Şimdi Ara

Dalgınken Yaptığınız Rezillikler (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
717
Cevap
128
Favori
25.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • otobüste otururken bi anlık telefonun cebinde olmadığını hissedip düşürdüm diye korkmak
  • Okula dolmuşla gidiyordum.Bir gün yeni model bir dolmuş geldi.Kapısı açılınca meşhur pıss sesi çıkmıyordu.Dolmuş boştu inmeye yakın yol tıkanınca ayağa kalkıp şoföre abi kapıyı açar mısın diye bağırdım.Bu sırada kapıyı görmüyordum.Adam iplemedi sağına soluna bakıp ilerlemeye çalışıyor.Yine bağırdım adam yine bir şey yapmadı.3-4 kere bağırdım bu esnada dolmuşta ki arkadaşımı dışarda gördüm meğerse adam kapıyı açmış ben her bağırdığımda da açıp kapatıyor.Arkaya baktım bir kadın şoka girip kapı açık olduğu halde inmiyordu tam kadın indi bende incem bu sefer şoför kapıyı kapattı bende utandım yerime oturup son durağa kadar gitmiştim
  • Uykudan yeni kalkmıştım tuvalete gittim donu falan indirmeden pantolonuma işemiştim. o an rezillikti resmen kesmeye calısıyorum işemeyi durmuyor da en son koy verdim gitti.

• 5. sınıfta okula pijama altım ve sandeletle gitmem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halkbank kartı yerine atm ye mavi mağazasınin kartını taktım. Kart bozuk falan diyince başımdan aşağı kaynar sular döküldü

• Canakkale kentkarti metrobus iade zimbirtisina okuttum tepki vermedi bozuk diye 1-2 tanesinde daha denedim yine tepki vermedi, yanimda biri daha basinca karta bakmak aklima geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: American Psycho

Kendi kendime gülmem , dalgınken demiyelim de aklımda sureklı dusunceler donuyor yolda tek yururken komik şeyler geldi zaman istemsizce sırıtıyorum kendi kendime

Bu cok oluyor bana da

• bir kaç kişide de okudum bende gözlükle duş almaya griyorum ama yeni almıştım o zaman alışkanlık olmuş bodozlama girmek ondan sonra kaynar suyu bir döktüm başımdan aşağı gözlükte düşmüyor bende noluyo lan diye bağırdım bulanık bulanık görmeye başladım ve sonunda gözlüğümün takılı olduğu aklıma geldi ve çıkardım sonra annemde ben öyle bağırınca kadın haklı olarak korkmuş direk daldı içeri hade geçmiş olsun

• Arkadaşla yanlışlıkla kızlar tuvaletine girmiştik pisuvar olmadığını gördüğümüz halde anlamamıştık kabinlerden 2 tane kız çıkıp gülmeye başladılar o zaman fark ettik
  • Annem su istemişti, bense koridora çıkıp boşboş eve bakıyordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otobüs'ün kapısı kendi kendine açılıyordu bozuktu sanırım, bende refleks olarak tanıdık bir bina gördüğüm için dalgınlıkla inmiştim otobüs hareket halindeydi ama durağa yaklaştığı için yavaşlıyordu. sonra biraz bacağım incildi topallıyordum şöför geldi baktı iyiyim deyince gitti ama arkadan gelen otobüs şöförü su vermek istedi otobüse bindim su içiyordum ortalara bir yere oturup yanlışlıkla son durağa kadar gitmiştim o sersemlikle Sonra şöför akbil basmana gerek yok götürürüm dedi bende tamam dedim yol uzun olduğu için arka köşeye oturdum uyuya kalıp tekrar başakşehirden mecidiyeköye gitmiştim :D

Şöför gerizekalı demesin diye inip başka otobüse binerim dedim farklı otobüse bindim. Sabah evden çıkmıştım İşe ikindiye doğru yetiştim böyle mallık varmı

• Avm tuvaletinde iserken yilani iceri sokmadan yanlislikla fermuari kapatmam ve ciglik atmam aci yetmezmis gibi rezilde olmustum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğru-Adam

Sahildeyim elimde dpndurma günlerden pazar günübirlikçiler gelmiş bi tane 25-30 yaşlarinda bayan sutyeni çıkarmış güneşleniyor bende hayvanlar gibi bakiyorum en sonunda bağirdi niye bakiyorsun diye dalmışım herhalde elimi şeyime götürdüm düzelttim sonra bunun yabanci sevgilisi yanindaymiş farketmedim onu kız bişeyler dedi adama adam beni sahil boyunca kovaladı.

Yakalayamadı tabi eve giderken yine ordan geçtim elimi yine seyime götürdüm jandarmalar cafede çay iciyorlardi. Adam kovaladı bende kostum jandarmaya tam koştuğum anda adam belime tekme attı. Ben yine seyimi tutup kıza ohhh dedim adam vuracaktı. Jandarma engelledi. Adam yabanci oldugu icin pasaport vs. istediler. Adamda yoktu pasaport arabaya alıp götûrdüler adamı kız gitmedi.

Meğersem kız zebaniymiş beni zindana atti

Edit: - rekoru istiyorum

Zebani var beyler okumayın

• 3 gün önce tekel'den bira aldim çikarken "hayirli isler" dedim. Asansorde bi an aklima geldi kendi kendime guldum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğretmene anne demek

• Gece karanlıkta telefonumun ışığı ile telefonumu aramak
  • Metro çıkışında turnikeden geçerkene akpili çıkarmam ve sonrasında durumu bozmamaya çalışarak akpili tekrar cebime koymam. Bu olay en az 3 kez geldi başıma

• 5.sınıftayken okula giderken icimden sürekli bir sey eksik diye diye gitmem..ders baslayınca çantamı getirmedigimi anlamam
  • yattığım kadının evinden ayrılırken elini öptüm hiç unutmuyorum aklıma geldikçe gülüyorum
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.