Şimdi Ara

Dalgınken Yaptığınız Rezillikler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
717
Cevap
128
Favori
25.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Börekçide yiyip içip parayı ödemeden çıkmam ve ışıklarda kalabalıkta beklerken börekçinin beni yakalayıp parayı istemesi.Tabi o kalabalığın bana bakması da ayrı dert.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sümügum firlayip kizin corbasina dusmustu

• Gülmekten öldüm sabah sabah

• Özel halk otobüsünde paso isteyen muavine askeri kartı göstermem. Ardından muavinin bana tip tip bakıp kafa sallaması benim de ona aynısını yapmam. Ardından elime bakınca durumu anladım ama çok geçti

• 2. Sınıfta okula terlik ile gidecekken mahalleden bir abinin uyarmasi

• Evin zili çalınca kafayı pencereden uzatıp alooo diye bağırmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkann86 -- 20 Haziran 2014; 10:58:32 >
  • geçen yol soran adama görüşürüz dedim
  • Ortaokulda matematik öğretmenime herkesin içinde oğlum diye seslenmiştim. Ah be dh o an halimi bir görseydiniz hoca tip tip bakıyor, sınıf yarılmış yere yatıp gülenler... Gülsem mi ağlasam mı bilemedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLevi

Sebebini anlayamadığım bir şey bu daldığım zaman dudaklarımla oynuyorum

Sakat, cok sakat.

• Daha dün gece ders notunu döktürüyodum yazıcıdan bir yandan da sayfaları kontrol ediyorum yenisi geldikçe doğrumu basmış diye bir baktım sürekli aynı sayfa basılmış sonradan farkettimki meğersem sürekli en alttaki ilk çıkan kağıda bakıp duruyomuşum

• Durmayan minibüsten indim. Yere duştum yuvarlandım sonra kalktım arkamı dondum, minibüs durmuştu geldi oğlum bişiyin varmı dedi yok yaa diyip elimi kolumu kaldırıp gittim arkamdan teyze ay yazık diyodu sana yazık asıl dedim gittim. 2 sokak sonra kapının camından kendime bi baktım yuzum kanıyor burnum kanıyor ama acının farkında değilim oğlum yazın Antalya böyle işte sıcaktan hamur oluyon acı hissetmiyon

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronald Weasley

Bi keresinde sınıftan çıkarken kapıyı çaldıydım

Ben de boş sınıfın kapısını çalmıştım
  • Maclarda bazen daliyorum rakip takima pas attigim oluyo

Bi kerede kaledeydim arkadasimdan gelen topu birakmistim rakip takim korner kazanmisti

• Slip donla banyo yapmam.

• sevgilim doğum günümü kutlamak için saat on ikiye kadar beni oyaladı filan hani bu 00.00 muhabbetinden sonra döndü o an doğum günün kutlu olsun filan dedi ben de dalmışım heyecan sevinç karışık teşekkür ederim seninde kutlu olsun demiştim
  • Bankamatikde islemi tamamladiktan sonra makine karti yuttu diye bankayi aradim kart gitti falan diye ama aksam olduğu için kimse acmadi neyde eve gittim elimi cebime attim kart cebimde :D ne zaman karti almisim ne zaman koymusum hatirlamiyorum. 15dk falan atm in yanında ona buna taksicilere falan soruyordum yardım edin diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1- piknikte yanlışlıkla kızlar tuvaletine girmiştim içerideki bayanları görünce dışarı kendimi bir atmam bir oldu ama o anda kadınların çığlık sesleriyle birlikte fena rezil olduğumu anladım..

2- kuruyemiş yerken antep fıstıklarını ayırırken çöp koyduğum yere içini koyup içini koyduğum yere kabuklarını koymam.. (bu rezillik değil ama en büyük dalgınlıklarımdan)

başka aklıma gelmedi :)
  • Bizim okulda tuvaletlerin yerleri biraz ters. Mesela alt katta merdivenlerin saginda kiz tuvaleti solunda erkek tuvaleti var. Ust katta da tam tersi. Genellikle sasirip gireriz kizlar tuvaletine dalginken. Pisuvar goremeyince cikariz

Bi de yazin en geneli sortun icinde boxeri unutuyorum.

• Bir kez yolda yürürken sigara yakmak için başkasının sigarasını almıştım kafam o kadar karışıktı ki yaktıktan sonra adamın sigarasını yere attım adam kızmıştı .özür diledik bir sigara ya anlaştık.

• pek bilmediğim semtte arkadaşın evinde ekmek almaya çıkıp 20 m içinde kaybolmam
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.