Binbaşı
22 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 154 (Bu ay: 0)
Gönderileri
2011'de ailemden kalan tapular üzerinde mirasçı oldum. O yıldan itibaren de süren davalar bütünü var. 2017'nin Mayıs ya da Haziran ayı gibi 6 senelik dava karara çıktı ve kazandık. Daha sonra davacı kişi tekrar aynı konuda dava açtı ve sanırım temyize gitti. 2017 Kasım ayında da Erzurum 2.Bölge Adliyesi'nde yeni bir dava açıldı ve 2011'de açılan dava şu an istinafta gözüküyor.

Bu sabah bana bir mesaj geldi. "Adınıza kayıtlı taşınmaz üzerinde Yusufeli Tapu Müdürlüğü'nde bilmemkaç sıra no ile İcrai Haciz Tesisi işlemi yapılmaktadir." diye. İcrai Haciz Tesisi işlemi ne oluyor?
Sadece LoL oynayan birisiyim. Elimdeki dizüstü bilgisayarı satıp, üzerine de ekleyebilirsem biraz ekleyip masaüstü sistem yapmak istiyorum. Şu an kafamda i3 7100'lü bir sistem bulunuyor. Tüm her şeyi Amazon üzerinden alırsam 1700₺ civarına denk geliyor. Bunun içine rx460 da dahil. Fakat aklım APU sistemlerde. Aynı zamanda çoklu çekirdeğin (Çift çekirdek) olmayışı, oyun oynarken arka planda tarayıcıda bulunan sekmeleri azaltmamı ya da tamamen tarayıcıyı kapatmamı gerektiriyor. Kafamda deli sorular.

Hangisini önerirsiniz? Alış zamanım birkaç ayı da bulabilir.
-
Bimeks'ten 23₺ bipara kullanma hakkım var. Cebimde de 200₺ civarında bir bütçem var ve dizüstü bilgisayarım için SSD almayı düşünüyorum. 200₺'nin üstüne fazla çıkamam. Aklımda Samsung 850 EVO 120 GB var. Bu bütçede bundan daha iyisi diyebileceğiniz bir SSD öneriniz var mı acaba?
.
Bugün bilgisayarı televizyona bağlamak istedim HDMI ile. Bağladım ve görüntü gelmedi. Normaldir diyerek monitöre yeniden bağladım bu sefer monitörde de görüntü gelmemeye başladı. Ekran kartı ve ram'i kaç kere çıkarıp taktım ama hiçbir işe yaramadı. BIOS'u bile sıfırladım, pilini çıkarıp taktım. Ekran kartının slotunu değiştirdim ama yine görüntü yok. Ne sorun olabilir?

Bu arada model MSI TF GTX750ti ve bilgisayarı çalıştırınca kartın fanları da çalışıyor.
Üç senelik yanlış seçimin ardından bu sene yeniden hazırlanmaya karar verdim. Bursa'da tavsiye edebileceğiniz, herhangi bir cemaatten uzak bir dershane var mı acaba? Eğitimde ayrımı olmayan yer olması benim için çok önemli. Yardımlarınızı bekliyorum.
GPU %99'da olmasına rağmen saat hızlarında bir problem var gibi duruyor. LoL oynarken de farkettiğim bir şeydi. 180-310 FPS aralığında oynarken şu ara 50-80-95 civarlarında geziyor. Ne yapmam gerek?

http://i.imgur.com/3GILPU1.jpg
Arkadaşlar dün bu ekran kartını aldım. DVD-RW bozuk olduğu için driverları internetten kurdum. Fakat Gaming App indirip kurduğumda bu donanım desteklenmiyor diye bir hata alıyorum. Yaşayan var mı daha önce?
Bugün sistemin montajını yapıp çalıştırdım. BIOS'tan ayarları kurcalarken sıcaklık değeri gözüme çarptı. Sonradan HW Monitor indirip oradan da kontrol ettim. Bu nasıl oluyor? Soğutucunun montajını (stok fan) kontrol ettim aluminyum kısma dokundum ama normal değerler hissettim el yakan bir sıcaklık yoktu. Yardım edebilir misiniz?

Bir de 3 çekirdek olarak gözüküyor bu kısmı anlayamadım
Hakkında
Konum: Bursa
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş yaptık(lar)ım:
Sarpertas
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 1.097
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.052
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 246.142 (Bu ay: 174)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 645 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.