Şimdi Ara

Daum Pot Player Multimedya Oynatıcısı (Güncelleme 24.10.2017) (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.018
Cevap
52
Favori
122.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba Pot Player a m3u linkini nasıl kurabilirim Playliste gelip + ya basıyorum external yazan yere linki yapıştırıyorum ama olmuyor başka bir yolu mu var ?
  • Cevap gelir mi bilmiyorum ama videoyu ileri yönde kare kare oynatırken takılmıyor ama bir önceki kareye/frame gitmek istediğimde takılıyor ve işlemciyi zorluyor. Önbelleğe almak gibi bir ayar var mı bulamadığım? Ne yapılabilir fikri olan var mı?
  • Windows 10'da 1909 güncellemesini yükledim. Yeniden pot ve madvr kurdum ama bu sefer en düşük ayarda bile videolar kasıyor. 2k videoları hiç açmıyor bile. Ne yaptıysam olmadı. Mecburen sildim ve lav filter kullanıyorum sadece.
  • Merhaba hocam pot playerin güncel reg ayarlarını paylaşır mısınız?
  • görüntü ayarları çok kötü. güncel reg dosyası paylaşırmısınız?
  • Format sonrası Pot player'a geçtim. Görüntü ayarlarını nereden bulabilirim?
    Konu güncel değil sanırım. V2.0 sürümü çıkmış. Konu sahibi ilgilenmiyor olsa gerek?
  • Dell 3542 serisi notebook var. win 10 + pot player + İyi bir kulaklık ile en iyi sesi alabileceğimiz ayar tavsiye edebilir misiniz?
    Anker soundlife Q10 BT kullanıyorum
    Videoda sıkıntı yok ama ses ayarlarında sağ ve sol sesler hep tek noktadan geliyor
    Buradaki ses ayarları güncel sürümde uygulanmıyor gibi.
    Pek çok ses ayarı deniyorum film izlerken.
    6 kanallı İyi filmlerde bile bütün sesler tek noktadan geliyor.
    Tamam surround etkisi beklenmez ama mesela uçak sesi sağdan gelirken sahneye göre kurşun sesi de soldan gelmesi gerekir.
    Ses kartından da kaynaklanıyor olabilir emin değilim.
    Yine de tecrübe etmiş birisi olabilir.

Evdeki MP cihazdan aynı kulaklıkla dinlediğimde çok iyi ses alıyorum
    Ancak PC de aynı ses tadı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Dell 3542 serisi notebook var. win 10 + pot player + İyi bir kulaklık ile en iyi sesi alabileceğimiz ayar tavsiye edebilir misiniz?
    Anker soundlife Q10 BT kullanıyorum
    Videoda sıkıntı yok ama ses ayarlarında sağ ve sol sesler hep tek noktadan geliyor
    Buradaki ses ayarları güncel sürümde uygulanmıyor gibi.
    Pek çok ses ayarı deniyorum film izlerken.
    6 kanallı İyi filmlerde bile bütün sesler tek noktadan geliyor.
    Tamam surround etkisi beklenmez ama mesela uçak sesi sağdan gelirken sahneye göre kurşun sesi de soldan gelmesi gerekir.
    Ses kartından da kaynaklanıyor olabilir emin değilim.
    Yine de tecrübe etmiş birisi olabilir.

Evdeki MP cihazdan aynı kulaklıkla dinlediğimde çok iyi ses alıyorum
    Ancak PC de aynı ses tadı yok.
    Aynı kulaklığı VLC ile kullanıyorum ben. Kulaklık bağlı iken: Denetim Masası > Ses > Kulaklığa Sağ Tık Yapın > Özellikler > Enhancements > Loudness ayarını aktif yapınca baya fark ediyor.

Buna ek olarak kulaklığı kaliteli bir kablo ile bağladığınız taktirde bastan mahrum kalmanıza rağmen çok daha kaliteli bir ses alıyorsunuz.
  • V1CT0RY kullanıcısına yanıt
    Dediğin ayarı biliyorum denedim.
    Ses anlamında sorun yok, bas ve tizler dengeli.
    Bahsettiğim olay; sesler sağ ve sola dağılarak gelmiyor tek noktadan geliyor. Bütün sesler yüz genişliğimizin orta noktasında birleşiyor.
    Müzik dinlerken enstruman ve vokal sesi bütün sesler aynı noktada
    Film izlerken ayak, diyaloglar, kurşun, araba, uçak, kapı sesleri , hepsi orta noktada tek yerden geliyor
    Galiba ses kartının yeteneği bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Dediğin ayarı biliyorum denedim.
    Ses anlamında sorun yok, bas ve tizler dengeli.
    Bahsettiğim olay; sesler sağ ve sola dağılarak gelmiyor tek noktadan geliyor. Bütün sesler yüz genişliğimizin orta noktasında birleşiyor.
    Müzik dinlerken enstruman ve vokal sesi bütün sesler aynı noktada
    Film izlerken ayak, diyaloglar, kurşun, araba, uçak, kapı sesleri , hepsi orta noktada tek yerden geliyor
    Galiba ses kartının yeteneği bu kadar
    Yeni sürücü yüklemeyi deneyin hocam.
  • Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 9 Eylül 2020; 0:16:6 >
  • Merhaba
    Laptopta ekran parlaklığı otomatikte.
    Windows un kendi programı olan filmler ve TV ile film izlerken, bu program full ekran izlerken, ekran parlaklığını kendisi otomatik olarak full e alıyor . Film bitince de otomatiğe geçiyor parlaklık yine, ki istediğim bu.

Pot player ise bunu default haliyle yapamıyor. Dolayısıyla parlak bir şekilde izleyemiyorum. Otomatik parlaklığa esir olarak izliyorum. Bu sebeple de her dafasında ekran parlaklık ayarlarına girip otomatik parlaklığı kapatmak zorunda kalıyorum

Bu işlemi pot player da da otomatik olarak yaptırmak mümkün mü?
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 8 Eylül 2020; 10:14:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk yazıda Splash pro ile görüntü karşılaştırılması ve hız olarak düşük donanımlı cihazların splash pro programını kullanması önerilmiş bu tamamen gerçek dışıdır.

i5 4210u

GT840M

8GB Ram

133*768

Bu donanıma sahip laptobum da 4K BluRay X265 True HD 7.1 videoyu 35 gb civarı. En akıcı ve en net görüntüyü elde ettiğim program budur. MPC - Home Classic, KM Player ,VLC , Gom Player dahil hepsi boş programlar olduğunu anlıyorsunuz. Çünkü hepsinde kasım kasım kasılırken bu programda ne kasılma var ne de görüntü kaybı var inanılmaz net bir görüntü sunuyor.

• İlk sayfadaki ayarlar çok eski.

Güncel ayar paylaşımı var mı acaba ?

• Merhabalar

Pot player üzerinden uzun zamandır Türkçe altyazı aratamıyorum. Ayarlar değişmiş sanırım ne yaptıysam çözemedim durumu.

Türkçe alt yazı aramak için doğru ayarları bilen arkadaş paylaşım yapabilir mi acaba?

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt

keşke Daum Pot Player Multimedya Oynatıcısı (Güncelleme 24.10.2017) 

• Merhabalar,

Potplayer kullanırken fare ile taşıyıp ekranın soluna yada sağına ortalayabiliyordun. Ama uzun zamandır bunu yapamıyorum. Çözümünü bilen var mı acaba?

Windows 11 kullanıyorum. Windows'ta sıkıntı vardır dedim format attım. Ama yine de düzelmedi maalesef. Şimdiden teşekkürler yardım için.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.