x264-CHD

Reg ayarınlardan sonra istediğiniz gibi olmazsa resetleyip ilk sayfada verdiğim ayarlara göre tek tek kendiniz ayar yapın. Sağlıklı olanı da budur reg dosyası pratik bir çözüm sadece.

Son tam sürüm ile birlikte kurulumdan sonra ayarlar kısmına dxva seçeneği eklenmiş ve ilk açışınızda bu geçerli oluyor. Kendi ayarlarınızla kullanmak yada verdiğim reg girdileri ile kullanmak için preferences kısmına gelip sol en süt köşeden "Default Configration" seçin. Tamam deyin.

ESKİ SÜRÜMLERE AŞAĞIDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

http://www.mediafire.com/?ml4rbjd7dijg5

Reg girdisini yüklerken problem çıkanlar ve kendi ayarlarını elle girmek isteyenler için sadece gerekli ayarlara ait ekran alıntılarını veriyorum; yukarıda ki görüntülerle aynıdır herhangi bir şeyine dokunmadım ister birebir aynısını yapın isterseniz deneme yanılma yoluyla kendinize göre ayarlayın:

Pot Player ı çalıştırın ve klavyeden F5 e basın, Preferences menüsü gelecek (sağ tıkla da ulaşabilirsiniz).

General sekmesine gelin

On top: Player ekranının sürekli üstte\önde kalıp kalmamasını ayarlamanıza yarar; mesela internette filme ait alt yazı ararken sürekli üstte olursa pek iyi olmaz bu yüzden "Never" seçip "Keep on Full Screen" kutucuğunu işaretleyin böylece sadece tam ekran filmi izlerken sürekli önde olacak bu şekilde de film esnasında windowstan yada çalışan başka bir programdan gelen uyarı mesajı gibi şeyler filminizin önüne geçmez.
    File Open Method: Bir klasörde pot ile ilişkilendirilmiş birden fazla medya varsa hepsini açıp açmayacağını sorar. "Open Similar Files Together" da aynı isimli dosyları açar (film,alt yazısı,harici ses dosyası gibi) tek tek yüklemeniz gerekmez. "Only selected files" sadece seçtiğiniz dosyaları oynatır harici medyalar için film oynarken sürükleyip üzerine bırakmanız gerekir. "Open all files" klasörde ki isimleri farklı bile olsa pot ile ilişkili dosyaları hep beraber açar bir tek medyaya tıklamanız yeterlidir.
    Screen When Starting:Pot açılış ekranının hangi çözünürlük\boyutta olacağını ayarlarsınız. "Default" Pot playerın varsayılan 320x240 tır last size oynattığınız son filmin ayarlarını baz alır; user defined kendi ayarladığını bir başlangıç ekranıdır; full screen tam ekran olarak başlatır.
    KUTUCUKLAR
    Simultaneously minimize all windows: pot sistem çubuğuna gönderildiğinde kendisi dahilindeki tüm açık pencereleri de gönderir.
    Stop Playing When Minimize: Pot u sistem çubuğuna gönderdiğinizde eğer oyantıyorsa duraklatır.
    Default size on closing file:Oynatma durdurulduğunda yada bittiğinde varsayılan ekran boyutuna döner.
    Show tooltips: Araç ipuçlarını gösterir.
    Launch Multiple Potplayer: Aynı anda birden fazla oynatım yapmanızı sağlar. İşaretlemezseniz sadece tek bir oynatma yapar.

General Sekmesinden Mouse gelin:

Burada tuşlara kısayol atamanızı sağlar: resimde görüldüğü gibi sol fare tuşu tek tık oynatıp durdurmaya orta tuş ise tam ekran yapıp çıkmaya yarıyor.

General Menüsü OSD Messages kısmına gelin:

Buradaki ayarlar oynatım esnasındaki bilgi mesajının yazı tip rengi vb özellikleri ayarlamanızı sağlar.Aşağıda ki sol üst köşede ki gibi.

Playback Menüsüne Gelin:

Screen Size: Oynatıma başlarken uygulanacak ekran çözünürlüğünü ayarlamanızı sağlar
    Priority: Yazılım önceliğidir; yüksek öncelikli olarak ayarlarsanız işlemcinin oynatım esnasında herhangi bir işlemi sırasında oynatımda takılmalar olmaz.
    KUTUCUKLAR:
    önemlileri yazayım sadece
    Play from last point: bir filmin ortasında playerı kapatırsanız aynı filmi bir daha açtığınızda kaldığınız yerden devam eder (bookmark\sık kullanılanlardan farklıdır)
    Autocall an external audio: film klasörü içinde ayrıca bir ac3 yada dts gibi ses dosyası varsa otomatik olarak yükler.
    Show bookmarks on nevigation bar: Filmde sık kullanılanlarınız varsa oynatma barında küçük sarı bir simge ile gösterilirler menüye gitmeye gerek kalmadan simgeye tıklamanız yeterli olur.

Subtitle menüsüne gelin

Sharpen: Filme keskinlik verir barları arttırıp azaltarak kendinize göre ayarlayın
    Diğerlerinin bir artısı pek yok deneyip beğeninize göre uygulayın burada kullanılanların sayısı arttıkça sisteme binen yük fazla olacaktır bilginiz olsun.
    Warpsharp: Sharpendan daha fazla keskin hatlar kazandırır; sistemi iyi olmayanları kasabilir iyi bir ayar tutturulursa güzel olur ama görüntüde de bozulma yapabilir.
    Kutucuklardan Motion blur : 100hz etkisi verir ben sevmediğim için kullanmıyorum deneyip karar verin.

Buradan alt yazı ayarlarınızı yaparsınız;
    KUTUCUKLAR
    Show subtitle: alt yazıların görünüp görünmemesini seçersiniz.
    VMR EVR subtitle smoother: alt yazı kenarlarını yumuşatır.
    correct ratio of image sub: dvd gibi medyalarda resim alt yazı oranını düzeltir dvd izlemiyorsanız gerek yok.
    force left aligned: sola hizalamayı düzeltir.
    ASS\SSA sub animations: animelerde kullanılan animasyon alt yazılarda ki animasyonlara izin verir.
    Force Default style ASS SSA sub.: ass alt yazılarda ayarladığınız varsayılan yazı stilini kullanır; önermem.
    display subtitles over video images \ under video images: alt yazıyı videonun üzerinde yada altında görünmesini ayarlar. ileri ki bölümde istediğiniz yere hizalamayı anlatacağım için buna gerek yok.
    Subtitle fade efect: enable işaretlerseniz alt yazı geçişlerinde sönme etkisi verir.
    Sync Control: <> ve shift+<> tuşlarına basarsanız alt yazı senkronu yapmanızı sağlar yani alt yazı bastığınız oranda + geç gelir - erken gelir varsayılan olarak bu süre 0.5 saniye olarak ayarlıdır isterseniz bunu arttıra bilir yada azaltabilirsiniz.

Subtitle Font Style sekmesine gelin ve bunların ayarlarını video oynatılırken alt yazıyı izleyerek yapın:

Font: istediğiniz yazı fontu atar
    Charset: sistem dilinize göre ayarlamanızı sağlar. fontunuzda ğ,ü,ş gibi türkçe karakterler görünmüyorsa Turkish seçin.
    Font Size: Alt yazı boyutunu ayarlarsınız
    Letter spacing ve line Specing: ara boşlukları ayarlar
    Horizontal%: yatay hizalama
    Vertical%: dikey hizalama alt yazının ne kadar yukarıda yada aşağıda duracağını belirleyin.

Filter kontrol menüsü:
    Pot ile ektsra bir kodek ve paketi kurmamız gerekmediğinden buradan bir ayar yapmaya gerek yok.

Video menüsüne gelin:

Resimdeki ayarlı yapın ekran kartına çözdürmek için en alttaki exlusive screen mode DXVA seçin yukarıdan da video renderer olara EVR Custom Preset seçin. Sistemde hızlanma olur ama kalite düşer en iyi görüntüyü VMR9 verir.

Colorspecies Sekmesine gelin ekran renk ayarlarını yapmanızı sağlar:

Brightnes: parlaklık
    Contrast: kontrast
    Sturation: Doygunluk
    Color: Renk
    Use Hardware Function: Seçerseniz Ekran kartınızın mesela ati avivo ise renk ayarlarını kullanır.

Aşağıdakiler videoda bozulma yaptığı için kullanmıyorum deneme yanılma yapabilirsiniz
    Yeniden boyutlandırma

Deinterlacing karşık bir işlemdir deformasyona neden olacağı gibi düzeltme de yapabilir varsayılan olarak bırakmanız yeterli yada biraz kurcalayabilirsiniz.

Video Processing sekmesine gelin

Audio Menüsüne Gelin:

Ayarları yüklerken kendisi yapmıştır ama bir hata varsa ses kartı ve hoparlörünüze göre gerekli düzeltmeleri yapın.

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Sorular:

1)Bu oynatıcıda ses akışı seçme, dışardan ses akışı ekleme ve senkronizasyon amacıyla tek klavye kısayol tuşuyla sesi ileri ve geri alma gibi bir özellik var mı? Tr dublaj için tr ses dosyası indirip izliyorum. Bazen ses ile görüntü de uyuşmamazlık oluyor yani ses ya 1-2 saniye geriden ya da ilerden geliyor. Bunu da tıpkı bir altyazı gibi bir klavye kısayol tuşuyla ileri ve geri alabilsek süper olurdu.

2) Bu player böyle bir şey yapmıyorsabile bunu yapan bir player tavsiye edebilir misiniz?

Sağ tık Audio menüsü Audio Sync kısmından ulaşabilirsiniz.

Klavye kısa yolunu ise ben değiştirdiğim için hatırlamıyorum ama nereden bulacağınızı ve nasıl değiştireceğinizi aşağıda ki resimde belirttim. Ayarlara gelip General menüsünden Shortcuts a gelin Modify dan Audio açılır sekmesine gidip Audio Sync bulun ve kısa yol atayacağınız yada değiştireceğiniz komuta tıklayıp yukarıda ki satırdan atayın yada açılır menüden hazır kısayolları seçin.

Bunun haricinde eğer Winampta DFX yada Enhancer 0.17 gibi ses geliştirme yazılımları kullanıyorsanız Potplayerın ayarlar Audio - Winam DSP plugins kısmından bu yazılımı seçerek Potplayerda da kullanabilirsiniz.

AC3 Filter İle Kullanmak
    Orijinalden alıntı: VIKING

Orijinalden alıntı: ismailyt

Evet bende alayım.Şimdiden teşekkürler...

Usta birde şu sorunum ortaya çıktı.Win 7 kullanıyorum.Daum PotPlayer 1.5.34665 x64 TR kullanıyorum.Görüntü ayarlarını yaptım.Ama sesi AC3 kullanamıyorum.Önceki sürümlerde filtre tarama yapıyordum (Ses Decoderi bölümüne girip Filtre yönetimi bölümünden) ses decoderi yerinde işte sekmeleri aşağıya indirdiğimde MP,AC3.DTS vb. ayarları AC3 e getiriyordum.Ama şimdi ne zaman Ses Decoderi/Filtre yönetimine tıklasam çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.
    AC3 filter kurulu.Ben önceleri ''BAŞLAT menüsü "Tüm Programlar" bölümünden AC3Filter seçip "AC3Filter Config" yazan yere basalım. (Kazaa Lite Mega Codec Pack için BAŞLAT/Tüm Programlar/ K-Lite Codec Pack/Configuration/AC3)
    Karşımıza aşağıda ki pencere çıkacak.
    TAMAM diyerek geçmeden önce iletinin ne dediğini yazdım, okursak faydalı olur.'' yazınızı saklarım not olarak.Bu sefer ayarlarda AC3 yani
    (Tüm Programlar/ K-Lite Codec Pack/Configuration/AC3) çıkmıyor artık.

AC3 ses için neyi eksik yapıyorum.Anlatırsanız sevinirim...

K-lite yerine linkten AC3 Filter 2.5b indir:http://www.mediafire.com/?83c2mn555vi4t0d

Kurduktan sonra Pot Player dan PREFERENCES - FILTER CONTROL - AUDIO DECODER a gel sağ altta FILTER MANAGEMENT tıkla SCAN butonuna bas tarama tamamlanıca AC3 Filter sol üst köşede görünecek :

AUDIO DECODER den istediğin formatları AC3 Filter olarak seç :

Potplayer ı kapat yeniden başlat - Ac3 Aktif olacak artık Ac3 filter dan ses ayarlarını yapabilirsin:

Orijinalden alıntı: CON VAYNE

Orijinalden alıntı: kernell

Arkadaslar potplayerin su huyuna gicik oluyorum. videonun orjinal formatindaki boyutuna gore acilmasini nasil saglayabilirim. Bir ara o ayari bulmustum ama her guncellemede sadece bu ayar bozuluyor gicik oluyorum. her actigim video kucucuk 320*240 coznurlugunde aciliyor. ben videonun orjinal formatindaki cozunurlugunde acmak istiyorum. yardimci olursaniz sevinirim.

Sağtık-> Preferences -> Playback-> Sağ bölmeden Screen Size -> Açılır menüsünden Screen size x1.0 (%100)

Tüm ayarlarını Default Preset üzerinden yapıp güncellediğikten sonra yine Default Presets i seçersen her zaman aynı ayarları kullanırsın. Ben mayıs 2012 den beridir neredeyse ayarlarıma dokunmadım bile.

Başka bir forumda pot kullanmayanlar karşılaştırma yapmamı istemişlerdi o yüzden bilgi vermesi açısından şu kareleri ekleyeyim.

PNG olarak her bir karenin boyutu 2.5mb ile 5mb arası değiştiği için boyut küçülsün yükleme kolaylaşsın diye jpg olarak kaydettim. Her üçü de DXVA`dır.

POTPLAYER

SPLASH PRO EX 13

MEDIA PLAYER CLASSIC HD

İsteğe bağlı olarak Pot Player da madVR (Madshi Video Renderer) ve Lav Filters kullanabilirsiniz. Görüntü kalitesini daha da arttırdığı için bunun da ayarlanışını ekleyeyim dedim.

Potplayer ı kurduktan sonra Lavfilter ı ve MadVR indirin ve kurun:
    https://code.google.com/p/lavfilters/downloads/list

LAVFilters Version 0.55.3 2013/02/10: Installer (x32/x64)http://files.1f0.de/lavf/LAVFilters-0.55.3.exe

madVR v0.86.1 :http://madshi.net/madVR.zip

Kurulumu tamamlayıp kendi ayarlarınızı yada ana sayfada ki ayarları yaptıktan sonra Potplayer ı çalıştırıp Preferences - Filters Control menüsüne gelip Filter Management ve Scan butonundan yüklediğimiz Lav video decoder i bulup video biçimlerini işaretleyip tamam deyin.

https://store.donanimhaber.com/da/fe/ec/dafeeca18c7c91a947e87d4d00ba7578.jpg

Ardından yine Preferences - Filters Control - Video decoder ve SourceSplitter kısmından seçiminizi Lav Video Decoder ve Lav Splitter olarak Ayarlayın:

Ardından yine Preferences - Video bölümünden Madshi Video Renderer`ı seçin.

Potplayer ı kapatıp yeniden açın sağ tıklayın ve Filters dan LavVideo decoder e gelin :

Metodlardan birini ihtiyacınıza göre resimlerdeki gibi ayarlayın ben2. metod DXVA kullanıyorum verdiğim ekran görüntüleri de ona ait.

Method #1 – High performance software decoding mode.

Method #2 – DXVA renderless decoding mode.

Method #3 – CUDA decoding mode (nVidia ekran kartı sadece).

Method #4 – Intel QuickSync Decoding Mode.

Tamam dedikten sonra Potplayer ı sağ tıklayın ve Filters dan Lavsplitter source e gelin :

Tamam dedikten sonra Potplayer ı sağ tıklayın ve Filters dan Madshi Video Render a gelin :

Tüm ayarlar sonrası görüntüler:

Görüntüler ait video dosyası :THE HOST Trailer 2013 Movie Teaser - Official [HD] - 1080p

21mb 1080p bir trailer görüntülerle karşılaştırmak ve ayar yapmak için deneye bilirsiniz:http://www.mediafire.com/?kl7k5jx03up984l

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 25 Ekim 2017; 10:51:39 >

• Bir ara denemiştim atlyazı karakter sorunu vardı fakat şimdi düzelmiş.Ayrıca purecodec paketinin içinde de mevcut bu player tek yüklemeyle hepsini hallediyim derseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

Bir ara denemiştim atlyazı karakter sorunu vardı fakat şimdi düzelmiş.Ayrıca purecodec paketinin içinde de mevcut bu player tek yüklemeyle hepsini hallediyim derseniz.
    Resimler güzel görünüyorda ben en iyi görüntüyü neoview ve splash player pro da alabildim. Nedense Pot player ve kmplayer de net görüntü yakalayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordz

Resimler güzel görünüyorda ben en iyi görüntüyü neoview ve splash player pro da alabildim. Nedense Pot player ve kmplayer de net görüntü yakalayamadım.

Alıntıları Göster
    pot player da neden ac3 aktif olmuyo,nasıl halledicez onu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: QbLaY!!!

pot player da neden ac3 aktif olmuyo,nasıl halledicez onu?

Alıntıları Göster
    Aşağıda ki reg dosyasını indirip çift tıkklayın ayarlar otomotik yüklenecektir (ac3 çalışacaktır). opsiyonel olduğundan benim kendi ayarlarım alt yazı ve renk doygunluğu ayarlarını monitör/tv nize göre ayarlayın.
    http://www.mediafire.com/?tyith29cf341did

Daum PotPlayer 1.5.26392 sürümü de çıktı:
    x32
    http://www.dvbsupport.net/download/index.php?act=download&id=230
    x64
    http://www.dvbsupport.net/download/index.php?act=download&id=236

Şurada diğer oyantıcılarla bazı karşılaştırmalı mevcut:
    http://forum.donanimhaber.com/m_16783095/mpage_34/key_/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 7 Ocak 2011; 23:04:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PÜSKÜLLÜ MORUK

Aşağıda ki reg dosyasını indirip çift tıkklayın ayarlar otomotik yüklenecektir (ac3 çalışacaktır). opsiyonel olduğundan benim kendi ayarlarım alt yazı ve renk doygunluğu ayarlarını monitör/tv nize göre ayarlayın.
    http://www.mediafire.com/?tyith29cf341did

Daum PotPlayer 1.5.26392 sürümü de çıktı:
    x32
    x64

Şurada diğer oyantıcılarla bazı karşılaştırmalı mevcut:
    http://forum.donanimhaber.com/m_16783095/mpage_34/key_/tm.htm

Alıntıları Göster
    Maalesef olmadı.Hala sağ altta AC3 ü göremiyorum ve ses hayli kötü gelmekte.

• quote:

Maalesef olmadı.Hala sağ altta AC3 ü göremiyorum ve ses hayli kötü gelmekte.

Alıntıları Göster
    mesajım bulunsun bende pot player kullanıyorum masaüstü pc yi kaldırdım yeniden kurunca indiricem teşekkürler :)
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    @VIKING

Hocam çok sağol AC3 aktif gözükmekte ama maalesef ki ses hala sorunlu.BS Player kullanmak istiyorum onda da görüntü Pot'a göre kötü sanki.Takıntı yaptım diyebilirim.

BS

POT

• quote:

@VIKING

Hocam çok sağol AC3 aktif gözükmekte ama maalesef ki ses hala sorunlu.BS Player kullanmak istiyorum onda da görüntü Pot'a göre kötü sanki.Takıntı yaptım diyebilirim.

BS

POT

Alıntıları Göster
    hocam bne bu proyu kurdum senin ayarlarınıda yükledim .. hd bir film açdığımnda gomdaki görüntü çok net ama bu programınki normal dvdrip gibi . çözemedim bi türlü

• quote:

Orijinalden alıntı: gaybo55

hocam bne bu proyu kurdum senin ayarlarınıda yükledim .. hd bir film açdığımnda gomdaki görüntü çok net ama bu programınki normal dvdrip gibi . çözemedim bi türlü

Alıntıları Göster
    Red filmini izledim gerçekten çok netti.Gel gelelim karelenme sorunu birkaç film seyrettikten sonra çok arttı.Özellikle parlak sahnelerden karanlık sahnelere dönüldüğünde çok fena bir karelenme oluyor ve çok göze batıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frostmourne Hungers

Red filmini izledim gerçekten çok netti.Gel gelelim karelenme sorunu birkaç film seyrettikten sonra çok arttı.Özellikle parlak sahnelerden karanlık sahnelere dönüldüğünde çok fena bir karelenme oluyor ve çok göze batıyor.

Alıntıları Göster
    ben yine neuview diyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cortland Andrus

ben yine neuview diyeyim.

Alıntıları Göster
    Ayarlar silinmiş, tekrar upload edebilir misin?
  • linki yeniledim:
    linkteki reg dosyasını indirip çift tıklayın.
    http://www.mediafire.com/?watq6eu9tt2cdiw

renkler ve kalite aşağıdaki gibi ama ses olarak ben ac3 filter kullandığımdan ona göre ayarlı ses filtreleri bölümünden kullanmayanlar ac3 ü değiştirebilirler.

• quote:

linki yeniledim:
    linkteki reg dosyasını indirip çift tıklayın.
    http://www.mediafire.com/?watq6eu9tt2cdiw

renkler ve kalite aşağıdaki gibi ama ses olarak ben ac3 filter kullandığımdan ona göre ayarlı ses filtreleri bölümünden kullanmayanlar ac3 ü değiştirebilirler.

Hocam acaba ayarları print screen ile kaydedip resim olarak ekleyebilirmisiniz ? Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: leonskennedy

Hocam acaba ayarları print screen ile kaydedip resim olarak ekleyebilirmisiniz ? Teşekkürler...

Alıntıları Göster
    Süper Program sanırım bu kore yapımı bir program çünkü korece yazılar çıkıyor bazen ki kore programıymış
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonskennedy

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 8 Ağustos 2011; 10:30:20 >
  • quote:

.

Alıntıları Göster
    Ben genelde ayar yapmayı sevmem ve ayarları kurcalamam o yüzden KM Player'ı kullanıyorum ama bazen filmlerde karartı oluyor görüntü arada bozuluyor o zaman Daum Pot Player da açıyorum filmi hiç o bozulmalar meydana gelmiyor bu yüzden her zaman yüklü elimde tuttuğum bir program ama tercihim KM Player.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Ben genelde ayar yapmayı sevmem ve ayarları kurcalamam o yüzden KM Player'ı kullanıyorum ama bazen filmlerde karartı oluyor görüntü arada bozuluyor o zaman Daum Pot Player da açıyorum filmi hiç o bozulmalar meydana gelmiyor bu yüzden her zaman yüklü elimde tuttuğum bir program ama tercihim KM Player.

Alıntıları Göster
    Daum PotPlayer 1.5.29162 sürümü çıktı
    x32
    x64

Ayarlar dosyası - indirdikten sonra çift tıklayın:
    x32 için
    http://www.mediafire.com/?mfkpy4hdhxsl8wd

x64 için
    http://www.mediafire.com/?mbfxny9veioygbm

• quote:

Daum PotPlayer 1.5.29162 sürümü çıktı
    x32
    x64

Ayarlar dosyası - indirdikten sonra çift tıklayın:
    x32 için
    http://www.mediafire.com/?mfkpy4hdhxsl8wd

x64 için
    http://www.mediafire.com/?mbfxny9veioygbm

Alıntıları Göster
    ben hala

KM Player + Core AVG

kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

ben hala

KM Player + Core AVG

kullanıyorum

Splash Pro da güzel programdır... Ücretli, 30 günlük deneme sürümü var...
    GPU hızlandırma
    Motion2
    DetailBoost
    Light Boost
    Audio Boost
    Demo Mod

gibi çok basit şekilde kullanılabilen güzel özellikleri var... Ayrıca Stereo, Stereo Surround, 5.1 Channel, 7.1 Channel, S/PDIF Bilstream seçenekleri de aynı şekilde aktif oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evet, İsyan! -- 7 Ağustos 2011; 23:43:55 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.