Binbaşı
07 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 170 (Bu ay: 0)
Gönderileri
biz araç alamayacağız anlaşılan.

arkadaşım geçen hafta ankaraya giderken kaza yapmış. mobil uygulamadan doldurmuş bilgileri. ehliyet ve ruhsat resmini uygulama içi çekip telefona kaydetmemiş. Neyse %100 haklı çıkıyor. ancak hasar dosyası açılması için tamirci ehliyet ve ruhsat fotokopisi istiyor. ancak elinde olmadığı için açtıramıyor. karşıdaki adamı arıyor ehliyet ruhsat fotokopisi için ama adam vermiyor. karşının sigorta poliçesi de vermiyor. Bunun başka bir yolu yordamı var mıdır acaba?
.
Merhaba içinde 8 gb 2133 mhz bir ram vardı. bende arkadaşımın 8 gb 2400 olan ramini eklemek istedim. ve taktıktan sonra bilgisayar açılıyor ama ekrana klavye ve mouse'a güç gitmiyordu. sonra çıkardım onu sadece kendi ramim takılı kaldı gene açılmadı. Komple ekran kartını, ramleri ve işlemciyi söküp geri taktım ancak öyle çalıştı. Şimdi tekrar denemeye korkar oldum.

Böyle bir sorun yaşamamın sebebi nedir? bu anakart 2400'ü kaldırmıyor mu? Özelliklerinde 2400'ü desteklediği yazmasına rağmen.

bugün şirinevlerde işim vardı. gelmişken hani şu youtube videolarına kadar çıkan meşhur organik çiğköfteciye gittim. sıra vardı içerisi full. neyse bir paket alıp çıktım yedim ve gerçekten inanılmaz derecede şişirilmiş bir çiğköfteci. bir porsiyonu 12 tl idi bildiğiniz dürüme sarıp diliyorlar ve sushi diye pazarlıyorlar. tavsiyem paranızı kaptırmayın gerçekten tadı bile yok.
3GB GTX 1060 var sizce 1070 e geçmeli miyim? Değer mi?
Edit: KTM Duke 200 Abs Plaka: 34UD1067

Herkese selam. Motosikletim çalındı yalvar yakar komşuların güvenlik kameralarından görüntü çıkardım. Çok net değil ancak bunlarla bir şey yapabilir miyim? Belki aramızda polis falan vardır ekstra yardımcı olmak ister. Yarın sabah polise kendim vereceğim ama ilgi alaka ayrı sonuç doğuracaktır.

bu işlemci ve ekran kartı birlikte kullanılırsa darboğaz yapar mı? Şöyle baktığımda 780 ti eski olmasına rağmen 960 ve 1050ti den daha iyi duruyor.
geçtiğimiz günlerde sadece wifi da problem vardı ve zyxel modem arayüzünde birkaç ayarla bunu düzeltmiştik. Ancak şimdi ne kablolu ne kablosuz düzelmiyor. Şuan hızım 4-10 arası geziyor. Yaklaşık 2 saat önce bu problem yoktu bi anda başladı.
Merhaba, 50 mbit internet hızım varken birden 10 - 12 arası bazen 7-8 arası bir internet hızı alıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım gidin modem firmanızı arayın diye başından savdı. Napmam lazım?

Hakkında
Meslek: Yazar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.298
İkinci El Bölümü Mesajları: 254
Konularının görüntülenme sayısı: 182.421 (Bu ay: 1.100)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.858 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.