Şimdi Ara

Dalgınken Yaptığınız Rezillikler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
716
Cevap
128
Favori
25.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi kere erkek müşteriye buyrun hanımefendi demiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lise zamanımda çok çalışırdım haliyle derslerde uyurdum. Hoca sınıfa girmiş derse başlamışlar yarım saat olmuş ben uyuyorum, hocanın sesini duydum birden istemsizce kalkarak yoklama verirmişçesine "Burada!" demiştim.

Geçen gün yoldayım yaya olarak birine borcum var düşünüyorum ama kafamda deli sorularla, Nasıl oldu anlamadım başımın öne eğmemden olsa gerek direği görmedim ve bodoslama girdim herkes bana bakıyor. O an yerin yarılmasını benden çok isteyen olmamıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.E.F

Atletimi klozete attim

haha bende iç çamaşırımı atmıştım :D
  • Asansorden inecek olan arkadaslarimi korkutmak icin pusuda beklerken asonserden farkli bir adamin cikmasi ve onu korkutmam devamindada korkudan adamla birbirimize sarilmamiz ve bagirmamiz vs vs.

• dun, is yerinde acelem vardi tualete girdim kapiyi kitlemeyi unutmusum, tam donumu kaldiracagim biri girdi iceri yuzume bakmadan asagi bakti adam, oo pardon dedi, bende kitlememis miyim yav ben kapiyi filan gibi birsey dedim, iyi ki adam ziyaretciydi bir daha görmeyecegim nasilsa

benzer bir konuda burda vardihttp://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=73885402
  • gözlükle duşa girmem az önce su gelene kadar farketmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Daha geçen oldu. Otobüste cihaza kent kart yerine öğrenci kimliğimi basmaya çalıştım.

Kocaeli mi hocam? :) Ben de kent kart yerine istanbul kart bastım bir defa. Allahallah niye okumuyor ki bu diyorum. Çektim tekrar bastım. Sağa sola oynatıyorum yok algılamıyor. Arkada da başkaları bekliyor. Karta dikkatli bakınca dank etti bana :) Çıkardım kent kartı bastım anında öttü :)
  • Arkadaş ve sevgilisi ile ben ve sevgilim buluşmuştuk. Bir iki saat geçti vedalaşırken arkadaşımın sevgilisine "Merhaba" demiştim.

• geçen sinemaya bilet alıyordum.kadın bir şey söyledi anlamadım.bir anda şehirler arası yolculuk için bilet aldığım hissine kapıldım adımı soyadımı söyledim
  • Bilgisayar masasindaki telefonu mouse diye kulanmaya calismak

• Bizim dükkan var sipariş götürürken nereye götürceğimi unutuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözlülerim takılıyken 5 dk boyunca evin altını üstüne getirerek onları aramıştım ilk aldığımda...

• manavda durduğum için alışveriş yapanlara "allah bereket versin abi/abla güle güle " diyorum hep.ağız alışkanlığı yapmış işte, sonra dükkanda poşet bitti gittim poşet almaya abi 2 tane küçüklü 1 tane büyük boy poşet ver dedim , parayı uzattım poşetleri aldım. abi allah bereket versin hadi güle güle dedim , adam şaşırdı be.. bereketini gör oğlum dedi ,tabi ben yaptığım yanlışı adamın şaşırmasıyla anladım.yanımda amcaoğlum vardı yere bakarak,ben varya tam davarım davar dedim yoluma devam ettim.
  • Parasını ödeyip kapından çıkan müşteriye hayırlı işler demiştim :(
  • Gözümde, gözlük varken yarım saat gözlük aramıştım.
    Bazen insanlarla diyolağa giriyorum farkında olmadan, dalgınlığım geçince ne konuştuğumuzdan habersiz kalakalıyorum.
    Bazen yolda yürürken kendimi şarkı söylerken ya da fütürsuzca sırıtırken buluyorum.Çoğu zamanda gidiceğim yeri geçiyorum.
    Fırındaki adama para üstünü aldıktan "Hayırlı İşler" diyeceğime "Merhaba" demiştim.Sonra fırını koşarak terkettim.
  • Oziko kullanıcısına yanıt
    sen araba sürme :)
  • sınıfta hocayla muhabbet ederken "hocam terzi kendi döküğünü s...miş" demiştim
    yine başka bi hocaya lav diyeceğime lağım demiştim
    sakız alıp içini atıp ağzımada jelatini atmıştım
  • bir adama yol sorduktan sonra görüşürüz abla demiştim.

izmirde yaşıyorum . bir kerede hoca sınıfta nerelere gittin bu yaz demişti izmire gittik ailecek demiştim baya rezil olmuştum.
  • bizim arkadaş bilerek çıkarken kapıyı çalıyor.yoksa o sen misin
  • Sigarayı ters yakmak
    Aklıma birden bişi gelince bağıra bağıra küfürle tepki vermem
    Eczaneden prezervatif alırken yanımdaki komşu teyzeyi geç farketmem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.