Şimdi Ara

Dalgınken Yaptığınız Rezillikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
717
Cevap
128
Favori
25.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • - yurda yürüyerek dönerken düşüncelere dalmam sonucu kaybolmam. aklımın tanımadığım bir yerde yerine gelmesi ve yolu bulabilmek için tekrar bayır yukarı anayola çıkmam, geri yurda inmem.

- akbil basmadan hızla turnikeye girmem. çarpıp yarım takla atmam.

- kalabalık bir arkadaş grubuyla otobüs durağında vedalaşırken tanımadığım bir adamla tokalaşmam, öpüşmem, "görüşürüz." demem.

- annem köyde eve götürmem için meyve verir. bir de çöpe atmam için çöp verir. meyveler çöpe atılır. eve çöpler getirilir. bunu eve 2 gün sonra gelen anne fark eder.

- çalıştığım nargile kafede nargile yapma sırası bendedir. tezgahın başına geçerim. lüleyi tütünle doldururum. üstünü kapatmak için folyo aramaya başlarım. tezgahın üstünü, dolapları, çekmeceleri, her yeri ararım. folyo molyo yoktur. sinirlenip diğer arkadaş çağrılır. sinir tepede bir şekilde "olm nerene sokuyon bu folyoları" denir. "olm burdaydı lan" diye karşılık alınır. artık iki tane "sığır" folyo aramaktadır. iki kişi her yeri didik didik eder ama folyo yoktur. en son bittiğine karar verilir. garson arkadaş çağrılır. siparişi bekletmesi, folyonun bittiği söylenir. garson arkadaş masanın üzerine bakar. "aha ya lan" der. folyoyu masanın orta yerinden alıp "elime verir". folyo en başından beri masanın ortasında, üstü etrafı açık, gözümüzün önünde durmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzgun091 -- 9 Eylül 2014; 16:35:08 >

• 1 - Telefonla konuşurken el frenini unutmam
    2 - Torpidoyu kurcalarken el frenini unutmam
    3 - Uyuklayayım derken el frenini unutmam
    4 - Bagaja geçerken el frenini unutmam
    5 - El frenini unutmayayım derken el frenini kırmam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orta okuldaki hocamız burnunu karıştırırdı oturduğunda. İçinden çıkanları fiske hamlesiyle fırlatırdı
  • Yolda aniden biri karsima cikinca yaptigimiz karsilikli dans. Aslinda bu pek dalginlik degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

Edit Zaman ne kadar hızlı geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokbeolumbe -- 15 Haziran 2015; 11:01:21 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • dalgınken etrafa amaçsızca sırıtırken buluyorum kendimi
  • Dün ilk defa 0 dan sistem toplayıp kurduk. Saat 9 da başladık 6 da bitirdik ama değdi o sisteme. Neyse geçiyorum saat 6 civarında işte kurduktan sonra dayımla iyi iş çıkarttık falan diyoruz, ben de iyi dizdik sistemi diyeceğime, iyi sizdik distemi dedim. Pek bir rezillik anı olmasa da o anki ruh halimizin rezilliği bu sözden belli oldu.
  • Buzdolabina isiyordum bide cop kutusuna

• Otobüsde dalgın dalgın boş koltuğa bakarken oraya bir bayanın oturması ve benim bakmaya devam etmem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • avm'de tuvaletten çıkarken pantolonu çekmeyi unutmuştum
  • durağımda inmeyi unutmuştum sonra farkına vardım fakat çok geçti
  • Daha geçen oldu. Otobüste cihaza kent kart yerine öğrenci kimliğimi basmaya çalıştım.
  • dalgınken somurtma alışkanlığım var bir an önce bırakmalıyım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • metroda ineceğim istasyona yaklaşınca kapıya doğru gidip "müsait bir yerde" diye bağırmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: abchasien

dalgınken etrafa amaçsızca sırıtırken buluyorum kendimi

Smiley i görünce Pippi sandım

• metroya girip trene binmeden baska bir çıkıştan çıkmak.

gecende yasadim ben trene binmiş miydim diye afalladim sonra geri gittim.

• elektrik gitmesnde kendimi kaybederim her zaman yine günlerden bir gün gitti. evdede misafir varmış bende ana avrat küfür ederim hep bi bağırıp küfür ettm içerde misafir olduğunu unutup. bu sadece rezilliklerimn binde biri daha çok var yazmaya üşeniyom
  • 10 dakka boyunca aldığım gofreti aramak bulamamak ve sonunda gofreti elimde tuttuğumu farketmek

• Mahallenin pastahanesinde çalışıyordum. Aslında pastahane de denemez çiğ köfte, dondurma ve dönerde vardı. Bende çiğköfte ve dondurmanın başındaydım. Müşteri geldi, ben dalmışım tabii. 2 külah dondurma istedi. Aldım elime küllahı koydum topları uzattım adama. Adam baktı baktı, sonra kafasını kaldırıp "Ne bu" dedi, ben "ne ne?" dedim, adam şaşkın şaşkın bana bakıyodu bi anda kendime geldim ve adama uzattığım şeye baktım...

Adama küllahta 2 top dondurma yerine küllahta 2 top çiğköfte vermişim. Tabii sonra dondurmasını verdim adamın. Adamda artık aklından ne düşündüyse bana garip garip bakarak çıkmıştı dükkandan. Sonra küllahta çiğköftenin tadına bakmıştım

• öyle bir şey benim de başıma geldi.

bizim arkadaşın babası zabıta. zabıtalık bir iş oldu. çocuğa "ara babanı." diyeceğime "baba aranı." dedim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.